642 Shares 2761 views

Jak gotować Solanka, grzyby, ryby

Pierwsze kursy w Rosji zawsze są bardzo popularne. Wśród najbardziej znanych, nie tylko kapuśniak i barszcz, ale słynnej solanka. Zainteresowanie jak gotować zespołu galimatias, nigdy nie gaśnie.


Słowo „halofity” pojawiła się później niż „chłopki”, ale nazwali to samo danie. Objaśniający słownik S.I.Ozhegova wyjaśnia, że solanka – gruba ryba lub mięso zupa z ostrych przypraw, a także danie z duszoną kapustą z mięsem, grzybami, ryba. Nic dziwnego, że wyrażenie „Solanka” zaczął być używany w sensie przenośnym, kiedy chcą, aby pokazać różnorodność składników w czymkolwiek.

pikle stalowe, ostre przyprawy, zioła niezmienione składniki Kasha.

Tak, jak gotować galimatias zespół? W ujęciu ogólnym, przygotowanie tej potrawy można podzielić na kilka etapów.

Bulion. Przed gotować galimatias zespół, gotować rosół. Na to będzie wymagało 1-2 klasy produktów mięsnych. Mogą one obejmować: żeber wołowinę, cielęcinę, wołowinę, nerki i inne. Po pół godzinie gotowania w bulionie i dodać korzenie pieprz, sól pół porcji. Gdy brzeczka jest gotowa, należy spuścić zdemontować kości i cięcia mięsa na paski.

Zazharki. Tutaj nadal brać 2-3 mięs, takich jak golonka, kurczaka, kiełbasy, szynki, kiełbasy gotowanej, hot dogi itp Każdy gatunek mięsa smażone na maśle oddzielnie, a następnie w tym samym oleju trzeba gotować zazharku. Smażyć cebulę, dodać marchew, mąka, koncentrat pomidorowy (lub sos, lub sok) i gotować sos. Następnie podłącz mięso i sos, dobry gulasz.

Zakończenie. W garnku z bulionem ułożone ziemniaków, to mięso zazharku, przyprawy, czasami oddzielnie smażyć cebulę z mąki, doprowadzić do gotowości hodgepodge.

Co zrobić z ogórków? Najczęściej są one oczyszczone ze skóry, leżał w bulionie. Jednakże, w pewnych receptur ogórek dodano do zazharku, a następnie połączyć z bulionu.

W ten sposób możemy ogłosić listę produktów, które trzeba kupić przed kucharza solanka: produkty bulionu mięsnego – 0,5 kg; produkty mięsne do smażenia – 200-300 g; wędzone – 200-300 g; kiełbas (kiełbasy, szynki) – 200 g; marchew wartość średnia – 2 szt.; średni cebula – 2 jednostki;. ogórki – 100 g; Ziemniaki – 2-3 szt; oleju – 50 g; Koncentrat pomidorowy – 2 łyżki; sól, papryka, przyprawy, korzenie.

Jak gotować galimatias z kiełbasą? Jest to dość prosty przepis, który może być wykonany w pośpiechu. 50 g smalec ciepła na patelni do smażenia kiełbasy (szynka wędzona kiełbasa, kiełbasa 70 g). Osobno podsmażyć na oleju roślinnym z posiekaną cebulą, dodać pomidory (wklej lub świeże pomidory) julienne marchwi, wszystko dusić. Ogórki, obrane, pocięte na paski. We wrzącej soloną wodę rozprzestrzeniania się kolejno z mięsa, duszone warzywa, ogórki. Gotować nekolko minut. Śmietana i pietruszka ozdobić szybki galimatias.

Jak gotować bez hierarchii kapusty? Do tego potrzeba Salsola: 1 szkła soli grzybów i kapustą, 100 g suchego grzyba i śmietany, 1 marchew, pietruszka i pietruszki, sól, papryka, olej roślinny 1 łyżka.

Grzyby suszone trzeba gotować na małym ogniu, dołączył do nich marynowanymi grzybami, kapusta, marchew, pokroić w paski i gotować, aż warzywa będą miękkie. Wlać olej roślinny, dodać posiekaną natkę pietruszki, sól i pieprz do smaku.

Ryby Solanka cieszy równy sukces. Staramy się przygotować go w sposób następujący. Gotować bulion rybny. Worek przypraw przygotować oddzielnie: gaszenia 1 posiekaną cebulę 1 łyżka oleju roślinnego, dodano do niej 1 marchew, posiekanej polukruzhochkami i pietruszka, następnie dodano 1 łyżkę mąki 2-3 łyżki koncentratu pomidorowego. Żadnego z przefiltrowanej brzeczki, spadek w smażonym małe kawałki ryby (bardzo smaczne – jesiotra Walleye, jesiotra) 2-3 obranych i pocięto na połówki pierścieni ogórki 4-5 ziemniaków. Wreszcie położyć oliwki, ogórek i posiekane marynowane warzywa.

Bon appetit!