523 Shares 4379 views

Kemerowo Dworzec Autobusowy – główny węzeł transportowy Syberia

Regionalne Centrum Kemerowo został ogłoszony nowo utworzonego regionu Kemerowo w 1943 roku. W tym czasie był już głównym przemysłem i wiodącym ośrodkiem przemysłu obronnego Kuzbass.


Do tej pory, Kemerowo – zagospodarowany teren przemysłowy o wysokim potencjale naukowym i kulturowym, z więzów gospodarczych z wielu regionach Rosji i na krawędziach, a także z krajów WNP. Sytuacja gospodarcza miasta wymaga dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportową.

stacja Kemerowo autobus, otwarty w 1966 roku – jeden z największych węzłów komunikacyjnych na Syberii. Sieć autobusowa łączy miast Kemerowo, nie tylko w regionach, Tomsk, Nowosybirsk i Kemerovo, ale także terytoriów Ałtaj i Krasnojarsku i republik Chakasja, Ałtaj, Tuwa. W czerwcu 2013 roku rozpoczyna nową trasę intersubiektywną z Kemerowo do Krasnojarsk Kansk dzięki.

W krajach sąsiadujących – Kirgistanie i Kazachstanie – również dostarczane autobusów z Kemerowo.

PKS dziś obsługuje ponad 60 miejsc, z których prawie 40 międzymiastowy i 4 międzynarodowy. Od 9 platformy codziennie zostawiać w różnych kierunkach do 12 tysięcy osób. Dla pasażera usługi są zautomatyzowane w kasach biletowych, wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy. W 2005 roku modernizacja dworca autobusowego odbyła. Fasada budynku został całkowicie odnowiony, rozszerzone i objęło baldachim platformy, poczekalnia i bilet biura są także zrekonstruowane.

W widocznym miejscu w poprawie usług transportowych ludności zajmuje wprowadzenie PKS zautomatyzowanych system obsługi lotów i sprzedaży biletów. PKS Kemerowo wprowadzono automatyczną elektroniczny system biletowy dla linii autobusowych. Bilet podano dane paszportowe z pasażerami na podstawie którego jest wykonany, aby wsiąść do autobusu. E-bilet może zostać wydrukowana na dworcu autobusowym kasie, trzeba będzie mieć przy sobie dowód tożsamości.

Bilety powrotne można zrobić w autobusie kasie lub za pośrednictwem swojej strony internetowej. Aby powrócić e-bilet w kasach, w celu wytworzenia paszport pasażerów jest wystarczająca, któremu wydał dokument podróży.

Kemerowo Bus oferuje dodatkowe osoby i przedsiębiorstwa transportu pasażerskiego w regionie Kemerowo i przyległych regionów poprzez rezerwacji.

Podawanie mieście Kemerowo przywiązuje ogromną wagę do rozwoju publicznego transportu pasażerskiego. Każdego roku w Kuzbass jest nie tylko odnowiony tabor aut, ale również budowy nowych i modernizacji istniejących już weszła w życie z dworca autobusowego. Kemerowo Bus zapewnia swoim pasażerom maksymalnego komfortu, przytulności i komfortu, zapewniając odpowiednie warunki do ich utrzymania.

W przyszłości mamy zamiar korzystać z nowoczesnej technologii poprawy, prowadziła prace nad nowym oprogramowaniem dla biletów elektronicznych, które w niedalekiej przyszłości będzie znacznie poprawić jakość obsługi pasażerów.

Dworzec autobusowy znajduje się przy Avenue Kuznetsk Kemerowo, 81, w pobliżu dworca kolejowego w mieście.