279 Shares 9669 views

Tajemnice snów: jakie dni marzenie się spełni

Ludzie często mają marzenia. Niektórzy nawet co noc, ale sporo z nich mogą być prorocze. Ludzie zaczęli wymyślić jakiś wzór, w których dzień przychodzi prawdziwy sen, i że sprawia mu proroczy.


Istnieją różne zasady klasyfikacji proroczych dni. Jest sens snów według dnia tygodnia, a czasami od położenia księżyca. Rozważyć obie opcje.

Co dzień się spełniają marzenia w dni powszednie

Poniedziałek. Ten dzień jest uważany za symbol początku, więc w oczach, marzył w poniedziałek, można określić to, co dzieje się z człowiekiem w tym roku, w tym miesiącu lub w danym tygodniu. Ponadto, jeśli widział sen, że dzień, nie spieszę się prawdą, to zwykle zajmuje trochę czasu.

Wtorek. Najbardziej kontrowersyjny dzień przez cały tydzień. On nie jest ani jej początku, ani środku lub na końcu. Można powiedzieć, że we wtorek – jest istotą większość tygodnia, a sny na noc jest zazwyczaj odzwierciedlają tylko myśli i doświadczenia osoby, które często się spełniło około 8 dni.

Środę. Osoba jest najbardziej aktywny w danym dniu tygodnia, ponieważ jest to czas, aby obudzić się w tym czasie po weekendzie i rozpocząć działalność. Sny w nocy z wtorku na środę, odzwierciedlają to, co stało się z człowiekiem poprzedniego dnia, analizować je. Dlatego sen w środku tygodnia nie są prawdziwe.

Czwartek. Ten dzień to początek końca tygodnia. Więcej ludzi myśli o reszcie następnego dnia, jest on zanurzony w swoich snach, więc sen w tym czasie rzadko są predykcyjną w przyrodzie.

Piątek. Jak każdy wie, sny są od czwartku do piątku – zawsze proroczy. Mają specyfikę się spełnią w okresie od tygodnia do dwóch.

Sobota. Pierwszy dzień tygodnia może przynieść Ci tylko zwykłe sny, które się spełniło, ale nie posiadają żadnych nowych informacji do osoby.

Niedziela. Od czasów starożytnych, ten dzień jest uważany za święto, dlatego marzenia w niedzielę tuż przed czasie kolacji.

Wszystkie wizje muszą być traktowane ostrożnie. Jeśli ten sam sen kilka razy, konieczne jest, aby pamiętać co dzień widać go, a następnie można wyciągnąć wniosek, że byłoby prawdziwe, czy nie. Ale oprócz dni tygodnia, należy zwrócić uwagę na kalendarzu księżycowym.

W jaki sposób stan Księżyca w terminach, w których sen staje się prawdą

Sierp księżyca. Sny w tym okresie stanowią coś, co wkrótce jego izzhivot że stopniowo odejść od swojego życia. Odnosi się to zarówno do złych chwil, a na dobre. Jeśli miał zły, a czasem zły sen, to wszystko jest złe znikną do końca tego miesiąca.

Pełnia Księżyca. Świadomość w tej chwili wydają się pracować intensywnie i podświadomość – odczytać te informacje. Sny również rosnąca moon tendencję do marzeń w najbliższej przyszłości.

Księżyc w pełni. Jest znana energia pływów we wszystkich częściach świata. Dotyczy to zarówno natury i człowieka. Sny w tym momencie odzwierciedlają najbardziej emocjonalnych doświadczeń, które są skierowane zbyt wiele wysiłku. Należy ustatkować i wziąć to krok spokojniejsza.

New Moon. Sny w tym czasie proponuje pewne myśli, które czasami mogą się spełnić.

Co dzień się spełniają marzenia mogą powiedzieć dwa kalendarze, kombinacja, która będzie wystarczająco solidny wynik.