409 Shares 7033 views

„Laurent”: nowoczesne meble

Po przeprowadzce do nowego mieszkania, wszyscy bez wyjątku, chce przedstawić swoją domu Piękne i jakości meble. Na rynku dzisiaj wnętrza wiele elitarnych modeli i produktów standardowych.

„Laurent” – białoruski producent mebli

Dziś w salonach można znaleźć produkty producentów krajowych i europejskich. Jednym z popularnych importerzy są generowane przez „Laurent” meble. Białoruś jest prawdziwie krawędź chronionych lasów – jest jego głównym bogactwem. Dlatego prawie wszystkie próbki produktów wykonane są z naturalnego drewna bez DSP, który jest charakterystyczną cechą, a ich główną zaletą. Oprócz Rosji, produkty firmy „Laurent” – meble i drzwi – można kupić w wielu miastach WNP i Europie. Celem firmy – pragnienie, aby zadowolić każdego klienta, podnieś opłacalne, odpowiedni do warunków jego ceny i jakości dla niego. Menedżerowie, konsultanci zawsze pomoże w podjęciu właściwej decyzji w oparciu o życzenia nabywców. Eksperci są zawsze stara się stworzyć jak najlepsze warunki dla swoich klientów. Jednym z nich jest zakup mebli w ratach z wstępnej płatności w wysokości 40% kosztów. zakupy dostarczona w terminie jednego miesiąca od daty złożenia zamówienia. W przypadku towarów w hurtowni mebli przyniesie do domu, w ciągu trzech dni roboczych.

Wart życia

Firma „Laurent”, który jest znany z meblami wyjątkowy i innowacyjny design, oferuje produkty ręcznie. W ostatnich latach produkcja jest skierowany do wydawania kolekcji elitarnych. Meble wykonane są przez naszą własną firmą technologiczną, która przyczynia się do wysokiej jakości i estetyki. W produkcji naturalnego oprócz tablicy stosuje się coraz więcej materiałów wysokiej jakości: skóry, zamszu. Unikalne produkty wykończenia „Laurent”: meble ozdobione rzeźbami, Przyciemniane brązu, złota i kości słoniowej. Wariantach patynowania i starzenia. W „Laurent” sklep, można wybrać meble, które nadaje się do każdego wnętrza. Istnieją pozycje w luksusowych warunkach klasycznego i stylu secesyjnym, dla tych, którzy cenią sobie komfort, szeroki wybór high-tech. Można podnieść meble do domu na wsi w stylu country. Ale bez względu na to, jaki styl będzie wyglądać świetnie i zadowoli nawet najbardziej wymagających kupującego.

asortyment

Firma „Laurent” Meble (Katalog jest stale aktualizowana o nowe wersje), oferuje najbardziej inny soft i szafki modułowe, dodatkowe elementy wystroju wnętrz drzwi wykonane z litego drewna. Zakres mebli tapicerowanych są:

  • sofy o różnych kształtach i wykańczania;
  • Krzesło standard i przesuwne, pozwala wygodnie spędzać czas;
  • tafty i sofy.

Wolnostojące firmy meblowe reprezentowane w portfelu:

  • do salonu – szafki, stoliki, lustra, półki i stojaki;
  • do sypialni – łóżka, szafy, komody;
  • w pokoju jadalnym i kuchni;
  • w klasach i biurach;
  • korytarz;
  • Poszczególne moduły – stoły, krzesła.

Opcjonalnie można zakupić meble z katalogów lub zamówić wykonane na zamówienie.