767 Shares 9326 views

Co mają właściciele Audi A6? Pełny przegląd samochodu

Samochód osobowy "Audi A6" jest jednym z najpopularniejszych na świecie i na rynku rosyjskim. Tak duże zapotrzebowanie na to ze względu na wysoką jakość montażu modelu, a także wysoki poziom komfortu i niezawodności. I dziś zwrócimy uwagę na ten szczególny model niemieckiego producenta Audi.


Wygląd

Patrząc na zdjęcie, można jednoznacznie powiedzieć, że A6 to solidny, prezentowany samochód klasy biznes. W porównaniu z poprzednimi wersjami, dzisiejsze Audi zmieniło się znacznie na zewnątrz. A teraz niemieccy deweloperzy dodali nie tylko nutę solidności, ale także kilka cech sportowych w projektowaniu samochodu. Wąskie reflektory, duża krata z chromowanym wykończeniem, masywne progi i okap – wszystkie te szczegóły harmonijnie łączą się, co sprawia, że samochód wygląda dynamicznie i agresywnie. Interesujące jest to, że sam producent umieścił ten model jako samochód klasy biznesowej, a nie jako samochód sportowy (chociaż w wyglądzie można to uznać inaczej).

Jeśli chodzi o znaczenie zewnętrzne, możemy powiedzieć, że będzie on nowoczesny przez co najmniej następne 5-10 lat. Wydaje się, że niemieckie koncern stworzył idealnie wygląd sedan, który nawet bez znaczących zmian zawsze pozostanie istotny. Nawias na drodze, kupujący mogą wybrać jak sportowy lub konserwatywny zamiar nabytego wozu będzie. Teraz entuzjastów samochodów decydują, czy uda się urządzić projekt z wyposażeniem sportowym i dyfuzorami czy pozostawić klasyczny wygląd samochodu. Dobra wiadomość dla nabywców była faktem, że w podstawowej konfiguracji będą dostępne nowe aluminiowe koła na dziewiętnaście cali.

Projekt wnętrza

Według właścicieli, "Audi A6" zmienia się co roku na lepsze nie tylko zewnętrznie, ale także wewnątrz. Teraz, według kierowców, wystrój wnętrz stał się bardziej podobny do sedana Audi A7. Jeśli chodzi o materiały wykończeniowe, wnętrze samochodu jest ozdobione eleganckimi wkładkami z naturalnego drewna, a wszystkie fotele są wyłożone skórą. W ogóle wszystko odpowiada klasie i prestiżowi marki.

Nowe zmiany

Jak mówią właściciele, Audi A6 C6 stał się bardziej przestronny wewnątrz, a na desce rozdzielczej pojawił się nowy cyfrowy komputer informacyjny. W środku znajduje się stały radiowy magnetofon, którego dźwięk transmitowany jest do 15 głośników o łącznej pojemności 1300 W. Może być sterowany zarówno lokalnie, jak i za pomocą przycisków pilota na kierownicy. Taka wielkość brzmienia "w bazie" nie jest obecna na żadnym samochodzie o podobnej klasie. Kierownica posiada wygodny uchwyt i jest również wyposażony w przyciski pilota zdalnego sterowania, które pozwalają kierowcy nie odrywać się od drogi podczas jazdy. Ale to nie wszystkie zalety niemieckiego samochodu "Audi A6 S5". Uwagi właścicieli wskazują również dostępność wygodnych foteli z funkcją masażu, wentylacji i ogrzewania elektrycznego. Obecność takich "dzwonków i gwizdków" podkreśla tylko prestiż i przynależność niemieckiego sedana do klasy premium.

Specyfikacje i recenzje właścicieli

Audi A6 jest dostarczany na rynek europejski w kilku wariantach silnika. Wśród nich są 3 silniki Diesla i dwie jednostki benzynowe. Silnik benzynowy "najsłabszy" (o ile tak się nazywa) o pojemności 2,8 litra rozwija moc 204 KM. Jako transmisja zapewnia się nieskończenie zmienny wariator "Multitronik".

Górny silnik benzynowy ma 6 cylindrów i 3,0 litra objętości roboczej. Maksymalna moc tej elektrowni wynosi 300 "koni". Mimo tak silnych cech, ten silnik jest bardzo ekonomiczny. Według właścicieli, Audi A6 (3.0) zużywa nie więcej niż 8,2 litra paliwa na sto kilometrów. Jednocześnie ilość uwalniania CO do atmosfery wynosi mniej niż 100 gramów na kilometr.

Audi A6 TDI "turbodiesel"

Spójrzmy teraz pod maskę samochodu "Audi A6" (olej napędowy). Komentarze właścicieli mówią, że silnik Diesla jest jeszcze bardziej ekonomiczny. Najsilniejszy 2-litrowy silnik o mocy 177 KM zużywa zaledwie 4,9 litra paliwa na "sto".
Jednostka ta jest wyposażona w 6-biegową ręczną skrzynię biegów, która dzięki optymalnie dobranym przełożeniu przekładni może rozproszyć samochód w "setkach" w ciągu nieco ponad 8 sekund. Najpotężniejszy silnik wysokoprężny o mocy 245 KM sprawia, że w ciągu zaledwie 6,1 sekundy od 0 do 100 kilometrów na godzinę. Jednocześnie maksymalna prędkość wynosi 250 km / h. Tak, dynamiczne cechy niemieckiego "Audi A6" nie mają sobie równych.

Ceny i zakończenia na rynku rosyjskim

Początkowy koszt "Audi A6" w Rosji wynosi 1 milion 670 tysięcy rubli. Cena najwyższego wyposażenia z pełnym napędem i silnikiem benzynowym o mocy 300 KM zaczyna się od znaku 2 milionów 360 tysięcy rubli. Ponadto kupujący otrzymuje wersję Audi A6 Avant w kombi, kosztem 1 miliona 976 tysięcy rubli. Ta cena zawiera już pełny pakiet elektryczny, klimatyzację i wiele aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Nie tak dawno temu rynek rosyjski zaczął dostarczać hybrydowe wersje Audi A6 S7. Opinie właścicieli mówią, że jest to jeden z najdroższych modeli samochodów na rynku krajowym. Cena początkowa zaczyna się od znaku prawie 3 milionów rubli. Jak twierdzą właściciele, "Audi A6" z hybrydowym silnikiem nie jest w żadnym wypadku gorszy od analogowych olejów napędowych i benzyny, przynajmniej w zakresie wyposażenia.