497 Shares 6749 views

czapka Reperskie – znakiem rozpoznawczym raperów

Ubrania repersky styl stworzony młodzież zauroczony muzyką rytmiczną. Wiadomo, że reperskaya subkultury jako zjawisko społeczne stało się bardzo popularne i szerokie spodnie, czapka reperskie reperskie koszule i kurtki stały się pewnego rodzaju symbolem, który odzwierciedla prawdziwą „ducha ulicach.” Warto zauważyć, że odzież uprzywilejowanych przez raperów – te same workowate spodnie, buty sportowe, czapki reperskie były noszone nawet przez tych, którzy dość niejasno zrozumieć inne wartości związane z rapem jako subkultury.

Rap – to wiadomo, rytmiczne recytacje, czytać nuty, a następnie mocnym rytmem. Ruch Reperskoe jest oddzielną częścią wielowarstwowej zróżnicowanej kulturze hip-hop, który zawiera następujące podrozdziały, jak graffiti stritbol, breakdance i sportów ekstremalnych. Raperzy w umysłach wielu dobrze znane jako „facetów w workowatych spodniach”, a to jest najbardziej uderzającą cechą reperskoy ubrania. Szeroki na raperów stały się nie tylko spodnie – prawie każdy element ubioru wygląda bardzo nieporęczne, jego wielkość jest znacznie większy niż to konieczne. Wyjątkiem może być rozpatrywane w przypadku braku nasadki reperskie – ma wielkość nadmiaru byłoby nieodpowiednie.

Teraz przez kilka ubrania raperzy

szarawary

Najbardziej popularne wśród odbijaków są dzhinsy- „rura”, a także duże spodnie, wyposażone w pasy na boki. Ze względu na fakt, że jest pochodną mody pochodzi w najbiedniejszych częściach Ameryki, został odziedziczony przez odpowiednie znaki. Duże rodziny o niskich dochodach i czarne rodziny zostali zmuszeni, aby zapisać się na wszystko, więc dzieci miały kontynuować noszenie ubrania ze starszych braci i sióstr. Również kupić ubrania, uważany jest uniwersalną podstawą zasady „jeden za wszystkich” pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej.

Koszule i kurtki

Piękne, według raperów Oprócz szerokich spodniach są kurtki, swetry, koszulki noszone przez przestronne. Marynarki, swetry wrażenie ich ogromne tuleje, które są zamocowane na sprężystej opaski na mankietach również kurtki mają kołpaki. T-shirty są często kilka, a oni ubierać stosownie do długości ramion – najpierw długo, potem krótka.

Może to wszystko wydaje się śmieszne, ale nie zapominaj, że ubrania dla przedstawicieli reperskoy subkultury jest przede wszystkim czynnikiem odróżniającym osobę z tłumu. Ogromne koszulki, kilka rozmiarów większych niż trzeba koszulki, bluzy, siedząc na rysunku śmieszne i absurdalne, ale na pewno zwrócić uwagę na otaczającą ich właścicieli.

Buty i akcesoria

Głowica raperów reperskie czapka ozdobiona najbardziej. Te czapki, czapki z daszkiem bezpośrednie Zasłona również są niezwykłe – przyłbica wdrożony do tyłu lub na boki. Wiele osób zastanawia się, jak nosić czapkę reperskuyu prawda? Jednoznaczne Odpowiedź na to pytanie nie istnieje – można nosić kapelusz, ponieważ jak właściciel. Nawiasem mówiąc, istnieje czapki reperskie kobiety, którzy mogą stać się doskonałym uzupełnieniem nie tylko reperskomu razem, ale również podkreślić inny styl.

buty raper często przedstawiane trampki i buty do biegania. Szczególną radość z przedstawicieli subkultur jest białe buty sportowe. W tym przypadku, koronki na buty może być dowolnego koloru i cienia, nawet najbardziej nieoczekiwane.

Obowiązkowego dodawania do reperskoy ubrania są różne akcesoria. Często jest to łańcuch z masywnymi medaliony, kolczyki metalowych i wielu ikon. Niektórzy raperzy na piersi trudno nie zauważyć ogromny medalion – chip – atrybut zapożyczoną z filozofii Wschodu.