718 Shares 3523 views

Top snowboard maska na twarz: przegląd typów, producentów i opinie

Oczy – jest to jeden z najważniejszych narządów percepcji, ale dla wszystkich jego znaczenie, pozostają one jednymi z najbardziej niezabezpieczony przed środowiskiem zewnętrznym. Dlatego też, bez dodatkowej ochrony nie mogą zrobić, zwłaszcza podczas jazdy na nartach lub snowboardzie. W górach, problem ten jest bardzo pilne, i rzeczywiście, w masce zimą snowboard – obowiązkowy atrybut dla sportowca.

Najpierw trzeba zidentyfikować głównych wskaźników ochrony, który powinien mieć maskę, to co musi zapobiegać:

  • Typ promieniowania UVB i UVA;
  • promienie słoneczne;
  • wiatrowej;
  • Cząstki lodu i śniegu;
  • Urazy w Falls.

Ale oprócz swojej praktyczności, maska snowboard musi mieć jakieś ergonomiczny i nie koliduje z przeglądem sportowca.

Kształt i wielkość

Każdy z nas ma indywidualną strukturę twarzy. Ale te różnice są, na szczęście, nie tak wielka, więc o żadnych masek produkcji na zamówienie nie mówimy. Większość marek i producentów szanujący zadbali się na półkach sklepowych zdobiących wiele różnych wzorów i wzorów na każdy gust i rozmiar.

Maska snowboardowa różnią się wielkością od tylko jednego wskaźnika – szerokość powierzchni. kilka podstawowych typów ramek może być zidentyfikowany, które są uznawane na całym świecie – powszechny, kobiet i dzieci.

Częstym typem jest jeden uniwersalny i ma największy wybór modeli, zarówno pod względem kształtu i wielkości, w połączeniu z projektem. Damskie modele są małe spread asortyment, a główny wskaźnik w tym przypadku byłoby kobiece wzory i modele zmniejszona szerokość. Maski snowboard dzieci, takie jak kopiowanie projekt wspólnych modeli, ale biorąc pod uwagę anatomię głowy dziecka.

widok obwodowy

Jest to jeden z najważniejszych czynników wyboru. Zasadnicza różnica maski narciarskie z snowboard właśnie kąt widzenia peryferyjnego. Snowboardziści potrzebują szerokiego przeglądu, natomiast mała ilość narciarzy zobaczyć tuż przed wydarzeniami. Jest to spowodowane wyłącznie do konkretnego sportu, a nie z fizycznych cech każdej osoby.

Spróbujmy określić najlepszą maskę snowboard od różnych producentów, biorąc pod uwagę opinie ekspertów w tej dziedzinie i opinie właścicieli zwykłego rodzaju sprzętu sportowego.

elektryczne EG3

Model ten charakteryzuje się wyjątkową układu zawieszenia, który oddziela się soczewkę z podstawową konstrukcję i działa w sposób zamykanej torby. Standardowo można zobaczyć dwa obiektywy wysokiej rozdzielczości. Gdy sportowiec ustaliła soczewki, maska może być zdeformowany we wszystkich kierunkach, nie martwiąc się jednocześnie o bezpieczeństwo konstrukcji.

Wszystkie części są siedząc na ziemi bez żadnego luzu lub szczelin. Właściciele raczej ciepło o modelu, biorąc pod uwagę to wygodne i bardzo praktyczne. Dodaje łyżkę cenie smoły maski, ale biorąc pod uwagę, że poprzednia linia marki wciąż prowadzi w branży sportowej pokazuje się pod wieloma względami, koszt można nazwać uzasadnione.

smok APX2

Smok snowboard maska w doskonałej pokazać jeszcze w ostatniej serii ARH1. I wciąż cieszy się dużą popularność, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia sportowców. ARH2 się jeszcze bardziej ergonomiczne i wszechstronne dzięki wysokiej jakości wymiennych obiektywów i ogromny wybór.

