134 Shares 6563 views

Catering dla maksymalnie 12 godzin w ciągu dnia: cechy, przepisy kulinarne i porady ekspertów

Z utratę wagi konieczności ścisłego przestrzegania wybrany diety. Wymaga rezygnacji pewną grupę produktów, z których wiele jest kochany. Dlatego próbuje znaleźć diety, które zminimalizują odrzucenie dużej grupy produktów. „Power do 12 dni”, jedna z tych opcji jest nazywany dieta. To nie jest bardzo trudne, ale wymaga właściwego podejścia oraz z uwzględnieniem pewnych niuansów.


Cechy diety

Znaczenie tego prostego jedzenia – do 12 godzin w ciągu dnia, można jeść z małym lub żadnym ograniczeniom. Odnosi się to do ograniczeń co do rodzaju żywności, a nie ilość. Można jeść, co chcesz, ale w małych ilościach. Ale ważne jest jednak stopniowo oczyścić (lub do maksymalnego limitu) mąki i tłuszczu. Jeśli to nastąpi, dieta południe (do 12 godzin, można jeść wszystko) byłby najbardziej skuteczny. zasada tajemnicy jest to, że wszystkie wchłoniętej jedzenia na śniadanie dla aktywnego dnia do strawienia i bezboleśnie dalej. Dlatego pożądane jest, aby połączyć dietę z aktywnego trybu życia, na przykład, mały jogging rano lub wieczorem po pracy. Tak więc, większość ograniczeń żywności przeniósł się na drugą połowę dnia.

Woda i dieta

W każdym planie odżywianie jest bardzo ważne miejsce zajmują wody. Ułatwia to usuwanie z korpusu elementy szkodliwe, takie jak toksyny. Ponadto, jeśli chcesz schudnąć, zużycie wody w odpowiedniej ilości jest niezbędne, ponieważ usuwa z tłuszczów ciała, które dostarczyły aktywny tryb życia znacznie przyspiesza proces odchudzania. Na diecie „Power 12” jest bardzo ważne, aby pić w ciągu dnia co najmniej 1,5-2 litrów wody.

Przeciwwskazania

Ludzie, którzy mają problemy z żołądka lub układu pokarmowego, zaleca się, aby rozpocząć, aby skonsultować się z lekarzem. Dotyczy to również tych, którzy mają problemy z trzustki i wątroby, jak gwałtowna zmiana diety i zwyczaje żywieniowe mogą również mieć negatywny wpływ na pracę tych organów. Ponadto dieta ta nie jest odpowiednia dla osób, których praca wymaga ciężkiego wysiłku fizycznego, ponieważ w ciągu dnia jest to pożądane, aby uzupełnić organizmowi energii, gdyż może to być wyczerpanie.

Głównym błędem

Na mocy do 12 godzin w ciągu dnia we wszystkich różnych pomysłów. Czasami zdarza się mylić. Eksperci twierdzą, że głównym błędem jest idea tej diety, jak przyzwolenie w pierwszej połowie dnia. W rezultacie ludzie są trudne do spożywania żywności do 12 godzin w ciągu dnia, co prowadzi do chorób układu pokarmowego, jak również na fakt, że zamiast zmniejszenia jego ciężar jest ustalany.

zasady żywności

Jednym z najbardziej popularnych receptur rano do systemu zasilania do 12 godzin w ciągu dnia jest następujący. Gotować owsiankę, wypełnić go z mlekiem w misce dodać orzechy i miód do smaku. Alternatywą może być rodzynki. Po takim śniadaniu będziesz miał duży zapas energii i nie chce jeść przez dłuższy czas.

Ponieważ aż do 12 dni, można mieć trochę więcej o tym, co jest dozwolone, a następnie kupić sobie premię cukierków lub ciasta. Jako napój może być herbata, kakao, sok lub kawę.

Większość porady żywieniowe dla drugiej połowie dnia. W tym okresie, musi być przygotowany do poważnych ograniczeń. Eksperci zalecają, że w mocy aż do 12 am to ulubione potrawy, ale w rozsądnej ilości, i zjeść następnego popołudnia.

Można pić kefir lub jogurt i mleko z niskim procencie tłuszczu. Na liście dozwolonych produktów i sera.

Kawa i herbata należy pić bez cukru, jeśli woda jest bez gazu. Wszelkie słodkie napoje są zabronione. Alkohol, oczywiście, również powinny zostać wykluczone.

Jedz owoce i warzywa. Jednak należy pamiętać, że sól i smażyć warzywa nie zaleca się dodawać cukru do owoców, zbyt.

I oczywiście, owsianka. Można odebrać kilka rodzajów zbóż, która była różnorodność. Tyle łatwiejsze do przeprowadzenia żadnej diety. Należy jednak pamiętać, cukier i sól dodać jest zabronione. A jednak, to lepiej kupić owsiankę, które jest gotowane i nie uszczelnione. To już przygotowania, ale jest przydatne do organizmu.

Zalety tego typu żywności

W porównaniu z innymi rodzajami diet, program „Power 12:00” ma wiele zalet.

Nie ma ścisły zestaw zakazanych pokarmów. Pożądane jest, aby zredukować słodki i mąki, ale nadal można jeść. Nie trzeba zrezygnować z ulubionego cukierka lub ciasto.

Dieta pomaga odciążyć organizm. Nawet jeśli nie będą zgodne z programem przez długi czas, w ciągu miesiąca można uwolnić organizm z toksyn.

Dieta nie ogranicza termin. Jedz na programie „12 dni” może być nieograniczona ilość razy, aż poczujesz lekkość w ciele lub jeszcze schudnąć. Jednak eksperci radzą, aby zachować wszelkie diety nie więcej niż 3-4 tygodnie, po których trzeba zrobić przerwę na 1-2 tygodnie.

Organizm nie doświadczy niedoboru niektórych produktów, a zatem, witamin i minerałów.

Ta moc może być podłączony do diety w drugiej połowie dnia, więc znacznie zwiększy efektywność. Na przykład, można podłączyć do wszystkich znanego programu „Nie jeść po 18”, która jest wyłączona z planów dniu kolacji. Ponadto dieta ta pozwala na dni postu: zamiast zwykle po prostu mogą pić kefir lub jogurt w żywności rano.

pomocnych wskazówek

Najważniejsze – przestrzegać diety, muszą być przygotowane do różnych ograniczeń. Nagrodą będzie pierwsza połowa następnego dnia, kiedy można zjeść cukierka, ale potem znowu po 12:00 – surowych zakazów. Ponadto pożądane jest, aby w tym czasie pracy, które będą rozpraszać przed pokusami. I można pobiegać w godzinach wieczornych lub przynajmniej spacer. 20-30 minut na świeżym powietrzu pomoże wreszcie rozładować ciało przed pójściem do łóżka.

Program jedzenie „12 dni” jest bardzo prosta, ale wymaga stabilną pracę i wysiłek. Ważne jest, aby ćwiczyć siłę woli. Posiłki przed 12:00 ma wiele zalet, ale to nie tylko usłyszeć, ale również doświadczenie, należy spróbować. Najpierw będzie trochę trudne, ale po kilku dniach będzie ona stać się częścią Twojego codziennego życia.

Powodzenia na drodze do pożądanych rezultatów!