379 Shares 1094 views

Anioł z koralików: tkanie schematu. Perełki tkania: projekty dla początkujących

Tutaj wydaje się, trochę mały i kruchy kawałek szklanych paciorków. A ponieważ tworzy prawdziwe arcydzieła, patrząc na której wystąpią zachwyt i podziw dziełach mistrzów. Ten sam rodzaj ekspozycji trzeba mieć splot kawałek sztuki.

Chodzi o tych tworów i omawiać w tym artykule. To o tej dziwnej pracy, jak anioł z perełek. tkanie napędową tego produktu waha się od bardzo prostych do bardzo skomplikowane.

Te różne anioły

Najczęściej w postaci aniołów rzemiosła dać na święta specjalnych, drogich ludziom serca. Po anioła – a symbol dobroci i ochrony, posłańca Boga do dobrych uczynków. Jest to znak czystości, całe światło i dobre.

Dlatego tkania anioła perełek, zwłaszcza dar dawania powinny być wykonane z najlepszych uczuć i rodzaju myśli. Następnie pamiątka może stać się szczęśliwym talizmanem dla jego właściciela.

Anioły z koralików są bardzo różne. Najczęstszym zakres – jako zabawek nowy rok na choinkę w postaci breloka, szpilki na odzież lub wisiorek wisiorek na szyi. Ponadto, dość często można znaleźć posągi aniołów tkanych jako amulety.

Czy muszę mieć powód?

Pamiątka ważne, aby dać do świąt i nowego roku święta, gdy wiara w cuda jest najsilniejszy. Ponadto, te rzemiosło świetnie wyglądają na nowy rok drzewa, lśniące i błyszczące w płomieniach girlandami.

Można nauczyć się zawiesinę, a na Walentynki dla jego drugiej połowie, bo Kupidyna i strzały – ten sam anioł. Ponadto, to jest teraz modne dać prezenty, wykonane przez własne ręce.

Jak anioły ozdoby z koralików mogą być przedstawione w dniu 8 marca i urodzin. Słodkie, słodkie prezent pokochają płeć piękną. Nie będzie również stylowy wygląd i broszka do dekoracji odzieży ani pani torbę.

Oprócz wszystkich innych świąt, takie rzemiosło może być przedstawione jako dar dla Dzień anioła. Jak wiecie, każdy z nas ma anioła stróża do ochrony i zachowania od nieszczęść i niepowodzeń. Dlaczego nie dać tę postać w taki dzień?

Dobrze, żeby po prostu zrobić miłą osobą, ja nie potrzebuję powodu. Po tym wszystkim, jeśli jesteś właścicielem techniki linkę, nie będzie trudno stworzyć tę małą pamiątkę i proszę kogoś bliskiego tak po prostu.

Jeśli uważasz, że jest to trudne do zrobienia, to przeczytaj nasz artykuł, upewnij się, że kulki anioł stróż tkane szybko i łatwo.

Wybór materiału

W celu stworzenia pięknego anioła, nie trzeba być guru linkę. Wystarczy nauczyć się pierwsze kroki, należy pamiętać, główne techniki, to wszystko koraliki tkania. Schematy dla początkujących są dość proste, określają one w szczegółach, co i gdzie można przewlec jak to lub to coś, więc problemy z rozwojem technik dla początkujących zrobić, co do zasady, nie powstaje.

Aby utworzyć takie rzemiosło trzeba zaopatrzyć się z perełkami o różnych rozmiarach i kolorach, ze szczególnym cienkiego drutu, najlepiej o różnych kolorach, które nie było kontrastu, koraliki dużych i małych, nożyczki, maszynki do strzyżenia, wstążki, jeżeli zawieszenie lub akcesoria, jeśli planujesz wykonać dekoracje ,

Niekoniecznie wybrać średnia kule lub kulki. może to być zupełnie inny materiał, kształt, co ważniejsze, że organicznie wplecione produktu. I, oczywiście, zachować paletę kolorów, podczas eksperymentowania z różnymi odcieniami jest również możliwe – o końcowy wynik tego i będzie zależeć od unikalnego pamiątkę.

tkackie

Tak więc, osoba blisko ciebie wkrótce będzie obchodzić święto. Niewątpliwie jednym z miłych prezentów może stać się aniołem koralikami. Jazda tkania tego produktu może być bardzo proste lub bardzo skomplikowane. Proste anioły uzyskane nie jest nieporęczne, mogą być stosowane jako zawiesiny, zabawek lub drobiazgi. Są szybkie do skuwki wzdłuż, i aby uczynić je za pomocą mało materiału. technika tkania tego produktu jest bardzo proste, a program można znaleźć w żadnych magazynów tematycznych.