Model wykorzystuje nową technologię, która pozwala na SwiftLock kwestia sekund, aby wymienić obiektyw na tyle, by pociągnąć małą dźwignię a chwilę później obiektyw wymiana będzie na miejscu.

Wiele snowboardzistów pozostawić pozytywną opinię na temat „Dragon”, zwracając uwagę na łatwość i wygodę modelu, a także natychmiastowe przesunięcie obiektywu. Doświadczony sportowców trochę zniechęcony projekt alyapistost, ale jest to kwestia gustu, więc ta pozycja nie można nazwać wadą. Można również zauważyć, że w bazie idzie piękny sprawę do maski snowboardowej, a to jest trochę, ale szczęśliwy.

Smith I / O7

Marka nie zatrzymał się w produkcji popularnych i ugruntowanych modeli I / O i I / OX i poszedł jeszcze dalej. Nowa linia charakteryzuje się tym, że wymiana soczewek przechodzi nawet bez dotykania go. To wystarczy, aby znaleźć mały przełącznik na górze i niewielki ruch, aby zastąpić starą soczewkę na nowy w celu uniknięcia nieprzyjemnych odcisków palców na szkle.

Na specjalistycznych forach, wiele pozytywnych opinii na temat nowego modelu: snowboard maska na twarzy „Smith” okazała się nie tylko cienkie i wygodne, ale również kompatybilny ze wszystkimi powszechnie kasków. Niektórzy skarżą się zbyt surowe maski projektowych, jednak, podobnie jak w innych przypadkach, jest to kwestia gustu.

Oakley Flight Deck

Oakley Maska snowboardowa punkt inną cenę i zawsze były uważane za drogie dla elit. Ale modele wysoki koszt marką nie tylko – różne maski największą widoczność, a to czynnik krytyczny dla snowboardzistów.

Ponadto modele mają doskonały widok zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Motyw „Flaydek” wyposażony w najnowszą technologię obiektyw z marką. Zestaw zawiera dwa obiektywy i piękną pokrywę, która również się podoba.

Choć wielu właścicieli w ich opinii skarżą się na wysokim przedziale cenowym, specjaliści i doświadczeni snowboardziści powiedzieć, że masz za co płacisz, więc produkty firmy Oakley można nazwać rodzajem (choć bardzo drogie) standardem w tej dziedzinie.

gorliwość HD2

Jeśli chcesz w sporcie nagrywać wszystko, co dzieje się wokół ciebie, ale chęć do posiadania przy sobie aparat nie więcej, ten model – tylko opcję.

Oprócz łatwej wymiany soczewki, maska jest wyposażona w małą kamerę do przechwytywania wszystkich ciekawych chwil. Nowa wersja HD2 jest mniejszą wersją aparatu i bardziej wygodne funkcje zarządzania, w przeciwieństwie do poprzedniej linii. dość nowy i mocny akumulator pozwoli na prowadzenie ciągłego fotografowania i aparat, według projektantów, zdolne do przechwytywania nawet z okropnym świetle.

Ale to nie wszystko, maska ma wi-fi, z którego można łatwo udostępnić zdjęcie lub film ze swoimi przyjaciółmi. Dzwonki i gwizdki, oczywiście, bardzo dużo w modelu, więc cena ma właściwe – kupić „zabawka” może nie każdy kochanek.

W każdym razie, sądząc po opiniach właścicieli maski, model okazał się sukcesem: ergonomiczne, lekkie, jasne i piękne. Wielu, oczywiście, mylić przez cenę, ale to już inna kwestia. Z technicznego punktu widzenia, maska jest doskonale wyważony i oprócz bogate w funkcje zdjęć i wideo posiada szereg innych non-sport-chip, takich jak gry i „Skype”. Niektórzy mówią, że zbyt wyraźny konserwatywny model i niedobór design, ale znowu jest to kwestia gustu, a na wyniki sportowe, wskaźnik ten nie ma żadnego wpływu.