232 Shares 9071 views

Czerwone. Sadzenie i pielęgnacja. Półprodukty

Rozprzestrzenianie czerwonych porzeczek w Rosji jest wąski względne. Mimo że ma wiele zalet. Posiada zwiększoną tolerancję na suszę i bezpiecznie przenosi wiosenne przymrozki (w przeciwieństwie do czarnej porzeczki). Prawie nie wpływa na szkodniki i choroby (mączniak prawdziwy, Terry, bud mite). Czerwone porzeczki, sadzenie i pielęgnacja których nie jest skomplikowane, może produkować duże stabilne plony 25 lat. Jagody są pyszne i piękne.

Krzewów liściastych czerwona porzeczka, bylina, do dwóch metrów. W górę, gałęzie zestarzeć powoli, dyskretnie rozwijać przez długi czas.

Kwiaty są zebrane w pędzlem 5-35 sztuk. Wszystko gałąź berry dojrzewa w tygodniu, począwszy od podstawy, a kończąc na czubku. Te owoce są czerwone. Mniej prawdopodobne, aby być bezbarwny, żółtawy, brązowy. Dojrzałe jagody od dawna wisi na gałęzi, dzięki czemu ich smak nie jest zepsuty.

owocujące gałęzie są 4-6 lat. W związku z tym można skrócić pędy tylko jesienią. Bush roślinność zaczyna się na początku maja, co pozwala na odejście od mrozu. wzrost pędów kończy się w sierpniu-wrześniu i mają czas na przygotowanie się do zimnej pogody.

Swiatlolubny czerwone porzeczki, sadzenie i pielęgnacja które obejmuje różnorodne otwartej przestrzeni powinny być chronione przed wiatrem z północy. W dolnych form środka lepiej jest wprowadzać grzbietów lub kopce, wysokość 25-30 cm, odległość między krzewy i pół metra.

Hodowlę tę przenosi żadnego zanieczyszczenia, ale preferuje glina piaszczysta glina lub obojętnym lub słabo kwaśnym reakcji i występowaniem wody gruntowej jest nie większy niż 1,5 metra.

Dość skromny czerwone porzeczki, sadzenie i pielęgnacja, która obejmuje wiersze schemat jego umieszczenia w ogrodzie. Doły wytwarza się na tej głębokości 30-40 cm i średnicy 40-50 cm z wprowadzeniem jednego wiadra próchnicy, pół szklanki superfosfat potasu dwie łyżki stołowe. Bury sadzonek (optymalny wiek 1-2 lat) może być 7-10 cm. Sadzenie odbywa trzeba pod koniec września lub na wiosnę, przed bud serii. Jeśli spadnie, a następnie podlewanie jest wymagane jest minimalne, na wiosnę – dwa lub trzy razy. Gleba zamulchirovat pożądane.

Czerwona porzeczka, sadzenie i pielęgnacja, która wymaga także tworzenie krzewu, daje pierwsze plony w drugim roku. Przycina osiągnęła wymaganą liczbę nierównych oddziałów. Na jednym krzaku 10 się pędy owocujące i 4 odnowienie zarodka. Przycinanie odbywa się na wiosnę, na początku sezonu wegetacyjnego.

Przed podjęciem decyzji o posadzeniu byłoby dobrze, aby dowiedzieć się, co jest przydatne porzeczkowy. Jedzenia owoców w wodzie słodkiej i przetworzonych poprawia perystaltykę zwiększa apetyt. Stosowany jako napotne, przeciwgorączkowe i środek przeczyszczający. Sok ma tonik i właściwości orzeźwiające.

Bardzo użyteczne świeże czerwone porzeczki. Preparaty z nim też nie jest gorsza od uzdrawiania i smaku. Jagody są gotowane dżem, dżemy, kompoty zrobić, Twist z cukrem, po prostu zamrożone. Stosowane w różnych sosów, sosów, syropów, marynat. Wycisnąć sok, gotowane go do wyższego stężenia i zimą cieszyć się letnie smaki.

243 shares 7985 views
387 shares 5739 views