862 Shares 8553 views

"Muddle" (wydajność): opinie, aktorzy

„Dummy” – sztukę, krytycy i widzowie, które zostaną omówione w tym artykule pochodzi z powodzeniem w Moskiewskim Teatrze na Tagance. Komentarze na temat tego spektaklu, a także o każdej innej pracy teatralnej, są różne, ale większość z nich są pozytywne. Publiczność, która od dawna jest przesycone bojowników i thrillery w telewizji, a może już trochę zmęczony oryginalnych awangardowych przedstawień i złożonych ukrytych pomysłów głębokim autora, z wielką przyjemnością, że spotyka lekką komedię, której widok podnosi na duchu i pomaga się zrelaksować. Ale w sprawiedliwości należy zauważyć, że „bałagan” – spektakl, którego opinie nie są tylko pozytywne. Wiele krytykować aktorstwo i humor w sztuce nazywa zbyt prymitywne. Ale jak to mówią, nie zadowoli wszystkich, ale ta produkcja na Tagance udało się znaleźć naprawdę jej wdzięczny publiczności.


Autor spektaklu

Występ „nieskuteczności” (Olesya Zhelezniak w jednej z głównych ról) został wprowadzony na tytułowej grze. Jego autorem jest Mark Kamolleti – dość popularny francuski dramaturg współczesny. W pewnym momencie nazwisko Kamolleti został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa dzięki jednej sztuce komediowej napisany przez niego, zatytułowany „Boeing Boeing”. Stało się to produkt, który jest często grał w teatrach w ponad 60 krajach na całym świecie.

słusznie dzieło tego autora uznane standardy współczesnej komedii. Kamolleti charakteryzuje się tym, że jego sztuki zawsze był intensywny rozwój fabuły, pasji, stale nagrzewania, a to wszystko towarzyszy humor musujące i uwikłany intrygę, która jest dozwolona w końcowy nie zawsze jest przewidywalne. Nie jest wyjątkiem, a jego sztuka „bałagan”. Wydajność (Taganka Theatre) umieścić na sztuce, publiczność odnosił sukcesy.

Główną ideą autora

„Dummy” – opinie wykonanie, które często problemem była jego historia mówi nam o rzeczach, które możemy napotkać w codziennym życiu. Podstawowy pomysł może wydawać się trywialne, ale jest nadal bardzo aktualne. Opowiada zebranym, że nigdy nie powinno się oceniać człowieka po jego wyglądzie i zachowaniu się w taki czy inny sposób sytuacji. „Dummy” Występ Olesya Zhelezniak udziałem pokazuje, że nawet najbardziej tępy, na pierwszy rzut oka, postać może objawiać się dość nieoczekiwanie i pokazać cuda pioruna dowcipem, jeśli z niego, że wymagają tego okoliczności. Spektakl pokazuje, jak ci, którzy są szydercze i śmiejąc się jak oni myślą, blisko dziewczyny, po zmianie zwykłe okoliczności same zaczynają wyglądać zupełnie głupie i śmieszne. A ten, który został uznany za niewykształconych plucha, może stać się przedmiotem zazdrości doświadczonych i inteligentne.

Fabuła spektaklu

W jednym z luksusowych domów żyjących doskonale zwykły para – mąż o imieniu Bernard, którego rola w teatrze ucieleśnia aktora Andrey Ilyin i jego żona Jacqueline, grany przez aktorka i prezenterka TV Julia Menshov. Sądząc po dekoracje, dom tej pary dość dobrze wyposażone, a rodzina ma pewną dobrobyt materialny. Elegancka sukienka i modne fryzury Jacqueline jasno, że bohaterkę – prawdziwy stylista i flirt. Jej mąż również daje wrażenie dandysa. Para mieszka razem i, wydawałoby się, para jest całkiem zadowolony z siebie: mąż przynosi do domu pieniądze i ma rodzinę, żonę – piękną.

