546 Shares 3163 views

Koziorożec i Strzelec – Zgodność i walka przeciwieństw

Strzelec i Koziorożec niespodzianka i przyciągają się wzajemnie. Są to zupełnie różne osoby często tworzą zaskakująco silny sojusz, który opiera się na walce i jedności przeciwieństw.


Koziorożec i Strzelec: kompatybilność w komunikacji

Na pierwszy rzut oka na horoskop zgodności, Koziorożec i Strzelec prostu nie może zbliżyć się do siebie. Strzelec impulsywny i dynamiczny, Koziorożec – ostrożny i konserwatywny. Strzelec lekko zmienia partnerów, Koziorożec utknie w związku przez dłuższy czas. A jednak, te znaki są wiele rzeczy wspólnych. Strzelec wie jak marzenie i plan, a Koziorożec pokazuje, że myśli mogą zmaterializować.

Powaga i konkretność Koziorożca uspokoić niespokojną naturę swego towarzysza. Chociaż są momenty, które mogą dosłownie Koziorożec ból głowy z energii wrzenia Strzelca, a on chce uciec na chwilę od swojego partnera i pozostać w ciszy.

Strzelec do Koziorożca ciągnie, ale będzie w stanie wygrać swoje zainteresowania, tylko wtedy, gdy przejście od pięknych słów do czynów.

Koziorożec i Strzelec: Kompatybilność miłość

Komponent seksualnego w tym sojuszu odgrywa fundamentalną rolę. Jeśli nie ma ochoty, to szanse na związkach konserwujących są zmniejszone wielokrotnie. W łóżku, znaki te zapomnieć o skromności i powściągliwości. Intymne życie przyniesie im wzajemną przyjemność i morze jasnych, niezapomnianych przeżyć.

Problemy zaczynają się, gdy Koziorożec przynosi wymóg, że strzelec siedział w domu. A on nie jest w stanie znieść monotonny tryb życia, który prowadzi Koziorożca. Strzelec ma tendencję do podróży i przygody, a dla Capricorn miejscach zmian i dynamicznej zmiany okoliczności po prostu bolesne.

Koziorożec i Strzelec: kompatybilność w codziennym życiu i małżeństwie

Jeśli Strzelec jeszcze ośmielają się ożenić, będzie starał się różnicować swoje żywe wydarzeń i doświadczeń. Koziorożec jest bardzo trudno dostosować się do impulsywnych życiu swojego partnera, będzie starał się uczyć Strzelec stabilność, trwałość i regularność. Starcia na tej podstawie w życiu rodzinnym jest prawie nieuniknione.

Ich poglądy różnią się od strony finansowej małżeństwo. Koziorożec zawsze ukryte za „deszczowy dzień” fundusz złota, a Strzelec uzna to głupota. Po tym wszystkim, aby żyć w Jego zdaniem, konieczne jest tu i teraz.

Koziorożec jest zawsze bardzo bliskie mojemu sercu zajmuje duchowe poszukiwania i rzuca mu wyboru, będzie starał się rozwiązać swoje problemy poprzez wszystkie dostępne środki. Ale Strzelec wyobraźni w wymyślaniu problemów tylko niewyczerpane, tak Koziorożec jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć pożądany stan spoczynku w towarzystwie swojego nieprzewidywalnego partnera.

Koziorożec i Strzelec: Kompatybilność Mężczyźni i kobiety

Koziorożec i Strzelec stosunki male-female rozwijają ich bardzo dynamiczny, choć im trzymać się razem nie jest łatwe. Koziorożec wyraźnie próbuje rysować granice ich przestrzeni, aby ustalić porządek w domu i odpocząć na zasadzie „mojego domu. – moja twierdza” I aktywna kobieta Strzelec przyniesie go do skandali jego tętniące życiem społecznym i duży tłum przyjaciół i znajomych, którzy teraz i wtedy atakują ich domu.

Najlepszą podstawą do takiego małżeństwa – duchowa jedność i materiał zależność. Oba objawy – silny i silnej woli osoby, która przejawia się również w sytuacjach stresowych. Dlatego można je łatwo łączyć jako współpracowników lub partnerów biznesowych.

Ale związek mężczyzny i kobiety-Strzelec-Koziorożca jest o wiele bardziej skomplikowana i znacznie rzadsze. Ta para codziennego doświadczenia siebie siły, przynosząc stosunków czasami otwierać wojennych. Łatwość i nonszalancja Sagittarius kobieta bardzo nerwowy Koziorożca. I jego entuzjazm jest podzielony na chęć do dowodzenia i kontroli partnera w rodzinie. Ona iskrnne uważa, że zna sekret stabilną szczęśliwe życie i aktywnie stara się nauczyć jego frywolne żonę jak właściwie żyć.

Możliwość otrzymania, do kompromisu i zmieniać swojego partnera jest podstawą szczęśliwego życia pary. Wtedy będą mogli cieszyć się i żywe doświadczenia seksualne i znaczących osiągnięć finansowych i harmonijny silny związek z rodziną.