143 Shares 1032 views

FOTOKSIĄŻKĘ własne ręce: piękny design niezapomniane chwile życia

Pierwsza książka zdjęcia pojawiły się w Europie i szybko stał się popularny i popytu. Ponieważ oryginalny design sklejone w sposób szczególny panoramiczne zdjęcia są doskonałym sposobem luz.


Fotoksiążka – najlepszym miejscem do zdjęć

Z pomocą książek fotograficznych mogą być piękne i oryginalne emisji cyfrowych obrazów. To pomoże zorganizować dużą liczbę zdjęć i uchwycić szczęśliwe chwile życia na kolorowych stronach. Dla takiego impulsu twórczego, istnieje wiele powodów: Ślub, podróże, narodziny dziecka, Prom, wieczornych spotkań i wiele innych.

Można uchwycić interesujący sposób historii rodzinnej, tematycznej sesji zdjęciowej, osiągnięcia i sukcesy dziecka, zorganizować różnorodne twórczości lub rysunków. Zdjęcie książka, wykonany własnymi rękami – to także świetny prezent dla przyjaciół lub krewnych.

Po zdefiniowaniu temat, powinien myśleć o projektowaniu i konstrukcji, a także wielkości i formatu. Książkę można zamówić u profesjonalistów, można tworzyć własne, zrobić to zabawa hobby lub nawet przekształcić w dochodowy biznes.

album fotograficzny i książki zdjęcie: co jest lepsze?

Pewnie, nie ma nic prostszego standardowy album: wystarczy wydrukować zdjęcia i wstawić je do przezroczystych kieszeni. Proste i nudne. Kolejna rzecz – fotoksiążki, które mogą być ustawione jak chcesz, wybrać kolory i tła, obramowania i ciekawe wzory, liczby i wielkości zdjęć. Trzymając go w ręku jest o wiele ładniejszy niż przerzucanie normalny album lub zobaczyć zdjęcia na monitorze komputera.

Bardzo łatwe do zrobienia fotoksiążki własnymi rękami, i to nie tylko zabawa, ale także opłacalne. Można nawet zaoszczędzić na usługi drukarskie i skleić książkę z własną, wstępnie zmontowane go na komputerze. Układ książki mogą być tworzone za pomocą specjalnych programów komputerowych i redaktorów, które czynią proces ciekawsze i łatwiejsze. Zdjęcie standard spokojnie przenieść na bok, ustępując bardziej interesujący sposób zaprojektować niezapomniane chwile życia.

Oryginalny album-book: od czego zacząć?

Jak zrobić zdjęcie książki własnymi rękami? To bardzo proste. Najpierw musisz zaopatrzyć się w wersji elektronicznej na zdjęciach. Komputer współczesny człowiek ma mniej niż kilka tysięcy, a nawet więcej – wybrać kilka. W innym wykonaniu zainteresowania, zdjęcia mogą być skanowane lub utworzyć nową sesję zdjęciową. Ciekawe opcje są otrzymywane w każdym przypadku. Jedyną wadą: po zeskanowaniu jakość obrazu może ulec pogorszeniu. Ale z nowoczesnych aparatów z problemami jakości powinny powstać.

To jest po wyborze tematu i poszukiwaniu programu w Internecie. Photo Book własnymi rękami, aby tworzyć, polega na wykorzystaniu wszystkich edytorach. Takie programy oferują przyszłych stron układu, w którym obrazy są nałożone na siebie. Użytkownik wybiera rozmiar i liczbę zdjęć, jak i obrazów, ramek i tła. Jest możliwe, aby robić notatki lub wydrukować historię w różnych czcionek.

