138 Shares 1484 views

Jak wybrać tapetę kompetentnie?


To długo oczekiwany remont, wkrótce chcę wszystkiego do końca, aby cieszyć się piękne wnętrza i komfort w domu. Główną część pomieszczeń zajmowanych przez ściany, i muszą być kierowane i wybór wykończeń. Najprostszym a zarazem piękny opcja będzie służyć jako miły tapety, ponieważ mogą one pokleit i laik. Ale jak wybrać tapetę, nie wie każdy. Jednak po prostych wskazówek, można łatwo rozwiązać ten problem i dokonać właściwego wyboru.

Przed zakupem tapetę, trzeba zdecydować, co chcesz dostać od konkretnej konstrukcji sali, czy w salonie, przedszkola lub przedpokoju. Po tym wszystkim, inny kolor, faktura i faktura tapety są w stanie tworzyć cuda. Na niewielkiej przestrzeni jest potrzebne jedną kategorię tapety, a jeśli pozwoleniu mieszkalnym, to trzeba wiedzieć, który wybrać tapetę. Na salonie ważne jest to, że nie był nudny i nijaki. W przypadku pomieszczeń o niskich sufitów należy wybrać tapetę z pionowym wzorem. Jeśli, przeciwnie, konieczne jest, aby optycznie powiększyć pomieszczenie, trzeba powiesić tapety z poziomymi pasami. Co do salonu, jeżeli jest wysokimi sufitami, można bezpiecznie wybrać duży obraz tapety.

Wzór tutaj nie może być ograniczona, jak można wybrać tapetę i pokolorować je. Dla spokoju, spokoju i korzystny wpływ na osoby lepiej zwrócić uwagę na pastelowe kolory. Uważać, aby nie zbliżać się do wyboru jasne, nasycone kolory z dużą wzór. Taka kombinacja może szybko znudzić, ale na psychikę ludzi, jest środkiem stymulującym, zachęcając ich do aktywności.

Należy zrozumieć charakterystykę samego pokoju, więc jak wybrać tapetę trzeba postępować z ogólnego obrazu obudowy. Jeśli pomieszczenie jest jasne, można użyć tapety szary, niebieski, różowy i srebrny. Dla rodziców, którzy uważają, że muszą wybrać tapetę dla przedszkola, z lekką wersją pakietu będzie odpowiadał najlepiej.

Większa swoboda i przestrzeń są dodawane tapety pokój w kolorze niebieskim i niebieski kombinacji kolorów, czerwony i żółty palety, wręcz przeciwnie, zawęża pokoju. Nie jest konieczne, aby przykleić tapetę w tym samym kolorze we wszystkich pokojach, można dodać trochę kontrastu, ale wszystko z umiarem. Miłośnicy malarstwa, dywany i obrazy na ścianach jest konieczne, aby dać pierwszeństwo do sprawnego tapety z oryginalnym wzorem.

Jeśli chodzi o strukturę, zanim zastanawiając się: „Jak wybrać tapetę” należy zbadać powierzchnię ścian. Jeśli są idealnie gładkie, można wybrać dowolny rodzaj absolutnie gładkiej tapety. Kiedy nierówne pagórkowaty ściany wybrany gęstą teksturę i tapety o złożonej strukturze. Sam materiał, z którego tapety, wpływa również na ich funkcję. Na przykład, do kuchni lepiej wykorzystywać zmywalne tapety winylowe. W suchym i pasuje całkowicie klasyczną papieru powlekane. Najważniejsze jest to, że towary te spełniają wszelkie normy jakości i nie była objęta żadnymi szkodliwymi substancjami. Nawiasem mówiąc, z prawej porad, które można zastosować do dobrego specjalisty.