109 Shares 6073 views

Wiaczesław Voynarovsky: Życie i twórczość

Wiaczesław Voynarovsky – rosyjska śpiewaczka operowa, wielki talent, popularny satyryk „krzywym zwierciadle” teatru aktora, sceny i filmu z naturalnej wrodzonej skromności i ironią, artysta w trzecim pokoleniu, rodzinna historia jest interesująca, ale smutny.

Trochę historii rodziny

Dziadek był Kilchevskiy Jurij Nikołajewicz operetka znanym artystą, którego publiczność słuchała tchu. W 1938 roku został osadzony w więzieniu i 2 lata dla wystrzału opowiedział anegdotę o Stalinie. Ojciec Igor połączony również swoje życie z muzyką i służył w Chabarowsku Theatre. Mama Nina Wiaczesław Simonow był pierwotnie od wsi doświadczył wywłaszczenie, głód, tylko przeżył z ośmiorga dzieci. Przybywając w Chabarowsku, przyszła do Teatru Komedii Muzycznej, gdzie tylko do rekrutacji, pod opieką przyszłego małżonka Igorya Voynarovskogo.

Miasto Wiaczesław – Chabarowsk. Aktor pojawił się obok 08 lutego 1948. Jako dziecko był niegrzeczny, niegrzeczne dziecko. Ten chłopięcy jakość odzwierciedlenie na szkolnych: matka często musiała uczestniczyć w lekcji i syn siedzi obok niego na biurku. To dzięki niej mały chłopiec był w stanie uzyskać średnie wykształcenie. Wiaczesław studiował w szkole wieczorowej, ponieważ w ciągu dnia z rodzicami zagraniu w refrenie teatru. Przypisywanie życie przyszłego aktora operetki postanowił po obejrzeniu filmu „The Great Caruso”. Kupił rekordy Lanza, przysłuchiwał się im i śpiewali, powtarzając za piosenkarza. Po pierwsze, 15-letni chłopiec został umieszczony w pracy teatralnej scenie, a potem zaczęła śpiewać w chórze.

Wiaczesław Voynarovsky: biografia (krótka)

Po szkole Wiaczesław uczestniczących w GITIS nauczyciela Dora Borisovne Belyavskaya, która zebrała ponad tuzina krajowych artystów. Wiaczesław przyznano również ten tytuł w 1999 roku. Po ukończeniu studiów natychmiast zaproszono 12 zespołów utalentowanych absolwentów do pracy dla niego. I wybrał Saratowa do pozostawienia swoich przyjaciół w nowej teatralnej trupy.

W stolicy muzycznego teatru Stanisławskiego Wiaczesław Voynarovsky doszedł zupełnie przez przypadek w 1972 roku. Nauka o wolnej pracy, udał się do castingu, został przyjęty i jest stosowany w ścianach, stała się domem dla ponad 4 dekad. Równolegle do śpiewu w Teatrze Bolszoj umowy i 10 lat jest usuwany w „krzywym zwierciadle” Jewgienija Petrosjanem, który po raz pierwszy przyszedł do programu „dobre słowo i kot Nice” na zaproszenie znanego humorysta. Wiaczesław szczęście w tym, że – aktor opera – mógł realizować się w humorystyczny programu z jego wspaniała atmosfera i wspaniały personel.

Dlaczego humor? Specjalnie dla artysty tego etapu gatunku. Ponieważ Voinarovsky ramach „krzywym zwierciadle” wolno śpiewać wszystko, co się podoba. Wiaczesław, otrzymawszy taką wielką przestrzeń do wyrażania siebie, przepiórki wszystkie jego postacie. Komiczne postacie, które aktor rozgrywanych z apetytem, wraz z kolorowym wyglądem i jego genialny wokal tenorowych produkowane oszałamiający efekt.

Doświadczenia filmowania

Ze względu na teksturą jasnym wyglądzie Wiaczesław Voynarovsky dużo w filmach, choć w małych rolach. Ma trzydzieści filmów fabularnych, w tym kilka zespołów weszli do złotego funduszu kina rosyjskiego. Są to: "12 krzeseł" Leonida Gaydaya i Mark Zacharow, "Garaż" Eldar Ryazanov "31 czerwca" Leonid Kvinikhidze, "zabić smoka" przez Mark Zacharow.

Wiaczesław Voynarovsky, którego praca jest bardzo ceniona przez odbiorców domowych, jest bardzo popularny za granicą, gdzie każdy teatr zadowolony zobaczyć go w jego etapie. Jednak czasami konieczne jest zrezygnować z kuszących ofert z powodu nadmiernej wagi i fizycznego dyskomfortu związanego z nim. Dodatkowy ciężar – jest atakować wszystkie operowych tenorów. Takie „drobiazgi”, mówi Wiaczesław zawsze żartuje, jak i na etapie jego niestandardowym rysunku podlega różnego rodzaju humorem ćwiczeń, w którym aktor jest związany z wielkim entuzjazmem.

Wiaczesław Voynarovsky: miłość życia

Przez wiele lat, Wiaczesław Igorevich Voynarovsky szczęśliwie żonaty. Żona Olga uczy w Szkole Baletowej Baletowej. Ma dzieci: syn i córka Igor Anastasia. Igor jest także poszedł w ślady ojca i pracuje w jednym z najlepszych teatrów moskiewskich – Pracowni Peter Fomenko. Z pięknym głosem, że nie chce śpiewać. Ale zagrał w „kolesiami”, które zostało dokonane przez przypadek. Nastya córka wybrała dla siebie kierunek ekonomiczny.

Życie jest dobre? Oczywiście! Moskwa, która Wiaczesław Voynarovsky pochodził z odległej Chabarowsku, jednej z najlepszych instytucji kapitału za nimi, mówiąc na świat sławnych scen, znaczenie, świadomość, najlepiej żona, wspaniałe dzieci, uroczy wnuk – czy nie jest to szczęście?