331 Shares 6922 views

W „Snickers” nowy Owijarki – dla głodnych

Wielki filozof powiedział kiedyś: „Czy ty. – Nie ty, kiedy jesteś głodny” Oczywiście, to zdanie nie należy do filozofii, a marka „Snickers”. A teraz te batony to nowa owijarka, które mogą opisać to, co dostajesz, gdy są głodne.


Komentarze Dyrektor

Dyrektor marki „Snickers”, powiedział: „Jesteśmy zawsze szuka nowych sposobów na przyciągnięcie klientów, którzy znają i kochają tę firmę. Wierzymy, że nowe bary wrapper będzie inspirować ludzi nie tylko w szybkim określeniu ich objawów głodu i skłonić ich usunięcie, ale także dać im nowy i przyjemny sposób, aby pokazać znajomym, członków rodziny i bliskich, ponieważ są one, gdy są dręczeni głodem ".

Istotą nowych opakowań

Cóż, nowe bary wrapper dać teraz ludziom nowy sposób obrażać siebie. Tak, słodki bar wysokokaloryczne usuwa uczucie głodu, ale opakowanie i napis na nim pozostaje. Lista cech, które są napisane w nowe opakowania zawierają 21 zróżnicowaną słowo „złym humorze”, „niespokojny”, „Whiner” i tak dalej.

Oczywiście, jest to ciekawe posunięcie, ale jego realizacja nie jest również imponująca – wydaje się, że odpowiedzialność za pracownika projektu po prostu wybrał jeden ostre słowo, umieścić go w dokumencie programu Microsoft Word i wykorzystywać wszystkie synonimy zaproponował mu. W każdym razie te reklamy są specjalnie skierowane do młodych ludzi, którzy będą kupować batoniki z nowym projektem do zabawy znajomych. Ale poza tym zarówno pomysł i jego realizacja jest daleki od bycia na najwyższym poziomie. Oczywiście, nadal mamy do zobaczenia. jak ta innowacja wpłynie na poziom sprzedaży, a dopiero potem będzie można ocenić powodzenie decyzji spółki na takiej promocji. Oczywiście, aby przyciągnąć uwagę do marki jest bardzo ważnym aspektem, ale są pewne granice.