348 Shares 8698 views

Projektant Bauer: popularne zestawy do zabawy i historii marki w Rosji

Zagraj z prostych zabawek zachęca do kreatywności i doskonale rozwija wyobraźnię, powiedzmy w jednym ekspertów głosowych w wczesnego rozwoju dziecka i edukacji dzieci. Projektant – jedna z najlepszych i najbardziej „long-playing” zabawki. Od prostych w postaci kostek i zakrzywionych elementów podrzędnych będzie mógł zbudować coś nowego każdego dnia, i ta gra na pewno nie będą się nudzić zbyt szybko. Chcesz kupić dziecku prawdziwie użyteczną i ciekawą zabawkę? Kup Designer Bauer.

Rosyjski Historia marki

Niemiecka firma Bauer po raz pierwszy pojawił się na rynku rosyjskim w 1993 roku. Korporacja jest oficjalnym przedstawicielem w Rosji kilku dużych produkcji zabawek, zwłaszcza dla niemowląt BEBE, maisto, Unimax i kilka innych. Istnieje również własnej produkcji – Bauer-Plusch. Zestawy do zabawy sprzedawanych obecnie pod marką „Bauer”, są wysokiej jakości i różnorodności. Asortyment marki można łatwo znaleźć dla najmłodszych projektantów, klasyczne kostki bloków do tworzenia transport i ludzi. Istnieją również zestawy tematyczne, w tym pozwalające na tworzenie struktur ruchomych.

Projektant Bauer: grać!

Najmniejsze budowniczych jak zestawy Play, składający się z dużych elementów wielokolorowych. Brak ostrych krawędzi i drobnych detali sprawiają, że gra nie tylko ekscytujące, ale również bardzo bezpieczny. Bauer Series – Classik New – trochę bardziej skomplikowane. Zestawy te można znaleźć drzwi i okna ze szczegółami kół do stworzenia transportu i nawet małych ludzi. Uwaga: instrukcja Designer Bauer seria ta zawiera ostrzeżenie, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej trzech lat.

Dziecko dorasta, a on był bardziej interesujące grać z bardziej skomplikowanych elementów. „Bauer” oferuje seria A specjalny Męski „Budownictwo”. Ustawia linię można tworzyć proste żurawi i innego sprzętu specjalnego, a to oznacza, że dziecko będzie w stanie nie tylko czuć się jako architekt, ale także budowniczym.

Projektant Bauer «Zabawa Slajdy” nie jest taki jak inni, celem poszczególnych elementów do tworzenia utworów wielopoziomowych, które mogą być uruchamiane piłkę.

Jest wśród asortymentu marki i zestawów tematycznych dla starszych dzieci – „przestrzeń”, „autostrada”, „Ferris Wheel”, „Fixiki” (na tej samej kreskówki), i wiele innych. Co jest szczególnie miłe – wszystkie elementy zestawów są wymienne. Kupić kilka różnych zestawów części – i będzie można zbudować miasto.

Projektant Bauer: opinie rodziców i młodych budowniczych

Dzieci lubią prawie wszystkie zestawy elementów do montażu. Jeśli weźmiemy pod uwagę opinię bezpośrednio na produkcję spółki „Bauer”, większość rodziców zgłosić dobrą jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Zakup zabawek ta kategoria powinna być zawsze, koncentrując się na wieku dziecka. Na przykład, Bauer projektant dla dzieci powyżej 5 roku życia mogą zawierać elementy cienkiego plastiku, wymagające ostrożnego obchodzenia się i małe części, a zatem nie nadaje się dla małych dzieci.

„Bauer” oferuje zestawy dla każdego smaku i budżetu. W każdej serii, można znaleźć Designer z minimalnej liczby elementów i maksimum. Jeśli nie jesteś pewien, jak dziecko będzie zachęcić tę grę, spróbuj kupić mały zestaw, a potem, jeśli to konieczne, dodatkowy zakup inny.