575 Shares 4296 views

Beer Bar "Etykieta", Petersburg: adres, menu, opinie

Petersburg – jedno z największych miast, gdzie turyści z całego świata przybywają codziennie. Tutaj, dobrze rozwinięta infrastruktura, a nowe lokalizacje wyżywienie otworzyć prawie codziennie. Mieszkańcy północnej stolicy Rosji cechuje ich mierzone i niespieszne życie. Ponadto, mogą one doskonale zrelaksować, a jeden z najlepszych zakładów, gdzie można się dobrze bawić w towarzystwie przyjaciół lub kolegów, jest bar „Etykieta piwa”. Służą one wyśmienite dania, a także sprzedaje prawdziwe piwo.


Dzisiaj omówimy szczegółowo projekt „Etykieta piwa” (St. Petersburg), menu, opinii o tym, dowiedzieć się, dokładny adres, harmonogram pracy, możliwość ewentualnych bankietów oraz wielu innych przydatnych informacji. Zacznijmy teraz!

Gdzie dobre duchy?

Peter – klasyczny rosyjski miasto, które wskazuje następujący fakt: tutaj ludzie wiedzą, jak pić, nie tylko wodę. To miasto ma ogromny wybór barów, pubów i podobnych pubów, gdzie można spróbować niektórych rodzajów napojów alkoholowych, w tym najczęściej, a wiele z ulubionego piwa.

Wybierz dobre duchy dość trudne, ponieważ w ostatnich latach w wielu miejscach jedzenia można zamówić drinka trochę drogie, ale zamiast dostać tanią podróbkę. Co robić? Idź wyłącznie sprawdzone bary, które działają w Petersburgu ponad rok i może zaoferować nie tylko wysoki poziom usług i pyszne jedzenie, ale także wielki luksusowy alkohol, często w rozsądnych cenach. Takie projekty w Petersburgu trochę, ale wśród nich jest jednoznacznie zidentyfikować instytucję na ulicy. Marat, który omawiamy w szczegółach.

Pomysł projektu

Koncepcja pubie opracowanej przez jego założycieli – Młoda para Anton i Olga. Ich głównym zadaniem było stworzenie takiego wyjątkową instytucją, gdzie ludzie mogli przyjść, związane z piwoszy lub chcąc dowiedzieć się więcej na temat tego wyjątkowego trunku. Twórcy projektu było w stanie osiągnąć swoje cele i nadal otwarty „etykiety piwa” na ulicy. Marat, 14, który zawsze wita nowych gości, którzy chcą się dobrze bawić i wypróbować zupełnie nowe piwa.

Nawiasem mówiąc, dość często są wieczory tematyczne, w których nie może komunikować się tylko z kolektorami starożytnego odurzającego napoju, ale także zobaczyć swoje specjalne prezentacje nowych odmian. Ponadto bar prawie codziennie przeprowadziła szereg audycji sportowych, co stanowi dla fanów, aby omówić ten lub ten mecz i mieć dobry czas w towarzystwie podobnie myślących.

Zwrócić uwagę! Na pasku „Etykieta piwa” (St. Petersburg), co trzecia niedzielę miesiąca odbywają się spotkania członków CCPA (klub dla kolekcjonerów akcesoriów piwa). Podczas tych wydarzeń, kolegów omawiać swoje obawy i dzielić się informacjami o aktualizacji w swoich zbiorach.

Co można spróbować?

Twórcy projektu dołożyli wszelkich starań, aby piwo etykieta gościom „miał okazję spróbować najlepszych piw krajowych producentów. Niestety, importowane napoje w barze na liście nie jest praktycznie reprezentowana, ale wybór jest na tyle duża, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kiedy po raz pierwszy znaleźć się w tym pubie, masz jeden problem – trudno będzie dokonać wyboru najlepszych odurzającego napoju dla siebie w ogromnej różnorodności menu alkoholowego. Najważniejsze – nie martw się i nie przyjmować pierwsze przykuły piwa. Na pasku „Etykieta piwa” (m. „Mayakovskaya”) działają wychodzące kelnerów i barmanów, którzy chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

wnętrze

Wszyscy wiemy, jak ważne zakłady pokój dekoracji w jego rozwoju. Wnętrze baru przyjemnie miłe dla oka i można je zobaczyć przy wejściu nieokreślony znak, że dokładnie ci uśmiech.

