827 Shares 4981 views

TOEFL: Co to jest? Przygotowanie do egzaminu TOEFL

Teraz wyjechać za granicę, badania i emigracji do różnych krajów przestały być rzadkością. Wiele osób od dawna przeniósł się na całym świecie, bez uczucia dyskomfortu. Dlatego duża różnorodność popularnych międzynarodowych egzaminów, do których należą i TOEFL.


TOEFL – co to jest ten test?

Ten międzynarodowy egzamin jest pierwszym dostępnym testem dla Rosjan i został pierwotnie zaprojektowany dla tych, którzy zamierzają wjechać do USA i kanadyjskich uniwersytetów. Ponadto, został stworzony dla tych, którzy nie są native speaker angielski i opracowała badanie Princeton University Komisji.

Później test TOEFL znacznie rozszerzył granice swojego przeznaczenia: wyniki zaczęły się domagać dla różnych międzynarodowych stażach i dla niektórych programów certyfikacyjnych naukowych i zawodowych. Także świadectwo dla tego testu jest to niezbędne dla tych, którzy chcą wejść na międzynarodowy program MBA i dla tych ludzi, którzy w poszukiwaniu pracy, za które trzeba mieć ten certyfikat.

Część TOEFL – co to jest?

Część Listening Zdający sprawdza zdolność postrzegania języka angielskiego na rozprawie. Ta część – jeden z najtrudniejszych, ale jest to łatwiejsze niż Speaking, bo w nim jest bierny odbiór informacji. Składa się ona z trzech testów w sumie około godzinę.

Kolejnym elementem, który składa się z testu TOEFL – słownictwo i Reading, gdzie weryfikowane słownictwa przedmiotu i jego zdolność do postrzegania informacje pisanie. Co więcej, niektóre z odpowiedzi jest dość niejednoznaczne, jednak mający doświadczenie czytania książek i różnych artykułów w języku angielskim, przechodzą ta część nie jest tak trudne. Ta część trwa godzinę lub trochę więcej, i składa się z 3-5 tekstów i 14-16 pytań do każdego z tekstów.

Kolejna część – jest pisanie lub list, w którym sprawdzana jest umiejętność czytania pisania, struktur gramatycznych i stylu. Obejmuje 2 części 50 minut.

Ostatnia część – to Mówienie, lub sprawdzić zdolność do wyrażania swoich myśli na głos. Ta część najkrótsza, ale dla niektórych, a najtrudniejsze. Po tym wszystkim, dobrze znany „Bariera językowa” jest w stanie dodać wiele ciekawych minut.

Opis egzaminu

Jeśli poprosisz o TOEFL – jakiego rodzaju badania, jakie są cechy człowieka, który po prostu czegoś dowiedział się o tym, że jest mało prawdopodobne, że będzie można usłyszeć jasną odpowiedź. W rzeczywistości, to badanie ma kilka funkcji, aby pamiętać.

Przede wszystkim badanie ocenia amerikansy angielskim niż Brytyjczyków. Dlatego starają się radzić sobie z tym certyfikatem w angielskiej uczelni nie będzie działać. Faktem jest, że w amerykańskim angielskim, istnieją pewne różnice, które sprawiają, że różni się od wersji brytyjskiej.

Również interesującą cechą egzaminu jest to, że jest niemożliwe, aby nie poddać. W każdym razie, pewna liczba punktów zostanie przelana. Inną kwestią jest to, czy będzie ona spełniać szereg punktów buduyuschego pracodawcy i czy to będzie wystarczające do przyjęcia do szkół wyższych.

Ponadto, egzamin TOEFL ma datę ważności. Po dwóch latach wyniki badań nie będą uznane za nadające się, więc trzeba będzie ponownie podjąć ponownie próbę. To, oczywiście, bardzo dużą wadę, ponieważ, na przykład, różne brytyjski wieczystego badanie, co znacznie ułatwia życie.

Jedna ostatnia Interesującą cechą testu TOEFL jest to, że istnieją dwa warianty dostawy: Test pisemnej oparte (PBT) oraz testy oparte Interenet (IBT) – badanie, które trzeba przejść przez internet.

Test TOEFL IBT

Obecnie ten rodzaj testu, który przechodzi przez Internet, jest uważane za korzystne, ponieważ zawiera część ustną, która nie jest w papierowej wersji testu. Dodatkowo, ma ona również inną i połączoną ustawienie da trójwymiarową charakterystykę znajomości przedmiotu. Z tego powodu, ten rodzaj testu jest bardziej poszukiwane przez pracodawców.

Test TOEFL IBT pojawiła się w Rosji w 2006 roku, a niemal wszystkie ośrodki tego egzaminu jest obecnie oferowana ten szczególny egzamin. Jedną z zalet tego testu jest to, że wszystkie jego części są w ciągu jednego dnia, z jednej strony, zajmuje więcej czasu, jednak i testowanie jest opóźniony przez tydzień, jak to często ma miejsce w przypadku innych egzaminów międzynarodowych. Ponadto, w tym przykładzie wykonania badania mogą robić notatki i napisać coś w trakcie słuchania, na przykład, audiozadany, co znacznie ułatwia ich późniejszą realizację.

Być zarejestrowane w testach odbywa się za pośrednictwem Internetu przez osobę, która ma zamiar zdać egzamin. Oprócz zapisów internetowych mogą być zapisywane i przez telefon i wysłać wniosek pocztą. Możliwe jest również, aby poznać wyniki, które pojawią się na miejscu po 15 dniach.

TOEFL

Biorąc pod uwagę, że egzamin TOEFL zapłacone (z jakiegoś powodu i nie chcą wziąć to kilka razy), konieczne jest, aby zmniejszyć ryzyko złej wykonywania testu do minimum. Wydaje się, jeśli dobrze zna język, a następnie podjąć badanie to nie jest trudne. W rzeczywistości, wszystko nie jest takie proste. Faktem jest, że musimy być przygotowani do formatu egzaminu, do jego funkcji. Jeśli ten trening nie będzie możliwe zgubić i stracić cennego czasu, aby zrozumieć niuanse egzaminu.

Dlatego przygotowanie do TOEFL jest wymagane nawet dla tych, którzy znają język angielski na wysokim poziomie. Dla tych, którzy są w języku swego niezbyt pewny treningu muszę bardzo poważne i długotrwałe. Wskazane jest, aby rozpocząć przygotowania z wyprzedzeniem, aby mieć więcej czasu na lewo. Możesz zapisać się na specjalnych kursach lub wziąć kursy online. Można także spróbować przygotować się stosując specjalną literaturę, ale tylko wtedy, gdy dobry poziom języka.

Ponadto, w Internecie istnieje wiele stron, zwłaszcza obyamnyayuschih TOEFL, jakie badania i gdzie uzyskać testy próbne za pośrednictwem Internetu, które pomogą zidentyfikować i swój poziom języka i szanse podjęcia.

wniosek

Egzamin TOEFL IBT może być podjęta w ściśle określonym terminie dostawy centrum i wynajmu występują 30-40 razy w roku. Wersja papierowa egzaminu znacznie mniej prawdopodobne, aby zrezygnować, ale jego popularność znacznie spadła. Opłata za egzamin komponuje $ 250, która nakłada znaczną odpowiedzialność za jakość kształcenia do testu.

TOEFL często zdarza się, że drzwi, które prowadzą do zupełnie nowej jakości życia, ale także wymaga bardzo poważnego przygotowania.