Kiedy już zdecydujesz, że potrzebują pomocnika w domu, a przyczyny dla siebie sługą wsi. Ona jest głównym bohaterem o imieniu Anna. Jej rola jest grana przez aktorkę Olesya Zheleznyak. Na pierwszy rzut oka, jej postać wydaje się być blisko dziewczyna ze wsi. To tworzy rodzaj niewygodne i niezbyt mądry. Gospodarze nie przegap okazji do śmiechu na jego nowej sługi i tease jej. Użytkownicy uważają, że jest głupi i nie rozumie podstawowe i zwykle dla tych rzeczy. Ale ogólnie rzecz biorąc, są one dość zadowolony z Anną. Ona przygotowuje jedzenie, utrzymuje porządek w domu i, co najważniejsze, nie jest szczególnie wtyka nos w sprawy gospodarzy. Co sądzisz o swoim pracodawcom bohaterki Olesya Zheleznyak, nie jest jasne, ale, z drugiej strony, była zadowolona, że teraz ma pracę, dach nad głową i możliwość zarobienia pieniędzy.

Intensywność emocji

Gdy okoliczności rodziny Jacqueline i Bernard są dodawane w taki sposób, że ich dom powinien wygaszony przez kilka dni. Głowa rodziny pracującego na przypadki pracy w podróży służbowej. Do żony bez jej mąż nie brakowało sam, zdecydował, że pójdzie na kilka dni, aby odwiedzić matkę. Jako słudzy, aby utrzymać się w pustym domu nie ma sensu, właściciele postanowili wysłać Anna kilka dni we wsi, aby odwiedzić krewnych. Ale pokojówka postanawia nie tracić pieniądze zarobione z nowych właścicieli. Anna pomyślała, że udać się do wsi nie jest konieczne, i, czekając, kiedy gospodarze rozstać własnymi drogami, wróciła do pustego domu na kilka dni.

Ponadto, oczywiste jest, że decyzja o powrocie podjęła nie tylko sługą, ale także sami właściciele, tylko do siebie, oni nie ostrzegł o tym. Staje się oczywistym fakt, cudzołóstwa, bo Bernard powrócił do domu ze swoją kochanką, i Jacqueline, z kolei, wrócił do domu z innym mężczyzną. Żaden z małżonków nie zdawali sobie sprawy, że ich drugie połówki są uzasadnione w domu, są one na pewno do pozostania w domu ze swoich kochanków. Paradoksalnie, pełna informacja ma tylko prostolinijny sługę, który zna swoje zdanie, że gdyby gospodarze ulichat wzajemnie o zdradę, to nic dobrego się nie skończył. „Manekin” (recenzji wydajności, które występują jako uroczo pozytywnego i vice versa, dość negatywne) pokazuje, jak człowiek, który od dawna jest przedmiotem kpin, nagle zamienia się w lalkarza master. Bo teraz to jest Anna trzyma w głowie ogromny przepływ informacji, kontroluje sytuację i robi wszystko, co możliwe, aby ci, którzy są w domu, nie przypadkowo spotkał siebie. Wspomina jeden z mieszkańców domu pana jest teraz w łazience, jeden w sypialni, a jeden jest ogrzewany kominkiem. Pamięta, który zamówił wino, a niektóre bourbon; Jeden z nich – rogaliki.

Wczoraj łyżka i głupie, jednym słowem – Manekin, zaczyna wykazujące wychwyt zastanawia ostrość i które mogą pozazdrościć zarówno taktyki pomysłowe i strategię dalekowzroczny.

Występ „bałaganie”: opinie (Moskwa)

Większość widzów, którzy byli na tym koncercie, zostawić pozytywne opinie. Mówią, że show jest bardzo lekki i pozostawia po obejrzeniu dobrego nastroju. Grał w postaci pewnej wodewilu-wir sceny zmieniają się bardzo szybko, a rozwój fabuły nie jest całkowicie dokręcone. Performance „nieskuteczność”, którego czas trwania wynosi 2 godziny i 25 minut, gra się z jednego przedziału i wygląda za jednym zamachem. Wynika to głównie ze względu na styl pisania samej grze, jako autor – Mark Kamolleti, znanej z tego, że badani w swej pracy rozwija się w błyskawicznym tempie, że nie są już sceny, jednym słowem – spektakl-wir. I, oczywiście, wiele hołd aktorów, którzy radzą sobie z ich ról. Publiczność zauważyć, że z racji swojej gry jest postrzegane bardzo łatwo.