„Photoshop”, aby pomóc

Jak zrobić zdjęcie książki własnymi rękami? Istnieje ogromna liczba witryn i programów, które oferują pomoc w zakresie tworzenia i drukowania. Proces pracy z najprostszych z nich są jak przeciąganie zdjęć do redakcji, wybierając tło i ramy projektu. Słynny edytor zdjęć Photoshop – doskonały program do edycji obrazów cyfrowych i tworzenia wszelkiego rodzaju kolaży i książek fotograficznych. Jednak niektóre z wiedzy, umiejętności i zdolności podczas pracy z tego edytora należy kupować. Jednak każda umiejętność przychodzi z doświadczeniem.

Jak inaczej zrobić fotoksiążki własnymi rękami? Program Luma Pix Foto Fusion również użyteczne i łatwe w użyciu. To pozwala na stworzenie książki z proponowanych obrazów automatycznie. Edytor zawiera ogromną ilość kolorowych wstępnie zaprojektowanych szablonów, wiele sposobów, aby udekorować i przekształcić obrazy. Opanowali program jest dość prosty, z pomocą tutoriali wideo. Fotobooki dostać naprawdę barwny i ciekawy do oglądania. Jednak program wymaga aktywacji, w przeciwnym wypadku uzyskany wynik kreatywność zastąpi znak wodny.

Istnieją również programy, które nie pociągają za aktywację. Oferują one witrynę pobierania, zaangażowanych w druku książek fotograficznych. Należą Myfotobooks, Fotoboo, Imagebook, Printbook. Po utworzeniu wirtualny album programu sama wysyła je do drukarki. na „książki zdjęć z rękami”, jak to jest możliwe, aby dowiedzieć się wiele ciekawych informacji. Master-class tego procesu inspiruje kreatywność.

Układ elektroniczny zdjęciu rezerwacji gotowy. Co będzie dalej?

Kiedy projekt jest gotowy, dokładnie sprawdzane i weryfikowane, to jest czas, aby wybrać dalsze działania. Opcja №1 – wysyłanie książek do wydrukowania i kolejność wiązania, z dalszą wysyłkę pocztą. To, oczywiście, jest dużo zabawy, ale efektem tej pracy jest imponująca.

Wariant №2 – Drukowanie zdjęć i skleić książkę na własną rękę, jak poderwać piękną miękką lub twardą pokrywę. W tym przypadku najlepiej jest używać papier samoprzylepny do drukowania zdjęć i do dekoracji, aby kupić zestaw naklejek. Zarówno obrót wydarzeń są dobre, ale zdjęcie książka stworzona z duszą i własnych od początku do końca, to szczególne uczucie, chociaż wymaga to proces czasochłonny.

Wskazówki i sztuczki

Jeśli kreacja wybór był książka zdjęcie własnymi rękami tworzyć, przed zarejestrowaniem powinni dokładnie zbadać możliwość wybranego edytora. W prawie wszystkich z nich jest funkcją kolażu, wybrać projekt, cięcia i tak dalej. Aby piękne tło, można wyszukiwać zdjęcia malowniczą okolicę, różnorodne krajobrazy.

Szczególna uwaga powinna obejmować fotoksiążek. To jest zwykle najlepszym i umieścić swoje ulubione zdjęcie z listy. Opcje przeplatania może być zmieniana. Na stronach tej książki, można dodawać notatek i komentarzy do zdjęć. Więc nawet bardziej interesujące będzie książka zdjęcie własnymi rękami. szablony Album nie są ograniczone do tych, które pomogą Ci zorganizować chwile życia. Próbki mogą być wykorzystane w tworzeniu portfela lub katalogu dla reklamowania jakichkolwiek towarów.

W dzisiejszym świecie fotografii znalazła cechy tej sztuki, a dzięki zastosowaniu nowych metod projektowania, różne wstawki i efekty, to można dostroić się z nowymi kolorami. Wraz z rozwojem technologii cyfrowej, z której kompozycja z obrazów jest o wiele łatwiej zrobić, to po prostu nie zniknie zainteresowany patrzeć przez żywych obrazów, książek i zdjęcia uczynić ten proces jeszcze bardziej przyjemna.