391 Shares 5396 views

Mieszanka dla niemowląt „Bellakt” – opinie

W ostatnich latach, młode matki są aktywnie omawiania mieszanina „Bellakt”. Opinii na temat tego produktu innego, jak zresztą każdy inny temat marki żywności dla niemowląt. Strażnik tylko niektóre negatywne historie, w których dzieci są objęte nie tylko wysypka i plamy, nie bekać i nalał fontannę spożywane z mlekiem. Niektórzy nawet wezwał karetkę do łagodzenia bólu brzucha. Jak obiektywne i realne koszty w stosunku do tej mieszaniny, przyjrzeć się bliżej w artykule.


Skąd na „Bellakt” rosyjskiego mieszanki rynkowej?

Liczba matek wspomnieć mieszaniny białoruskiego pochodzenia „Bellakt”, ale jaki rodzaj firmy, niewiele osób wie. W 1967 roku Białoruś zaczął budować Volkovyssk fabrykę mleka w żywności dla niemowląt. W 1970 roku wyprodukował pierwszy suchej mieszanki, która w czasach sowieckich były liderami na rynku.

Po 15 latach pod kierownictwem białoruskiej elektrowni francuskiej firmy „CIFAL” został uaktualniony bez zatrzymywania produkcji suchych mieszanek. W 1991 roku przedsiębiorstwo państwowe staje się leasing. Od tego czasu, mleko modyfikowane dla niemowląt sprzedawane pod marką „Bellakt”.

Białoruski roślin kilkakrotnie zmienia kształt nieruchomości, ale to nie wpływa na jakość produktów. Od 1995 roku firma Volkovyssk staje się otwarta spółka akcyjna „Bellakt”. Od 2002 roku, ponad sześć lat, ponownie przeprowadzono modernizację zakładu do produkcji mieszanki do spełnienia żądań klientów.

Jakość produktów

Należy pamiętać, że firma działa od 44 lat. To nie jest możliwe, ponieważ tam, produkcji złej jakości produkt i wygrać go rynkach światowych. Sukces firmy wskazują jakość certyfikatów i nagród.

Spółka otrzymała w 1995 roku, a trzy lata później marka roślina stała się pierwszą międzynarodową nagrodę „Produkt Roku”. W roku 2003 najlepszy białoruski produkt staje niemowląt „Bellakt”.

W 2004 roku firma otrzymała dyplom uznania produktów za granicą. Po roku „Bellakt” nagrodę siedmiu certyfikatów dla jakości produktu. Każdego roku, żywność dla niemowląt roślina odbiera kolejne nagrody nie tylko jakość produktów, ale również do pracy z klientami.

W 2014 roku, mieszanka folku ponownie ujmowane w Białorusi, firma zajmuje pierwsze miejsce wśród innych marek żywności dla niemowląt, a druga – do produkcji masła, śmietana, jogurt przeszklone twarogu grube sera.

Mieszanina prewencyjny dla zdrowych dzieci

Następujące produkty dostępne do mieszanego i sztucznego karmienia są:

 • Sucha mieszanka "Bellakt Immunis". Rodzice mówią o dobroczynnych skutków tego rodzaju żywności dla niemowląt w trzewiach. Jest to związane z probiotyków i prebiotyków w jego skład. Wyprodukowany w kartonach numerem 1, 2, 3 (dla różnicy wieku jest taka sama, jak w mieszaninie „Bellakt Optimum”).
 • Kwaśne mleko w proszku dla niemowląt formuła „Bellakt KM” dostępna jest dla dzieci od urodzenia do sześciu miesięcy, a od sześciu miesięcy do roku. Mieszanina ta może być używana jako głównego zasilania lub przywrócenia jelita. Stosuje się go do Dysbioza, zaparcia, infekcje jelit.
 • Hipoalergiczny suchą mieszanką „Bellakt GA” przeznaczony jest dla dzieci zdrowych w celu zapobiegania alergii pokarmowych. To nie zawiera laktozy, białko mleka jest trawiona, jak to możliwe. Pozostałe składniki odżywcze pozostają niezmienione.

