424 Shares 2873 views

To dało nam „YouTube”? Co to są tagi na „YouTube”? Ich funkcje i zadania

Kto nie wie o popularnej stronie udostępniania wideo w świecie Youtube? Jest to największa platforma do umieszczenia wideo, na którym można znaleźć zapis wszystkiego – od audycji i rolki kończąc na eksperymentach z co niektórzy naukowcy. Doświadczenie, które jest przekazywane do publikacji „YouTube” do swojej publiczności, jest to po prostu niemożliwe, aby ocenić Full – miliardy godzin, przedstawiając ludziom wiedzy, rozrywki, zabawy i wiele innych. Wszystko to, o dziwo, udało się zebrać w jednym miejscu, a ponadto, aby wolne i dostępne dla każdego, kto ma dostęp do internetu.


możliwości Youtube

Usługa „Youtube” natychmiast po jego uruchomieniu, według wielu doniesień mediów, został straty dla obu twórców i dla przyszłych właścicieli (firmy Google). Mimo popularności projektu, jego korzyści i interesów, które ma pokazać odwiedzającym go, Youtube wymaga zbyt wiele inwestycji w rozbudowę możliwości serwera do przechowywania i natychmiastowego odtwarzania milionów klipów, a także do przetwarzania i wyświetlania danych żądanej treści dla użytkownika. Takie zadanie, na przykład wykonuje funkcję „tagów selekcji” Yutuba”, który odbywa się automatycznie z wideo autora, co pozwala na samodzielne zdefiniowanie tagów, opisów, tytułów dla każdego filmu. Można to zrobić w menedżerze (analog gabinetowe), która umożliwia edytować nagranie.

Co to są tagi na „YouTube”? To jest, z grubsza rzecz biorąc, słowa kluczowe, dla których Twój wpis zostanie znalezione w poszukiwaniu nie tylko na służbie, ale również w wynikach wyszukiwania różnych systemów (Yandex, Google, itd.). Często za pomocą tagów można manipulować widok wideo. Tak więc, prosząc o popularne tagi „Yutuba” jak słowo „niewiarygodną”, „szok”, „rozejrzeć”, „cool”, „rozrywka” i inni użytkownicy mogą zwiększyć liczbę wyświetleń filmów wideo w kilka razy. A wszystko z powodu tych słów kluczowych i użytkowników wyszukiwarek.

Aby uzyskać informacje o tym, jak zostanie wybrany film

Fakt, że taki tag „YouTube” i jaką rolę odgrywają one, wiesz. Teraz warto wspomnieć, w jaki sposób usługa wybiera film, który warto zobaczyć użytkownikowi. Tak, wszystko jest bardzo proste – jeśli spojrzeć na rekordy ze niektóre znaczniki kilka razy (na przykład szukasz filmów w temacie „boksu”), Youtube analizuje potrzeby i dostarcza ponadto filmy z tych samych tagów ( „są boks”, „walka” „bokserów” i wszystkie zbliża ten temat). W ten sposób lista filmów, które zalecają, aby patrzeć, zobaczysz te są odpowiednie zapisy.

Jak wypełnić wideo i uczynić go sławnym?

Wylewanie swój film na hostingu wideo należy pamiętać, że takie znaczniki. Na „YouTube” działa jasny system rankingu słów kluczowych. Jeśli podasz takie znaczniki, które nie odnoszą się do wałka, najprawdopodobniej nikt nie ogląda, a użytkownicy będą oznaczyć go nie lubił, nie związane z tematem. Oczywiście, można kluczowe dla wideo nie wypełnia, wtedy kradną automatycznie przez system, oparty na nazwę filmu. Ale jak taki wybór może zwiększyć liczbę wyświetleń – trudno powiedzieć. Jest jedna rzecz, jeśli używasz pytania Tag-prowokacyjne dla „Yutuba” (na przykład „gdzie udać się do Moskwy?”), A inny, gdy system automatycznie przypisuje do oznakować „Moskwa”, „wakacje”. Oczywiście, pierwsza opcja będzie najbardziej popularny wśród widzów.

Perspektywy finansowe dla autorów

I dlatego dążą do oglądania, kto ich potrzebuje? To bardzo proste: każdy autor może mieć partnerów reklamowych pokaz wideo, wraz z jego filmów. Jeśli masz małą liczbę widzów, oczywiście, nie będzie w stanie zarobić dużo. Jednak odwijania konto celowo, jako dodatkiem wysokiej jakości wideo, można zarobić bazę stałych widzów, które generują Ci stały dochód. I to jest, widzisz, jest dość ciekawy. Istnieje wiele przykładów udanych edukacyjnych twórców wideo, filmy, rozrywka, filmy i inne treści, które zyskuje miliony wyświetleń i uczynił ich twórcy sławnych i bogatych. Dowodzi to, że YouTube może przynieść korzyści nie tylko publiczność, ale także twórcy chwały i sukcesu, a to jest bardzo ważne. Najważniejsze – aby mieć pomysł i, oczywiście, wiedzieć, jakie tagi na „YouTube”, jak to zrobić i jak się upewnić, że film był oglądany przez większą liczbę osób.