862 Shares 1955 views

Gospodyni Drewno: metody produkcji

Klucze straciło zwyczaj. Ten niewielki obiekt wykonuje większość funkcji – zamyka i otwiera nasz dom. Dlatego lepiej, aby ich nie stracić, ponieważ mogą one skorzystać ze złodziei. Będzie to wygodne, gdy klucze w domu lub mieszkania będzie twoje miejsce. ключница из дерева, обеспечит место, где их можно всегда найти без труда. Taki mebel, jak gospodyni z drewna, zapewnić miejsce, gdzie zawsze można znaleźć łatwo. . Także ten mebel jest doskonałym rozwiązaniem na prezent. . Tym bardziej, że można zrobić z rękami. Nie trzeba specjalnych umiejętności. ключница из дерева, своими руками. Istnieje kilka wariantów tego wnętrza, jak gospodyni z drzewa, z jego własnymi rękami. Wszystkie z nich posiadają prostą technikę.


gospodyni z drewna pokładzie

 1. Aby ułatwić pracę, trzeba wykonać rysunek przyszłej gospodyni. Aby to zrobić, trzeba najpierw zdecydować, co ona by rozmiary. Gospodyni rysunek drewna będzie rodzajem projekt projekt, w którym praca będzie odbywać się na jego produkcję. ключница из дерева. Można również określić, które elementy dekoracyjne będą miały przyszłe drewno gospodyni.
 2. Następnie przygotować narzędzia i materiały, które zostaną wykorzystane w pracach. Do tego projektu trzeba będzie drewnianej desce, 6-8 klucze, śruby, wiertarki i szczypce.
 3. Klucze niepotrzebne będą służyć jako haków. W związku z tym, za pomocą Szczypce potrzeba wygięcia ich dolną część w taki sposób, aby uzyskać haka. Procedura ta musi być zrobione ze wszystkimi elementami przyszłości haków.
 4. Następnie trzeba wziąć drewnianą deskę i zarys na zajęło linię zgodnie z wymiarami, które zostały zidentyfikowane wcześniej na rysunku. Z pomocą piły do planszę do gospodyni na wymiar.
 5. Ponadto, w zależności od pomysłów powinny ozdobić planszę. Muszę powiedzieć, że idee projektowe bardzo. Alternatywnie, można zostawić jak jest. Samo drzewo jest bardzo ciepły i przyjemny materiał, więc bez dekoracji, to wygląda dobrze w domu.
 6. Raz gotowy do wejścia na pokład, przymocować go za pomocą śrub klucze wygięte. W przyszłości będą one zaczepić. Odległość, przy której te elementy są zamontowane, powinny być wybierane na podstawie ich preferencji. на одинаковом расстоянии друг от друга , а можно сгруппировать. Przyciski mogą być przyłączone w jednakowej odległości od siebie i mogą być grupowane.
 7. Ponadto, na tylnej płycie zrobić dziurę wiertłem, które będą musiały być przymocowana do ściany gospodyni. Otwory powinny być nie poprzez ich liczba zależy od długości płyty, zazwyczaj dwóch lub trzech brakujących dziur.

Kiedy gospodyni, ręce wykonane z drewna, jest gotowa, można ją używać do innych celów. Nad jedną z najprostszych metod podejmowania kluczowych uchwyty wykonane z drewna to zostało opisane. Ale nie był jedynym.

Gospodyni przy użyciu techniki decoupage

, как сделать такой предмет интерьера, как ключница, своими руками из дерева с использованием техники декупаж. Jest jeden prosty sposób, aby mebel, niczym gospodyni, własnymi rękami z drzewa przy użyciu techniki decoupage. Poniższe materiały są potrzebne do tej opcji.

 1. Drewniana rama. Rozmiar ramy zależy od tego, jaki rozmiar potrzebujesz gospodynię. Lepiej kupić ramkę, która ma specjalne pierścienie na tylnej ściance do montażu naściennego.
 2. Potrzeba decoupage serwetki z wzorem lub zdjęcie lub specjalnej karty decoupage.
 3. Specjalny zestaw do decoupage, który zawiera klej, pędzel, grunt, lakier.
 4. Haków. Mogą być wykonane z niemal wszystko. Na przykład guziki, długopisy, pierścionki i tak dalej.
 5. акже понадобятся нож, карандаш, линейка, дрель и саморезы. T akzhe potrzebuję noża, ołówek, linijka, wiertła i śruby.

ожно разделить на два этапа . Praca na produkcji elementów wewnętrznych m można podzielić na dwa etapy. Po pierwsze, trzeba zrobić Decoupage, a następnie zebrać gospodynię.

Jak zrobić Decoupage

Decoupage jest całkiem łatwe do zrobienia. Aby to zrobić trzeba zdemontować ramkę, aby wziąć swoją bazę i zagruntować wyjechać na jakiś czas do wyschnięcia. W celu przyspieszenia procesu suszenia w glebie, można użyć suszarki do włosów. Dalsze przyklejony obrazek decoupage i pozostawiono na jakiś czas do wyschnięcia. Następnie trzeba dowiedzieć lakier, a także dać czas do wyschnięcia.

montaż gospodyni

Kolejnym etapem prac na dokonanie jej gospodyni idzie montaż. Aby to zrobić, należy najpierw zebrać wszystkie szczegóły ramce. Następnie należy określić miejsca na drewnianej ramie, które zostaną zamontowane haki. Są one przymocowane za pomocą śrub.

настенные ключницы из дерева имеют множество вариантов изготовления. Trzeba powiedzieć, że ściana gospodyni z drewna mają wiele możliwości produkcji. Na przykład, można użyć zamiast haftu decoupage. I zamiast ramy do podjęcia okno otwierania. Można również udać się do procesu produkcyjnego gospodyni z humorem i skupić się na hobby lub hobby właściciela.