120 Shares 4525 views

Polowanie na druhny – zgaga po posiłku. Metody likwidowania.

Stale pracuje, szybko, szybko, aby pracować w przerwie chwycić wszystkich że spadnie. Domy zbyt długo, raz tam, trzeba przerobić wiele spraw. I po raz n-ty, aby zauważyć, że w ciągu zaczyna płomień zaciosać. Spalanie silny i dość bolesne. Może wróg wylał kwas w herbacie? Tak, nie kwas nie jest wykonywana. Tylko to nie jest ten sam kwas, którego myśli i zaczął zgaga po posiłku. To ze względu na zwiększenie kwasowości w żołądku i to powstaje. Czasami jest to wynikiem problemów w układzie pokarmowym lub w wyniku stresu. Przyczyn może być wiele. Ale głównym z nich jest zawsze jedzenie.


Zgaga po zjedzeniu stale. Co jest tego powodem? Kawa, mocna herbata, słodycze, czosnek, cebula, przyprawy, masło, wszystkie rodzaje owoców cytrusowych, napoje napowietrzające i oczywiście, smażone i tłuste potrawy – wszystko to są pierwsze powody, dla których nie jest zgaga po posiłku. Gdy w żołądku, żywność promuje wydzielanie soku żołądkowego zawierającą dużą ilość kwasu. Zaczyna się ten proces trawienia, w którym możliwy emisję korozyjnych i kwaśnego soku żołądkowego do przełyku. Powoduje to poważne spalanie, drażni ściany przełyku i prowadzi do zgagi. Należy zauważyć, że ten problem nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. To musi być skierowana jako stałe uwalnianie kwasu do przełyku prowadzi nie tylko do płonącego uczucia, ale z czasem i erozji. I to już grozi nowotwory. Dlatego też, jeśli martwi stałej zgaga po posiłku przez długi czas, należy skontaktować się ze specjalistą.

Jeśli zgaga po posiłku nie jest zbyt bolesne, ale nadal uniemożliwia wygodne życie, należy przystąpić do jej leczenia na własną rękę. Można to osiągnąć przez hamowanie wydzielania soku żołądkowego, a mianowicie, jego działanie normalizacji i zmniejszenie poziomów wydzielanego kwasu. Zacznijmy diecie i wyeliminować z naszej diety cały ostry, słony i tłuste jedzenie i alkohol. Pamiętaj, aby zmienić swój styl życia. Co robisz po jedzeniu? Idź odpocząć lub udać się na wspaniały spacer na świeżym powietrzu, przynosząc szczęście i zdrowie? Jeśli zgaga po jedzeniu ciągle być może przyczyna leży w nadwagi. Jeśli tak, to trzeba się go pozbyć. Nawet kilka dodatkowych kilogramów znacznie zwiększyć ciśnienie w jamie brzusznej. Nie należy nosić obcisłe pasy, iść do łóżka co najmniej dwie do trzech godzin po posiłku, dobry trzepaczka poduszek.

Często stała zgaga po jedzeniu dość szybko i skutecznie wyleczyć za pomocą środków ludowej. Jednym z najbardziej popularnych, wysokiej wydajności w sytuacjach awaryjnych i najbardziej dostępnych środków, jest soda oczyszczona. Weź szczyptę i wymieszać ją w szklance przegotowanej wody. Pijemy w ciągu kilku minut i zapomnieć o co zgaga po posiłku. Ale, niestety, w bardzo krótkim okresie czasu. Po trzydziestu do czterdziestu minutach pieczenie powoli wznawia. I używać takiego narzędzia nie jest zbyt często zalecane. Jest to pomoc w nagłych wypadkach. Do leczenia lepiej jest użyć soku ziemniaczanego. W ciągu dziesięciu dni, w godzinach porannych, na czczo wypić szklankę świeżego soku. Po tym należy położyć się na pół godziny i można zjeść śniadanie. Jeden z najlepszych środków do zwalczania zgagi jest gryka. Podsmażyć aż ciemnym, zacieru do stanu mąką i przesiać. Powstały proszek trzy razy dziennie brać na czubek łyżeczki. Zgaga szybko odejść, jeśli stale jeść nasion lnu, dodaj go do zup, sałatek i innych potraw. Za pomocą tego narzędzia można nie tylko pozbyć się irytujących zgaga, ale także znacznie poprawić żołądka i jelit. Ma właściwości opasanej chroni żołądek przed negatywnym wpływem kwasów i przyczynia się do poprawy czynności jelit. Należy przestrzegać wszystkich zaleceń i bardzo szybko zapomnisz o tych nieproszonych gości po posiłku – zgaga.