Trudniejsze do wytworzenia przestrzennego Anioł koralikami. Schemat jego tworzenie skomplikowane sploty różnych serii, dla celów ich wytwarzanie wymaga umiejętności. W każdym razie, zanim trudna praca jest jeszcze lepiej ćwiczyć na lżejszych modeli. Ponadto z tej praktyki będzie można wyrazić swoją wyobraźnię i stworzyć niepowtarzalny, unikatowy rzeczy bez jakichkolwiek systemów i sztuczek.

Tworzenie prostej anioła

Spróbujmy stworzyć prosty płaski z pamiątkami „Anioł paciorków”. tkanie napędową tego produktu opiera się na standardowych procedurach paciorkami dziewiarskich, więc nic skomplikowanego w procesie produkcyjnym nie jest.

Po dokładnym rozpatrzeniu krok po kroku zdjęcia, można zrozumieć, w jaki sposób stworzyć ten mały angelok.

Aby rozpocząć, drut 5 jest wybierany kulek lub perełek (dla większych przedmiotów). Następnie metodą krzyżowego splotu rozciąga się przez oba końce drugiego końcowe 4. Podobnie następujących rzędów, przy czym każdy etap zmniejszenie liczby kulek na.

Raz utworzone ciało, przejdź do tkania skrzydeł. Na jednym końcu przewód jest przeciągany kulek wymaganą ilość inny kolor (w tym przypadku 15). Wprowadzanie drutu przez przedostatniego rzędu, w celu utworzenia pętli. Druga strona powtórzyć procedurę. Więc mamy skrzydeł anioła.

Dla anten utworzona na górnej części urządzenia, przymocować duże kule, które będą służyć jako głowy. Na jednym końcu przewód przeciągany kulki tego samego koloru co skrzydła, tworząc aureolę. Ostrożnie zamocować i odciąć końce drutu. To wszystko, po prostu anioł gotowy.

Należy zauważyć, że jest bardzo łatwy w splot perełki. Schematy są łatwe dla początkujących, choć wynik w większości przypadków okazuje się bardzo imponujące. stosuje się różne techniki. Na przykład, niektóre produkty są tyle, wychodząc z halo, z drugiej – z tułowia. Naturalnie, inne postacie i wielkości, ponieważ ilość ziaren jest regulowana przez urządzenie nadrzędne.

Objętość anioł z koralików

Wytwarzanie takich produktów zajmuje trochę więcej czasu, ale daje pole do wyobraźni. Ten tkania można używać małych koralików, perełek. Wszystkie elementy otaczają anioł może być wykonane oddzielnie, a następnie szyte starannie. Jednocześnie prostszy wzór utkany z nici, ale w tym wypadku okazują się nie tak bujne.

Dla aniołów masowych skrzydełka są wytwarzane oddzielnie, które następnie są przymocowane do bagażnika. Do niego dołącza również głową, odgrywają dużą koralik, i halo.

figura objętość uzyskuje się stabilne, dzięki czemu może być stosowany nie tylko jako zawieszka talizman ale także jako znakomity figurą.

ozdoby anielskie

Bardzo oryginalny i stylowy wygląd ozdoby z koralików i kamieni z opcjonalnych akcesoriów. Oni nie tylko podkreślać indywidualność, ale także przyciągnąć uwagę. Dodać do tego dekoracja nie będzie trudne, nawet dla początkujących.

Wystarczy w tym celu wybrać kulek o odpowiedniej wielkości i kształtu elementów metalowych przypominających przewód skrzydła. Przedstawiony krok po kroku zdjęcia odzwierciedlają dobrze istotę produkcji biżuterii o nazwie „Angel of paciorków”. Schemat tkania nie jest nawet potrzebny tutaj, wszystko jest jasne, bez słów.

wniosek

Jak widać, spędzając trochę czasu, materiałów i wysiłku, można tworzyć własne ręce to cud. Wielki prezent, dekoracja, albo anioł stróż byłby prosty lub objętość Anioł koralikami. Chciałbym wierzyć, że opisy produktów, które pomogą Ci stworzyć swój unikalny produkt, który zachwyci nie tylko Ciebie, ale także swoją rodzinę. Powodzenia w pracach!