436 Shares 7692 views

Jaki jest roślina – to królestwo

Cała przyroda naszej planety jest podzielony na dwa wielkie królestwa – to florę i faunę. Co to roślina? To organizmy, które rozwijają się w pozycji statycznej i pobierać energię z przyrody nieożywionej. źródło pożywienia dla nich, soli mineralnych i słonecznych, że podczas fotosyntezy są konwertowane do związków organicznych.

Co to jest zakład pod względem typów i metod dostarczania? Więc to ciało składa się z korzenia, łodygi, gałęzie i liście. Jest to najwyższy przedstawiciele flory. Istnieją również mniej, które obejmują bakterie, jednokomórkowe glony. Posiłki można także otrzymać ze środowiska, lecz dostaje się do komórki przez jego całą powierzchnię. Jak dla bakterii żyjących w miejscach bez dostępu do światła słonecznego, w ich procesie fotosyntezy nie występuje; mogą otrzymać niezbędne materiały gotowe, więc wielu z nich pasożytują. Jednakże, niektóre gatunki roślin wyższych również nie syntezy związków organicznych. Są po prostu jak zwierzęta, starając się je z półki. Ten gatunek nazywa drapieżniki roślin. Wytwarzają one enzymy zdolne do trawienia żywności biologicznej, więc nie pogardził owadów i innych małych zwierząt.

Co jest rośliną z punktu widzenia wyglądu i sposobu rozmnażania? Według tej klasyfikacji, są one podzielone na drzewo, krzewy, zioła. Mnożyć rośliny w jeden z następujących sposobów: wegetatywnie poprzez pędy, kłącza, wąsy; dla drzew nagonasiennej właściwości; najtrudniejszy, ale najpiękniejsza – kwitnienia. Pojawienie się takiego sposobu hodowli natury nabył ogromną różnorodność kształtów i kolorów.

Co jest rośliną z punktu widzenia ich zastosowania? Istnieje podział na wolności, kulturowej, rolniczej, dekoracyjne, domu. Również przeznaczyć więcej technicznych, Weed, narkotyki, szklarnię. Ta sama zasada może być rozszerzona wszystkie rośliny na różnych kryteriach. Dwie główne grupy roślin – wild (rosną bez interwencji człowieka, lasy, łąki, stepy, i tak dalej) i kulturowe – (te dorośli mężczyźni zostali raz wybiera się z dzikim i szczególnie zaznaczone). Kultura z kolei dzielą się na rolnictwie, inżynierii, szklarniowych, roślin ozdobnych i domów. Katalog zawiera dziesiątki tysięcy nazwisk. To pozwala na tworzenie ogromną różnorodność nowych odmian, a nawet gatunków.

Do niedawna flora krajowe nie były tak zróżnicowane, że nie są jeszcze przystosowane egzotyczne rośliny. Domy dla nich, jak się okazało, jest to możliwe, aby stworzyć całkiem akceptowalne warunki. Jest jedna rzecz, kiedy egzotycy uprawiane w szklarniach, mają nowe elementy, a stamtąd były w ludzi mieszkalnych. Istnieje pewna gwarancja, że te rośliny nie są niebezpieczne, nie mogą być zatrute, a nie służyć jako alergen. Takie rośliny domowe mają większość fanów. Ale teraz, kiedy powszechne biznesu z podłoża dżungli przyniósł kopie, które są sprzedawane jako wyłączny. A ludzie kupują bez myślenia o konsekwencjach. I byłoby to konieczne. Ponieważ popyt określa podaż, i tak długo jak ludzie mają tendencję do kupowania niezwykłych roślin, powoduje uszkodzenie gatunków i zdrowia ludzkiego, too.