575 Shares 8492 views

Jak gotować makaron na patelni i uczynić je pełnym obfity posiłek

Jak gotować makaron na patelni? To pytanie wydaje się prosta tylko na pierwszy rzut oka. Wszakże, jak pokazuje praktyka, nie wszystkie gospodynie wiedzą jak prawidłowo gotować makaron. W celu zapobieżenia swoje kulinarne prawdopodobnie nie uda, przedstawiamy krok po kroku sposób gotowania pysznych rogi z pieczarkami i warzywami.


Jak gotować makaron: przepis gotowania zdrowe i proste dania

Niezbędne składniki:

  • masło – 70 g;
  • pasta rogi – 120 g;
  • ostryg grzyby – 90 g;
  • duża cebula – 1 szt;.
  • Olej roślinny – 2 deser łyżki;
  • Sól morska – wypełnić małą łyżeczkę;
  • średnie marchewki – 1 szt.;
  • mielony pieprz – 2 szczypty;
  • Ser stałe – 110 g;
  • świeże zioła – do smaku.

Proces gotowania makaronu

Zanim zaczniesz, musisz najpierw nauczyć się gotować makaron w garnku. należy najpierw wypełnić pół naczynia do picia wody, umieścić go na ogniu i czekać na silnego wrzenia. Następnie gorący płyn dodać olej roślinny (10 ml), dodać 2/3 małej soli morskiej i 120 g rogami. Warto zauważyć, że te produkty makaronowe powinny być zakupione wyłącznie z pszenicy durum, w przeciwnym razie dodatek może zamienić się w papkę. Gdy woda dochodzi do wrzenia ponownie łuski, produkt pszenicy należy mieszano łyżką, tak że nie jest przyklejony do dna. Ponadto ogień jest zalecane, aby skręcić w dół i pozostawić naczynia bez pokrywy.

Aby zrozumieć , jak gotować makaron rogów, istotne jest, aby pamiętać, że dodatek tego produktu nie cierpi trawienie. W związku z tym, wymagane jest, aby utrzymać się na tabliczce nie więcej niż 15-20 minut (w zależności od odmiany). Po tym, należy usunąć makaron na durszlak i dokładnie wypłukać w wodzie z lodem.

Nawiasem mówiąc, zanim zadać pytanie o tym, jak gotować makaron na patelni, wskazane jest, aby zapoznać się z instrukcją na opakowaniu żywności. Bardzo często jest to miejsce, gdzie producenci ważną linię, po przeczytaniu, że od razu staje się jasne, jak gotować to danie mąkę.

Proces rogów preparatu z grzybów i warzyw

Aby uzyskać smaczne makarony, powinni smażyć na patelni z innymi składnikami. Aby to zrobić, trzeba umieścić w misce z posiekaną cebulę, marchew startą i średnie posiekane świeże boczniaki. Wszystkie te produkty powinny być smak oleju słonecznikowego, solą morską i pieprzem, a następnie gotować pożądane jest, aby tworzyć brązowawy skorupę. W nawiązaniu do warzyw i grzybów passerovannym wymagane rozłożyć i ugotowany makaron jest całkowicie pozbawiona cieczy. Trzeba mieszać rzeczy, a następnie przykryć pokrywką i delikatnie smażyć na średnim ogniu. 5 minut przed wyłączeniem piecyka rogi zalecanej posypać startym żółtym serem i posiekanymi ziołami.

prawidłowe Podawać

Danie z makaronu, warzyw i grzybów powinny być podawane na obiad tylko w stanie gorącym. Ponadto, rogi można dodać do smaku sos pomidorowy lub ketchup. Teraz pewnie wiesz, jak gotować makaron na patelni i uczynić je bardziej serdeczny, pachnące i smaczne.