Początkowo niektórzy użytkownicy do pubu w pobliżu stacji metra. „Mayakovskaya” wydaje się, że nie były one w pubie, a klasyczny restauracja, urządzony w stylu orientalnym. Okazuje się, że prawidłowe rozumienie miejscu przychodzi trochę później, gdy użytkownik po raz pierwszy widzi się bar, który jest ogromna liczba rodzajów piwa z kolorowymi etykietami. To wtedy zasłona Wschodzie i jest stracone!

Nawiasem mówiąc, bardzo niedługo, będziemy omawiać komentarzy dotyczących tego projektu, ale teraz warto zauważyć, że bar „Etykieta piwa” (St. Petersburg) lubi nie tylko przedstawiciele silniejszej płci, ale również otaczające piękno.

streszczenie

Restauracja ta znajduje się na ulicy Marata, 14 i działa na poniższym harmonogramem:

  • Poniedziałek – od 15.00 do 23.30;
  • Wtorek – od 15.00 do 02.00;
  • Środa – od 15.00 do 02.00;
  • Czwartek – od 15.00 do 02.00;
  • Piątek – od 15.00 do 04.00;
  • Sobota – od 15.00 do 04.00;
  • Niedziela – od 12.00 do 23.30.

można trzymać uroczystości bankiet, ale wcześniej warto przedyskutować tę kwestię z administratorem indywidualnie. Aby wyjaśnić wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu (812) 8 764-10-68.

Show „w niezgodzie” na pasku „Etykieta piwa” (St. Petersburg)

Prowadząc projekt telewizyjny „w niezgodzie” Konstantin Ivlev już odwiedziliśmy ten pub i pozostał w pewnym zdumieniem. Wszystko zaczęło się od tego, że właściciel „etykiety piwa” zadzwonił i poprosił, aby wziąć udział w nowym show w telewizji, co było po pozytywnej odpowiedzi. Kilka dni później zespół reporterów były w ulicy Marata, a miejsca kucharz, aby dowiedzieć się o strzelaninie, natychmiast napisał list z rezygnacją. kuchnia nadzorca niespodziewanie nawet dla siebie stał sous-szef kuchni Daniel.

Strzelanie „w niezgodzie” były tu kilka dni, tak skromny i prawie niepopularne na pasku czasu z ogromną liczbą braków stał się jednym z najlepszych zakładów, gdzie można pić piwo w kulturalnej stolicy Federacji Rosyjskiej. Ponadto warto zauważyć, że dzięki pokaz Team „etykiety piwa” zyskał bezcenne doświadczenie, które pozwala im na ciągłe doskonalenie pub i rozszerzyć swoją bazę klientów.

menu

Przed wizytą w żadnej instytucji kulinarne zawsze chcą wiedzieć, jakie dania można spróbować tam. Tak więc, w barze „Piwo Etykieta” prezentuje duże menu z różnymi tematami, ale omówimy tylko najlepsze kulinarnymi kucharzy projektowych.

Wszystko za 250 rubli można spróbować pasztetu wykonane z wątróbki i śmietany, wędzone mięso z przyprawami, korzenny śledzia z ziemniakami, koperkiem, olej słonecznikowy i czerwonej cebuli, i wiele więcej. Jeśli chcesz spróbować specjałów, należy zamówić „PiterBurger” za 440 rubli, które obejmowały – bułka z słodu piwowarskiego, ogórkiem, wołowiny patty, sałata, ser, pomidorów i czerwonej cebuli.

Ponadto, jest również warto przynajmniej raz spróbować smacznych Pete shavermu za 350 rubli., Kule mięsa do 300 rubli., Pikantne skrzydełka kurczaka na tej samej wysokości, sałatka „Cezar” z piersi kurczaka na 350 rubli, zupa mięso „English” dla 260 rubli ziemniaków „Idaho” na 250 rubli. i klasyczny burger z kurczaka za 380 rubli.

opinie

Beer Bar „Etykieta” (St. Petersburg), menu, które na pewno cieszyć się, początkowo miała bardzo negatywne opinie. Goście projekcie nie podoba prawie wszystko, ale praca wykonana podczas fotografowania projektu telewizyjnego „w niezgodzie” radykalnie zmieniła postawę mieszkańców Piotra do tego pubu. Teraz w RuNet jest więcej pozytywnych recenzji, w których ludzie zanotować wysoki poziom usług, wygodny harmonogramem, doskonała jakość żywności i wielki wybór piw.

Do tej pory, pub „Piwo Etykieta” stał się jednym z najlepszych barów w mieście, więc pospiesz się ją odwiedzić!