498 Shares 9742 views

Instrukcje dotyczące sposobu rozpowszechniania internetu na laptopie z wifi

Do tej pory każdy użytkownik laptopa moc, najprawdopodobniej, nasuwa się pytanie: „Jak rozpowszechniać Internet na laptopie z wifi?” Na szczęście, bo to jest ogromna liczba porad. Niektóre z nich – z wykorzystaniem dodatkowych programów, ale są prostsze metody. Oto jeden z nich.


Przed myślisz o tym, jak rozpowszechniać Internet na laptopie z wifi, trzeba pewne wymagane atrybuty. W zasadzie, mają każdemu użytkownikowi. Tak, trzeba mieć na miejscu:

• WiFi-przenośnego;

• dzierżawionego, który będzie połączony z laptopa;

• smartphone lub inne urządzenie, które obsługuje Wi-Fi (za to będzie musiał pobrać program Wi-Fi Android).

Na początku trzeba iść do „zarządzania Centrum sieci i udostępniania”. Można to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze, poprzez ikonę w zasobniku systemowym, a drugi – „Panel sterowania”. Za pomocą odpowiedniego elementu w Następnie przejdź do zakładki „Zmień ustawienia karty”.

Następnie trzeba znaleźć aktywnego połączenia za pomocą sieci lokalnej. Z reguły nosi taką samą nazwę. Jego główną różnicą jest czerwony krzyż, który stoi obok niego, a w tytule nie ma nic, że mówi coś „Wireless”.

Następnie, jeśli znajdziesz sobie prawo połączenia, musisz wybrać, które z nich są twoje. Co do zasady, dowody aktywnego Wi-Fi są następujące:

• obecność nazwą „wireless” lub „Wireless”;

• Po naciśnięciu odpowiednich przycisków touchpada i wybierz zakładkę „Właściwości” w menu przelewu w tytule nie powinno być słowo «wirtualnej»;

• naciskając kartę i wybierając „Właściwości” w tytule powinno być coś takiego jak «Sieci WLAN».

Zasadniczo, aby dowiedzieć się, jak rozpowszechniać Internet na laptopie z wifi, nie muszą mieć dużo czasu. Następnie należy nacisnąć przycisk touchpad zaraz za połączenie lokalne, przejdź do „Właściwości” i przejdź do zakładki „dostęp”. Jest to konieczne, aby umieścić kleszcza obok punktu, dzięki czemu inni użytkownicy mogą łączyć się z Internetem na komputerze. Następnie należy wybrać poniżej połączenia bezprzewodowego.

Następnie, aby dowiedzieć się, jak rozpowszechniać Internet na laptopie z wifi, należy kliknąć na zakładkę „Ustawienia”. W tym oknie można skonfigurować i wybierz do którego usług, aby połączyć się z siecią, użytkownik może zwrócić. Z reguły zaleca się, aby zaznaczyć wszystkie z wyjątkiem następujących: telnet-Server, FTP-Server i Remote Desktop.

Po otwarciu dostępu niezbędnego do stworzenia sieci, do którego będzie można podłączyć za pomocą laptopa. Aby to zrobić, należy wrócić do „zarządzania Centrum sieci i udostępniania” i znaleźć kartę, która w jakiś sposób podobny do „Ustawienia sieci lub nowego połączenia”. Po kliknięciu na niej ty uzyskać listę, która będzie się składać z opcji przyłączeniowych, spośród których należy wybrać „komputerami”. Następnie trzeba stale naciśnij przycisk „Dalej”, aż do momentu, kiedy nie jesteś w przedniej części ekranu z ustawieniami wyświetlanych. W tym momencie trzeba wpisać dowolną nazwę, która będzie w sieci, a następnie wybrać typ zabezpieczeń i odpowiednie hasło. Niewątpliwie, WPA2 jest o wiele bezpieczniejsze niż WEP. Następnie trzeba wybrać opcję „Włącz publicznego dostępu do Internetu.” Gotowe.