248 Shares 3958 views

O przesądach ludowych z inteligencją i bez przesądów: co leci do domu jaskółki

Świata przyrody, animować i przyrody wokół nas, ludzi, wpływając na różne poziomy. Natura – nasz dom, nasza pielęgniarka i poilitsa, nasz opiekun i ścisła sędzia. Jest surowo karani za poważne wykroczenia, cierpienia i wyrozumiały, i wciąż próbuje dotrzeć do nas, do naszego umysłu i duszy za pomocą różnych znaków i oznaczeń.


Znaki pochodzenia jaskółki

W dawnych czasach, gdy nasi przodkowie byli w kontakcie z naturą bardziej ściśle i harmonijnie, że obserwowane i starał się zrozumieć, co i dlaczego znaki są. Jego obserwacja wróżby, mijali z ust do ust, więc dotarła do nas większość wiedzy w jego pierwotnej formie. Spróbuj zrozumieć je w kategoriach współczesnej logiki. Na przykład, co leci do domu? Kn? Według legendy, ptaki stają się dusze zmarłych ludzi. Ponieważ wierzono: jest to albo martwy człowiek przyszedł odwiedzić krewnych lub ptak przepowiada śmierć kogoś z mieszkańców domu. Lub śmierć jako poważnej choroby może skrzywdzić rodzinę. Oto ponure wyjaśnienie co leci do przełknięcia dom. Nawiasem mówiąc, z tych samych znaków z łodyg i zwyczajem dać ptakom okruchy ze stołu, lub zostawić jedzenie na grobach. A co powiedzieć o tym racjonalnego myślenia? Najprawdopodobniej jaskółka szuka miejsca, aby przekręcić gniazdo, jeśli występuje na wiosnę, lub po prostu stracił, „stracone” swój dom. Przyrodnicy twierdzą, że ptaki te są osiedlenia się w innym miejscu ustronnym: w zakamarkach klifów, grot, w opuszczonych budynkach, itd. I otwarte okno lub drzwi do domu, ganek postrzegają jako przytulnego schronienia, gdzie można zatrzymać. I przekonany o błędzie i źle prowadzona w zupełnie obca i dziwna przestrzeń wielopoziomowym domu lub mieszkania, ptak zaczyna się martwić o szaleńczo krzyczeć, bić na szybie lub mebli. Może nawet zranić się do krwi. Człowiek jednak takie zachowanie przestraszony, że panikuje. A jeśli po pewnym czasie z niego lub zbliża się do kłopotów, natychmiast łączy jedno zdarzenie do innego. To, w jaki sposób niedobry pogłoski o tym, co leci do przełknięcia dom. Chociaż … Jest w tym względzie i inne pozytywne instalacji! Chcesz? Więc: jaskółka – ptak dom-dumny. A jeśli jest, aby wyposażyć swój daszek nad okna lub drzwi balkonowych, a także muchy od czasu do czasu do was w świetle – radujcie: rodzina kobiety – doskonała gospodyni. I powodzenia przyjść do domu, po tym wszystkim, rodziny tych ptaków są uważane za w naturze bardzo przyjazny.

Ornitolodzy oto co piszą: jaskółki żyją w obszarach słonecznej, suchej, energii i środowiska wystarczająco zdrowy. Więc jeśli ten posłaniec wiosny przybył – jest powód do optymizmu, powinno być wszystko w porządku. I wreszcie, jeśli rodzina ma niezamężną kobietą lub dziewczynce, ptaki, często krąży nad dachem i wpaść do mieszkania, może oznaczać szybki i szczęśliwe małżeństwo. Jak widać, niekoniecznie wartość co leci w domu jaskółki, źle!

I innych ptaków

A jeśli nie połykać, a drugi Birdie przyszedł do ciebie? Co wtedy? Na przykład, gołąb. I połączony z nim znak wędrówkę dusz. Oznacza to, że jeśli rodzina straciła kogoś z rodziny, a stał się gołąb lecieć do nich – to dusza zmarłego. Co robić? Oczywiście, karmić ptaka. I pamiętaj , aby pamiętać, zmarłego w kręgu domowym, niech kok lub bochenek kogoś nieznajomego na ulicy, prosząc o chleb jeść taki a taki. A tak w ogóle, bez względu na to, co myśli o tym, co ptak leci do domu, nie jedź go. Otwórz okno, będzie ona latać. A potem mówią: „Panie, wziąć, zabrać ze mną i kłopotami rodzinnymi, nieszczęść, a każdy z siedemdziesięciu siedmiu śmiertelnych, amen!”

Ale pod uwagę na znaki. Wróbel lub ptaka sikorki-młotkiem w polu lub wszedł do środka? Być może są głodne i szuka pożywienia koło człowieka. Na parapecie wlać coś do jedzenia, ale należy się spodziewać dobrze lub dobrą nowinę. Jeśli ta sama wieś sikorki na was pilnie pomyśleć życzenie. Pisknet go – pragnienie, aby być spełnione. To właśnie ptak leci do mieszkania.

Ptaki za oknem

Świat się nie kończy. Są to ptaki, które w obudowie będzie rzut oka trudno, ale z człowiekiem żyją. Na przykład, bociany wykonane gniazdo niedaleko stoczni – świetnie! W domu zapanuje obfitości, pokoju, zrozumienia, miłości. Gruchanie gołębi para – również szczęśliwe życie rodzinne. Na kawki dach ponaletali z wrony – przygotować się do zabawy, głośnym ślubie z dużą ilością gości. Najważniejsze – nie ścigać ptaki, nie niszcząc gniazdo, nie stają się wrogami natury! W przeciwnym razie problem naprawdę nie dmuchać. Mówią: zabić łyk – wszystkie naperekos gospodarskie iść, zaburzenia życia. Bocianie gniazdo biust, wygnania – pożar wszystkie dobre weźmiesz. Mewa kill – pojedynczy pobyt, kłopoty się naklichete. I tak dalej. Ponieważ ludzi i ptaków, Żyjmy razem! I wszystkie znaki pochodzić ze zdrowym rozsądkiem i bez zabobonny lęk.