642 Shares 6858 views

Maszerując wędzarnia z rękami

Maszerując wędzarnia jest dobre, ponieważ ma niską wagę, jest to wygodne do przenoszenia, a ponadto zajmuje niewiele miejsca. Jedzenie z pomocą tego sprzętu jest przygotowana szybko, a wynik jest pyszne. Urządzenie wędzone produkty dymu są przetwarzane w wysokiej temperaturze, dzięki czemu produkt jeszcze i pieczone. W rezultacie, to udaje się uzyskać soczyste i pachnące przysmaki wędzony smak.

Urządzenie przenośne wędzarnia

Maszerujących obudowę wędzarnią ma kształt cylindryczny lub kształt prostokątny, który jest zamykany za pomocą pokrywy. Ten ostatni może być otwór do dymu. Wewnątrz stałych kratowych, tace lub haczyków na ryby, mięsa lub tłuszczu. Pod kraty zainstalowane tłuszczu tacy, inaczej będzie wypalić i zmienić jakość dymu. Jeśli ustawisz patelnię pod grillem, tłuszcz nie spadnie na dno, dym będzie jasne i wędzone produkty zostaną uzyskane bardziej aromatyczne i smaczne.

Technologia produkcji przenośnych wędzarni

Jeśli zdecydujesz się uruchomić wędzarni Camp, następnie trzeba wybrać materiał. Jak to jest zwykle stosowane do 1,5 mm, ze stali nierdzewnej. Ten projekt będzie gotowy, aby służyć przez kilka lat. W porównaniu z przypadku metali nieżelaznych, ta ostatnia nie mogła przetrwać lata w służbie czynnej.

Wybierz rozmiar i kształt urządzenia powinny być oparte na zamierzonych celów. Kampania jest wygodny cylindryczny wędzarnia, które mogą być używane również do namiotów grzewczych. Maszerujących wędzarni może uzupełniać się palnik gazowy, który jest doprowadzany do dymu z korpusu wiadra. Ten projekt jest idealny na pikniki i wędkowania.

Zalecenia dotyczące produkcji pieca i wędzarni na namioty

Taki wzór będzie cylindra leży na boku. Wymiary obudowy muszą być równe 300×450 mm. Obudowa może być wykonana z arkuszy metalu lub podnieść produkt końcowy ze stali nierdzewnej. Pokrywa powinna zamknąć szczelnie i posiada otwór z korkiem.

Wewnątrz obudowy są ustalone kąty, które są usytuowane wzdłuż wysokości cylindra. Są one wymagane do zainstalowania zdejmowaną patelni. W dolnej półkola wypełnione trocinami. Umieszczony na produktach piekarniczych, które są wciśnięte w wędzarni. Najpóźniej w czasie gotowania należy wkładać do ognia. Aby skorzystać z takiej struktury mogą być bardziej dla namiotów grzewczych. W tym przypadku, zamiast korzystania trociny węgiel drzewny ogień. Cylinder jest pokryta pokrywą i otworem – korek.

Korzystanie z garnka lub wiadro

Maszerując wędzarnia do ryb może być wykonane z garnków lub wiadra. W tym przypadku będzie gotowy korpus cylindryczny. Dla niego musi być przygotowany do wstawienia tacę i barów. Zwykle ma kilka warstw. Dolna będzie w postaci palety, a górna warstwa zostaną przedstawione haczykowo barów.

Projekt nie może być przymocowana do ściany, i ustawić na dole, a wkładki uzupełnione nogi dla tego urządzenia. Palety mogą służyć miskę ze stali nierdzewnej. Jej średnica powinna być mniejsza niż wewnętrzna średnica obudowy o kilka milimetrów. Dla swobodnego przejścia patelni dymu nie mogą stykać się ze ścianami.

Krata ramki powinna być wykonana z drutu ze stali nierdzewnej. Ta sama zasada jest przeprowadzane haki. Wyprodukowanie wędzarnia obóz z ich rąk, pokrywa musi być uzupełnione przez ustalenie, aby upewnić się, że jest to dobre dopasowanie. W przypadku dymu, nawiercone otwory. Jeśli zamierzasz korzystać z wędzarni w mieszkaniu, ważne jest, aby zapewnić wycofanie dym. Z tego doskonałego słuchawki lub inne silne wyciąg, z których jedna jest włożona do otworu w pokrywie.

Opcja wędzarnia wędzony

Wędzarnia w warunkach polowych może stać się niezbędnym narzędziem. Aby to zrobić, należy przygotować kołki, pręty i kawałek polietylenu. Stawka może zostać zastąpiony wiązki być stosowany do wytwarzania tuszy. Pręty z hakami do zawieszania produkty potrzebne.

Jako podstawowych udogodnień, takich wędzarnia jest możliwość transportu niezbędne narzędzia i materiały do produkcji sprzętu w bagażniku samochodowym. Przewód spalin może być zastąpiony przez jakiekolwiek inne odpowiednie.

Jeśli będzie produkowany wędzarnia obóz wędzone, konieczne jest, aby znaleźć stronę o nachyleniu 60 °. Jego schronienie plandeki i gałęzie, a potem zasnąć murawy. Będzie to improwizowany rura. Następnie w górnej części ramy, muszą być zainstalowane z wiązki i słupki, które są owinięte w folię polietylenową. Wewnątrz zamontowany stojak z hakami lub prętów. Wtedy rozmnażać tylko ogień wędzarni dym zaczął płynąć w środku.

Korzystanie z beczki do sprzętu wędzenia na zimno

Jeśli zdecydujesz się zrobić wędzarni z beczki, trzeba więcej i metalową siatkę. Powinno przygotowanie siatki, śruby, łopata i jutowe. W przypadku pieców musi kopania otwór w dnie złoża arkusz blaszany, który jest konieczny w celu uzyskania jednolitego tlenia wióry lub trociny.

Po zakończeniu fazy przygotowawczej, można zrobić urządzenie kominowego. Będzie to rowek ma szerokość, która jest równa 25 cm. Długość może być do 7 m. Szczelność powierzchnia jest wykonana z materiału niepalnego, na tej doskonałej łupek, które jest wypełnione ziemią.

Po można zrobić z wędzarni. Jest on wykonany z metalowej beczki, który jest oddzielony od dna. Dno wzmocniona metalową siatką. Do filtra sadzy na rozciąga jutowe. Na dnie beczki jest stała krata, filtr znajduje. Innym rusztem znajduje się w górnej części cylindra jest wcięcie na 20 cm od krawędzi. Zostanie on złożony do produktów.

wniosek

wędzarnia wędrówki wędzony idealny dla fishings i rekreacji w kraju. Konstrukcja może być wykonana w jednym z vyshepredstavlennyh technologii. Czasami nawet wędzarnia grill uzupełnione. W tym przypadku, ciało zostanie przedstawiony w oknie ze stali nierdzewnej. Przybliżone wymiary struktury w tym przypadku 600x400x500 mm. Optymalna głębokość grill będzie wynosić 200 mm.