729 Shares 1406 views

Odciski na stopach, leczenie w domu

trendy mody nowoczesnego obuwia często mają tendencję do wysokich cienkich obcasach i ciasnych skarpetek. Takie modele mogą sprowokować pojawienie się odcisków na stopach lub obcasach. Zdarza się, że chropowate swędzenie skóry lub dać ból.


Odciski na stopach. Traktowanie kwasem salicylowym. Po gorącej kąpieli stóp każda recepta, czy to z soli lub sody oczyszczonej zrobić okład. Wyjąć z opakowania 10 tabletek aspiryny. Ostrożnie kruszą jeśli tabletki bardzo solidne. Wlać aspiryna dwie łyżeczki wody, mieszając. Powinien dostać mieszanina przypominająca kaszę, która powinna natychmiast obficie nasmarować parze odciski dotknięte miejsca. Top okład noga w celofan i umieścić na jakimś bawełniane, wełniane skarpety. Przytrzymaj długo, średnio 20 minut. Usuń celofan, opłukać i wytrzeć pięty szorstką skórę z pumeksu. Wreszcie, krem olej. W razie potrzeby, procedurę powtarzano co drugi dzień.

Odciski na stopach. Leczenie bułką tartą na kefir. Jest to konieczne w celu wytworzenia gęstej pasty z powyższych produktów. Do mieszaniny wlano do zbiornika 100 g jogurtu. Ułożyć krakersy, tak aby pokryła je jogurt. Pozostawić do zmiękczenia. Wymieszać i nałożyć na obszarach problemowych parze nóg. Owinąć celofan stóp, umieścić na bawełny i wełny skarpety. Po pół godzinie usunąć obejmy. Traktować z pumeksu. Procedura zakończyć krem. Jogurt może zastąpić kwaśny bez utraty właściwości lecznicze receptury.

Leczenie odcisków na stopach octowego istoty. Przepis pomaga nawet przy pokonaniu pięciu zakażenia grzybiczego. Wziąć gorącą kąpiel stóp z mydłem. Wytrzeć nogi ich całkowitego wyschnięcia. Smarować utwardzone części octu istoty. Jeśli pokonasz grzyb jest, wysoką wydajność ponad trakcie leczenia powinny być traktowane roztworem formaliny jego buty i skarpetki suszenie po udarze.

Odciski na stopach. Leczenie ziemniaków. Ruszt mały ziemniaka na drobnej tarce. Pamiętaj, aby zostawić powstałego soku. Dodaj tylko niewielką łyżkę płatków owsianych, tak że staje się wystarczająco gęstą zawiesinę, łatwą do smarowania. Zastosuj ziemniak owsianka oznacza obszaru. Następny przyjazd według własnego uznania. To może być usunięty po 30 minutach, a wraz z nim iść do łóżka, owijając celofan i umieścić na skarpety. W stopach rano spłukać.

Odciski na stopach. Oczyszczanie oleju rycynowego i gliceryny. Pojemnik wylewać olej rycynowy i glicerolu w stosunku jeden do jeden, na przykład 2 łyżek. Mieszać mieszaninę zanurzyć ją w serwetkę i zaliczane do odcisków. Zabieg wykonuje się w pozycji siedzącej. Przez 20 minut zmieniając gadżety jak schną. Pumeks jest używany tylko przez 7 dni cyklu leczenia.

Odciski na stopach. Leczenie liści aloesu. Odpowiedniej rośliny, co obchodzone co najmniej 3 lat. Dobry arkuszach stać w lodówce przez 3 dni. Kawałek Aloe cięte wzdłużnie. Dołączanie soczyste strony do odcisków. Bezpieczne szkarłatny folią i top nosić skarpetki na stopie. Kompresować z aloesu z dnia na dzień. Przebieg leczenia zależy przy zrogowaciałą skóry najpierw uzyskać kolor biały, a wtedy łuszczyć się.

Odciski na stopach może stać się przewlekły i dostarczyć wiele kłopotów przez długi czas. W tym przypadku lepiej wybrać aptekę dobrze sprawdzonego lekarstwa do leczenia szorstkiej skóry. Ważne jest, aby pamiętać, że odciski są trudne do leczenia w warunkach niedoboru witamin A i E. Z tego kompleksu witamin zależy od procesu odbudowy skóry.

W celu uniknięcia wygląd odciski musiał wybrać wygodne buty.