707 Shares 5498 views

A. S. Puszkina, "Mistress do Maid": Podsumowanie prac

Nie tylko dla jego wierszy, ale proza jest nam znany A. S. Puszkina. „Pani w Maid” (zestawienie podano w tym artykule) – jedna z opowieści zawarte w serii „Opowieści z końca Iwan Pietrowicz Belkin”. W rdzeniu produktu są tajemnice miłości dwojga młodych ludzi: Lisa i Alexis. Pod koniec tej historii wszystkie tajemnice zostaną ujawnione, a to sprawia, że szczęśliwe nie tylko miłośników, ale także ich ojców.


A. S. Puszkina, "Mistress do Maid": podsumowanie. wejście

W jednej z prowincji, w miejscowości Tugilovo mieszka Iwan Pietrowicz Berestov – emerytowanego strażnika. On od dawna wdowcem, jego żona zmarła przy porodzie. Syn Alex dorastali, a obecnie mieszka w mieście, często odwiedza swojego ojca. W dzielnicy wszyscy dumni Iwana Pietrowicza, ale dobrze nastawieni do niego. Nie dogadać się z nim tylko jego najbliższy sąsiad Grigorij Iwanowicz Muromsky, który prowadzi swoje gospodarstwo w stylu angielskim. nie Berastau tolerować żadnej innowacji, gardzi go za to.

Tak więc, wraz z opisem głównych bohaterów zaczął swoją narrację A. S. Puszkina. „Pani w Maid” (podsumowanie czytaj dalej) – jest to łatwy zabawny historia, która pozostawia przyjemne wrażenie na głowie po przeczytaniu. Jego postacie są słodkie i sentymentalne. Uniezależnienie love story zadowolić również czytelnika. Nadszedł czas, aby przejść do głównego wątku.

A. S. Puszkina, "Mistress do Maid": podsumowanie. rozwój

Syn Iwana Pietrowicza, Alex, często dochodzi do Tugilovo ojca. Lokalne panie są nim zainteresowana. Ale pozostaje zimna i uprzejmości nie odpowiadać. Dziewczęta stanowią to jest jego tajemnica miłości. Córka Grigoriya Ivanovicha Muromskogo, Lisa, jest również zainteresowany młodego, przystojnego sąsiada. Więc kiedy jej poddany dziewczyna Nastya zostaje wysłany do krewnych w Tugilovo, dziewczyna prosi ją, aby znaleźć się bliżej Aleksey. Kiedy wrócił, rolnik powiedział Elizabeth, że młody człowiek jest dobry, a fakt, że gry w palniku z dziewczynami pocałował każdy z nich. Panienki istnieje pragnienie, aby zobaczyć sąsiada. Ale jak go wdrożyć? W głowie wykluł plan ubierz się jak chłop i spotkać się w tej formie z Aleksym. Aby wdrożyć go, zaczęła się następnego dnia. Ubrana w strój chłopski, zauważając, że miał do niej, ona idzie w lesie w pobliżu Tugilova, gdzie uwielbiał polować panicza. Jest to koliduje z szczekanie psa. Wkrótce sam Aleksiej. Młodzi ludzie uczą się. Lisa wydawało mu Akulina, córka miejscowego kowala. Zgodził się na spotkanie następnego dnia, że rozchodzą. Alex widzi dla siebie, który rozpoczyna zakochuje się w pięknej kobiety, chłopa.

Punktem kulminacyjnym. Alex i jego ojciec idzie do Murom

Następnego dnia w tym samym miejscu odbył się ich drugie spotkanie. Młody pan czekał z niecierpliwością. Ale Lisa, być może o jego oszustwa, starając się go przekonać, że nie spełniają one warte. Wkrótce jeden incydent zdarza. Na polowanie Grigorij Iwanowicz Muromsky resetuje koń poniósł, a on spadł swipes. W tym czasie liczba jest Berastau, który zaprasza go do swego domu. Więc Grigorij odwiedza wcześniej niekochana sąsiada. Ojcowie przedziałkiem wzajemnej sympatii i zgodził się spotkać w domu Murom. Ivan obiecał przyjść ze swoim synem. Kiedy Lisa dowiedziała się o tym, że przyszedł do zamieszania. Na czele dziewczyna dojrzewa nowy plan. Gdy goście w wyznaczonej godzinie przyszedł do ich domu, podeszła do niego i gęsto nabelennaya nasurmlonnaya, ekstrawagancko ubrana i uczesana dziwnie. To było niemożliwe, aby wiedzieć. Aleksiej Muromsky córka robi złe wrażenie.

A. S. Puszkina, "Mistress do Maid": podsumowanie. wynik

Ojcowie znajomość wkrótce zamienił się w ładnym przyjaźni. Decydują się ożenić swoje dzieci i zadeklarować je tak. Nie zgadza się z tym, Alex idzie do Murom domu bez ostrzeżenia, aby powiedzieć o jego wycofaniu. Wchodząc do domu, widzi Lisa w lekkiej letniej sukience. Młody człowiek ma jej Akulina. Jest dziwne jest to, że nie jest w sukienkę chłopskiej. Lisa chciała uciec. Ale on ją zatrzymał. Między nimi była walka. Grigorij weszła im zobaczyć, że młodzi ludzie są już razem.

Na jesieni 1830 roku w miejscowości Boldino tworzy swoje dzieło, podsumować tutaj, Puszkina. Story „Mistress do Maid” jest łatwym sentymentalny stworzenie. Przeczytaj go łatwo. Jesteśmy proszeni są o zapoznanie się z produktem w oryginale.