Z tej serii więcej pozytywnych opinii, które otrzymaliśmy pierwszy i drugi mieszanina „Bellakt” (kompozycja składników jest prawie identyczne).

Premiksy dla dzieci zdrowych

Firma oferuje 6 rodzajów „Bellakt” mieszanki dla dzieci bez żadnych problemów zdrowotnych.

 • "Optymalny Bellakt-1" zawiera 60% białka z serwatki, a-laktoalbuminę LCPUFA, nukleotydy, prebiotyki, witamin i minerałów. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 5-6 miesięcy.
 • „Bellakt Optimum-2” ma ten sam skład, tylko produkt jest gotowy do dzieci w wieku 5-12 miesięcy. Zawartość niezbędnych pierwiastków śladowych, wzmacnia system odpornościowy, poprawia pracę jelit, zapobiega wygląd dysbioza.
 • "Bellakt Optimum-3" jest przeznaczony dla dzieci 1-3 lat.
 • "Bellakt 0-6." Dla dzieci, które nie mają nietolerancję laktozy i alergii, to mieszanka produkowana „Bellakt”. Składniki: białka serwatki, nukleotydy, linolowy i linolenowy kwas tłuszczowy, składniki węglowodanowe (maltodekstrynę oraz laktozę), makro- i pierwiastki śladowe i witaminy.
 • "Bellakt 0-12". Liczba matek dowodem wartości i jakości produktów doskonałych, jak również dzieci chętnie jedzą tę żywność dla niemowląt.
 • „Bellakt 0-12 oraz” składa się z dwóch składników w mieszaninach złożonych z poprzedzającego.
 • „Bellakt 6-12” różni się tylko zawartość białka serwatki i obecność kazeiny.

Terapeutyczny żywność dla niemowląt

U dzieci z różnymi chorobami, wydany mieszankę leczniczą „Bellakt”. Liczba matek pokazują różne smaki i stosowania tego produktu. Seria ta obejmuje następujące produkty:

 • Mieszanina „Bellakt soi” są przeznaczone dla dzieci z nietolerancją laktozy i alergii.
 • Produkt „Bellakt AR” jest przeznaczony dla dzieci, które natychmiast po karmienia pojawiają się wymioty, kolki, a także problemy z krzesłem. Problemy te zostały rozwiązane dzięki obecności w jego składzie mączki chleba świętojańskiego.
 • „Bellakt PRE” daj wcześniaków, których masa – 3 kg. Jest zrównoważony dla tej kategorii konsumentów oraz skład aminokwasowy białka dwukrotnie.
 • „Bellakt NL” jest przeznaczony dla dzieci, mający wtórny niedobór laktozy, kolka, biegunka przeszła.
 • „Bellakt BC” zapewnić dzieciom z pierwotnej i wtórnej nietolerancji laktozy, biegunka, a po pojawieniu się kolki.

Wszystkie odmiany żywności dla niemowląt przeznaczone dla dzieci od urodzenia do jednego roku.

„Mączny” mieszanina „Bellakt”

Liczba rodzice tych produktów są w większości pozytywne. Według nich, dzieci tej mieszaniny wąwóz, a potem spać spokojnie całą noc. Produkt dodaje się do mąki zbożowej, która nasyca i zawiera włókna roślinnego, normalizowanie przewodu pokarmowego.

Ta seria obejmuje mieszaninę gryki, ryżu i płatków owsianych. Pomimo faktu, że nie zawierają glutenu, mają zrównoważony zestaw przydatnych witamin, kwasów, soli mineralnych, tłuszczów, białek i węglowodanów, producenci zwracają uwagę na fakt, że zanim kupisz ten produkt powinny skonsultować się z pediatrą.