Negatywne komentarze po obejrzeniu publiczności

W sprawiedliwości należy zauważyć, że wydajność „nieskuteczności” z Olesya Zheleznyak jako Anna jest narażony i krytykowana. Jak wiadomo, każdy widz ma swoje własne postrzeganie tego, co się dzieje i co przynosi wiele zachwyciła trochę zdolności i zawodzi. Wśród negatywnych opinii, paradoksalnie, ale są tacy, którzy mówią o szczelność działki, dużo historii wydaje się być zbyt przewidywalne. Humor, że słychać ze sceny, niektórzy z widzów wydawało niskiej jakości i prymitywne. Ponadto, w przeciwieństwie do tych, którzy chwalą aktor grający w tej produkcji, są też takie, które sama gra była niezadowolona. Najczęściej krytyka roli piosenkarza Jacqueline – Julia Menshov.

obsada

Rolę głównego bohatera, pokojówka Anna zaśpiewała aktorka Olesya Zheleznyak. Ogół społeczeństwa widział ją wiele lat temu w serialu komediowym „My Fair Niania”, gdzie grał Galya Olesya – najlepszego przyjaciela głównego bohatera. Później zagrała w filmach "Maroseyka, 12" i "Love in the City", gdzie Zhelezniak również odegrały role komediowe. Ale theatergoers wiedzieć to aktorka i wybitnych dzieł teatralnych w takich produkcjach jak „Nowela szachowa”, „Jester Bałakiriew”, „Szpital Moulin Rouge”, „Mistrz i Małgorzata”.

Julia Menshov również znany szerokiej publiczności głównie w pracy telewizyjnej. Przez długi czas zagrała w serialu „Balzac Age, czy wszyscy ludzie są Bast …”, teraz jest przeniesienie „Alone ze wszystkich”. Ale lista utworów teatralnych men'shovoy również całkiem przyzwoity. Przez kilka lat pracowała w trupy Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Czechow, gdzie grał w sztukach takich jak „Dzień Halibut” i „Bezimiennego Star”.

Mężczyzna role poszło dobrze znany i kochany przez podmioty publiczne, a wśród nich Andrei Noskov i Andrey Ilyin.

Chwała aktorstwo

„Dummy” – spektakl, w którym aktorzy są wybierane według większości krytyków, bardzo dobre. Najczęściej jest ona poświęcona chwalą Olesya Zheleznyak. Wiele osób pisze, że prawie cała gra opiera się na to, i to jest oczywiste, że aktorka na scenie układa się całkowicie.

aktorzy krytyka

Większa część krytyki ze strony publiczności dostaje men'shovoy. Najprawdopodobniej, obserwując grę aktorką na scenie, wielu nie może abstrahować od jego obrazu na ekranie prezentera telewizyjnego. Teraz wielu z was wie, Julia przez jej popularnego programu o nazwie „Alone ze wszystkich”. Niektóre komentarze panuje opinia, że Julia nie zagra do końca swojej drogi, a czasem po prostu czyta zapamiętanego tekstu w różnych intonacji jako spikera telewizyjnego. Pogląd ten jest kontrowersyjna, ponieważ większość profesjonalnych krytyków men'shovoy gry reaguje dość pochlebne.

Na jednym z forów jest również oświadczenie o pewnym publiczności, że sama gra wydawało mu się nudne. I, jego zdaniem, było oczywiste, że niektóre z tych samych aktorów już nudzić. To był znowu o Yule Menshovoy. Oczywiste jest, że widok z widzem można uznać za subiektywne, ale ma prawo do istnienia. Jest możliwe, że granie tej wystawie 10 razy z rzędu, a Menchov mogła lekko znudzony tym.

Rozgrywka w różnych teatrach w Moskwie

Wynik ten można zaobserwować nie tylko na Tagance. Występ „bałaganie” w teatrze Majakowski powodzeniem grał we wrześniu. W październiku produkcja wróciła do rodzinnego Tagance i 16 listopada, gra widać na scenie KC „Moskvich”. 10 grudnia „Dummy” będzie ponownie umieścić na scenie „aktorzy Commonwealth Taganka”.

Średnie ceny biletów

Bilety na spektakl „nieskuteczności” można kupić w kasie teatru i książki w Internecie. Ceny, oczywiście, zależy od miejsca i od wybranego teatru. Na przykład, w grudniu, aby kupić bilet na Taganka może być na kwotę 1.000 do 10.000 rubli. W KC „Moskvich” zobaczyć „nieskuteczność” może być tańszy. Tam, cena waha się od 750 do 5000 rubli.