779 Shares 3003 views

Jak czyścić dywany w domu prostych sposobów:

Istotne dzisiaj, dla wielu ludzi na pytanie: „Jak do czyszczenia dywanów w domu” To dywany „get” szczególnie dużo i często. Z tego powodu można je szybko założyć lub kupić niechlujny wygląd: plamy i zabrudzenia wyglądać nieestetyczne. Jak dbać o dywany jest dłużej zachowują swoje odwołanie i jak pozbyć się plam – zostanie to omówione w artykule.

Regularna pielęgnacja dywan

Przyjęte do czyszczenia pokrywy jest konieczne nie tylko wtedy, gdy pojawił się na miejscu lub on błyszczeć. Regularna i systematyczna pielęgnacja – gwarancja, że produkt będzie trwać długo, zachowała swoją pierwotną jasność i nie wymaga dalszego dużą skalę, kosztownego czyszczenia. Proste, proste działania na rzecz Opieki dywanów jest w regularnym czyszczeniu zamiatanie, suchym i mokrym. Dziś mało kto użyć miotły podczas czyszczenia, ale jest to jeden z najbardziej skutecznych i, co ważniejsze, dostępne działania, aby rozwiązać problem, jak do czyszczenia dywanów w domu. Regularne zamiatanie nie tylko dobrze usuwa kurz z górnej warstwy płaszcza, ale także nadaje jej połysk co dzieje się nowych produktów.

Regularnie czyścić chemicznie

Jeśli zastanowić się nad pytaniem, jak do czyszczenia dywanów w domu, to na pewno nie może się obejść bez odkurzacza. Pralnia chemiczna użyciem powinny być wykonane co najmniej dwa razy w tygodniu. Wszystkie działania – zamiatanie i odkurzanie – powinny być prowadzone w kierunku drzemkę.

Kolejny punkt: Nie zaleca się zrobić pranie chemiczne z potężnymi jednostkami. Może to prowadzić do odkształcenia stos, zwłaszcza grubości i długości. Kompleks regularna konserwacja dywanów również powinna obejmować czyszczenie odwrocie. Usunięcie pyłu i brudu jest możliwe, za pomocą tego samego produktu odkurzacz obrotu. Odbywa się to 1 raz na miesiąc.

Jak czyścić dywan kurzu domu? W tym celu należy po prostu wybić, umieścić go na płaskiej powierzchni, aby stos był na dole. Patrz, to nie może być zawieszone, jak wielu błędnie zrobić. Jest to również bardzo szkodliwe dla struktury pala i gatunków ogólnie obejmujących jako całości. Czy ten 1 raz w roku – a produkt trwale zachować jasność ich kolory.

Jak czyścić dywany w domu: na mokro

Czyszczenie na mokro takie powierzchnie należy przeprowadzić 3-4 razy do roku (1 raz w sezonie). Jako detergent, można użyć profesjonalnych produktów z serii towarów chemii gospodarczej, lub odwołać się do własnego przygotowania roztworu. Na mokro potrzebują wody 17-20 stopni, a następnie rozcieńczono w nim dziecka mydła lub szamponu. Roztwór należy przeniesiono do grubej pianki, można zaczynają opadać. Gąbka, zawinięte w worek celofan, trzeba chodzić na obwodzie dywanu, nawilżające go z obfitej piany. Wszystkie ruchy powinny być wykonywane w kierunku drzemkę. Dalsze dywan do wyschnięcia, przez które powinno być umieszczone na płaskiej powierzchni, a korzystnie w cieniu. Innym ulubionym „home” oznacza populację w rozwiązywaniu problemu, co jest dobrze wyczyszczony dywan. To rozwiązanie z octem. Jedna łyżka jest dodawany do już znanej kompozycji mydła której gąbki równomiernie na całej powierzchni dywanu. Użyj narzędzi w przypadku uporczywych zabrudzeń, zmyć i czysta, ciepła woda.