Sądząc po opiniach, wśród wad mieszaniny tej serii wyróżnia się obecność grudek. Może to być spowodowane kilkoma czynnikami:

 • Proszek wlewa się na wrzącej wodzie;
 • Pierwszą mieszaninę wlewa się do butelki, a następnie wylewa się do wody;
 • źle miesza się;
 • pudełko żywności dla niemowląt nie są prawidłowo zamknięte i przechowywane w wilgotnym pomieszczeniu.

Rodzaje preparatów dla niemowląt

produkowane suchą mieszanką mleka „Bellakt” dla zdrowych dzieci starszych niż jeden rok. Liczba rodzice mieszane. Większość twierdzi, że ich dzieci to napój mleczny nie piję. Powód – obecność grudek lub specyficznego smaku. Ale moja matka znalazła wyjście z tej sytuacji: markę proszku na bazie pysznych naleśników.

W tej serii, wydana składanka „Baby Milk” z tłuszczu 15% i 25% w przypadku latków. To nie jest płynne mleko. Dostępne w postaci suchego proszku, który powinien być rozcieńczony wodą. Składa się ona z prebiotykami, witaminy kompleksu mineralne o niskiej zawartości tłuszczu i mleku.

Fakt, że nie wszystkie dzieci piją ten produkt jest spowodowane kategorii wiekowej. Przez rok wiele dzieci są już odmówić różnych mieszaninach ze swych kulinarnych zachcianek. Niektóre kategorycznie odrzucają napoje mleczne i wolą pokarmów stałych. Matka próbuje kupić nie mieszać, a zboże – obfite i zróżnicowane w zależności od gustu.

negatywne opinie

Negatywnych opinii jest oczywiste, że niektóre dzieci w korzystaniu z białoruskim wyrażona mieszaninę czerwone plamy pojawiają się, nagłe wymioty, zaparcia, bóle brzucha. Maluchy stają się drażliwe, nastrojowy, płaczliwy. Rodzice nie lubią zapach mieszaniny, grudek i nieprzyjemnym smaku. Na przykład, wielu podkreślić, że gorzki smak ma hipoalergiczne formuły „Bellakt”. Liczba matek twierdzi, że nie może sobie poradzić z alergicznej wysypki porównaniu z posiłkami „Bellakt Soy”.

Należy pamiętać, że producenci wspomnieć przypadków indywidualnych nietolerancji, więc mieszanina może nie być odpowiednie dla Twojego dziecka. Nawiasem mówiąc, trzeba wprowadzić nowy produkt stopniowo, zaczynając od 30 mililitrów i monitorować reakcję dziecka. Również na polu wskazany dla dzieci w każdym wieku jest dany produkt. Okresowo firma produkuje nową serię produktów, aby sprostać wymaganiom klientów.

Wielu rodziców zobaczyć ten sam skład mieszanki i zakup żywności dla niemowląt przeznaczonych na drugą połowę roku, albo z serii medycznej. Każdy pakiet jest napisane, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, jak również Podany wiek.

pozytywne opinie

Przede wszystkim, zgodnie z rodziców, dzieci lubią sfermentowanej mieszaniny mleka „Bellakt”. Liczba moms powiedzieć Kefir smak, brak ziaren skrobi, ulepszone jelit dzieci. Wiele dzieci były zaparcia, a także brak reakcji alergicznych.

Dostępne moms wybrać mieszankę sojową, która ma smak neutralny i poradzić sobie z wysypką lepsze niż specjalistycznego hipoalergiczne żywności dla niemowląt. Nawet rodzice wydzielają mieszaninę mąki zbożowej, że ich dzieci piją bez kaprysów.

Jak widać, firma „Bellakt” oferuje szeroką gamę mieszanek dla zdrowych dzieci, jak również do zapobiegania i leczenia niektórych chorób. W porównaniu z innymi markami żywności dla niemowląt charakteryzuje się mieszaniną „Bellakt” cenie (około stu rubli za opakowanie) i oryginalnej kompozycji. Na tych samych pozytywnych opinii przeważają negatywne. Ale ostateczna decyzja o wyborze żywności dla niemowląt jest dla Twojego dziecka!