579 Shares 6556 views

„Iberogast”: Opinie lekarzy. "Baby" Iberogast: Opinie

Przygotowanie „Iberogast” jest naturalnym oznacza stanie uratować ludzi z bólem brzucha, zgaga, zwiększone gazu. Jest on stosowany w odniesieniu do populacji dorosłych i dla dzieci, chociaż instrukcja mówi, że przeciwwskazaniem jest w wieku poniżej 18 lat. Dziś dowiadujemy się, czy to możliwe, aby traktować to znaczy dzieci. I dowiedzieć się, co lekarze myśleć o tym leku.


właściwości

Oznacza „Iberogast”, opinii, które zostaną omówione poniżej, jest leki ziołowe są stosowane w leczeniu chorób układu żołądkowo-jelitowego. Medycyna eliminuje procesy zapalne w żołądku, normalizuje tonu całego układu pokarmowego, łagodzi skurcze od osoby. Gdy narzędzie nie oddziaływać na skurcz ścian przewodu pokarmowego.

lek

Krople „Iberogast” obejmują następujące składniki:

– korzeń arcydzięgla, ostropest plamisty.

– liści melisy, glistnika.

– korzeń lukrecji.

– Płatki stokrotki.

– Liście mięty pieprzowej.

– Iberis.

– etanolu.

Dostępne w fiolkach 20, 50, 100 ml środki.

Kraj pochodzenia: Niemcy.

Koszt fiolki (20 ml) w ciągu 270-320 rubli. Na butelkę 50 ml objętości należy zwrócić około 500 rubli.

Pochwały reakcje pacjentów

Lek „Iberogast” odpowiedzi mężczyzn i kobiet, aby traktować je ma w przeważającej części pozytywny. Oto co plusy zobaczyć ten leku pacjentom:

– naturalne kompozycji. Wielu pacjentów powiedzieć, że to oznacza, że nie ma żadnych składników chemicznych. Lek „Iberogast” składa się wyłącznie z ziół, a to, w opinii kobiet i mężczyzn, ogromny plus.

– Szeroki zakres zastosowań. Leki naprawdę pomaga uporać się z różnymi problemami przewodu pokarmowego: skurcze, zgaga, wzdęcia, kolki, zapalenie żołądka, wrzody żołądka i inne.

– Prędkość uderzenia. Drops „Iberogast” pozytywne reakcje postaci są nie tylko ze względu na doskonałą kompozycję, ale, oczywiście, o jego skuteczności. Już po kilku minutach po zażyciu środków kondycji pacjentów poprawił się znacząco. Potwierdzają to liczne reakcje ludzi na różnych forach.

– Oznacza przyjemny smak. Pacjenci zgłaszali, że lek biorą bez wstrętu. Kropelki są rzeczywiście łatwe do picia.

Negatywna informacje zwrotne od pacjentów

Niestety, oznacza „Iberogast” feedback otrzymał nie tylko pochwały, ale także skazujący. Jednak ich liczba jest znikoma w porównaniu z pozytywną odpowiedzią. Ludzie, którzy nie lubią tego leku, to jak twierdzą ich punkt widzenia:

1. Środki prowokuje powstawanie alergii. U niektórych pacjentów po zastosowaniu te krople pojawiają się czerwone plamy na ciele, zaczyna kaszel. Okazuje się, że oznacza „Iberogast” może powodować reakcję alergiczną. Ale w zasadzie każdy lek może prowadzić do pojawienia się różnych skutków ubocznych. Dlatego ludzie, którzy mają tendencję do wywoływania reakcji alergicznych, należy wiedzieć, że lek ten należy przyjmować z ostrożnością, lub zastąpienie go innym lekiem.

2. Drogi. Niektórzy pacjenci nie pasuje w tej cenie „Iberogast” lek. Koszt tej usługi jest bardzo wysoka, ale za efekt, jak każdy wie, a może zapłacić. Tym bardziej, że cena emisyjna – zdrowie ludzkie.

Lekarze odpowiedzi dotyczące stosowania kropli w stosunku do pacjentów dorosłych

Lek „Iberogast” lekarze opinii o jej stosowanie przez mężczyzn i kobiet otrzymuje pozytywne. Tak, gastroenterologii powiedzieć, że te krople mają działanie przeciwzapalne, są idealnie czyste skurcze doprowadzić do normalnej perystaltyki przewodu pokarmowego. Składniki – to jest główną zaletą leku „Iberogast”. To Zioła zawarte w tym leków, mieć szybki efekt.

Pozytywne informacje zwrotne od rodziców o leku

„Iberogast” lekarstwo dla dzieci opinię od mamusie i tatusiowie otrzymali głównie pochwały. Wielu rodziców, którzy od urodzenia zmagał się z kolką w swoich dzieci, trzeba pamiętać, że przed tym lekiem Próbowaliśmy wiele różnych sposobów. Były to leki takie jak „Espumizan”, „Riabal” i wsp., Ale nic nie pomogło. A gdy rodzice mają do czynienia z „Iberogast” oznacza poszukiwanie dla nich najlepsze przygotowanie się skończyła. Mama zaczęła dając te krople do swoich dzieci, i stał się cud: dzieci wkrótce przestał płakać, kolki, były one szybko brzuszek jest już chory, samochody GAZ przebiegła bez żadnych problemów. Również rodzice lubią naturalność produktu, ponieważ oprócz ziół, to nie ma żadnych dodatków chemicznych.

Ujemne sprzężenie zwrotne od matek i ojców pojazdu

Niestety, krople „Iberogast” (recenzji dla niemowląt i matek, ojców stosować leku nie jest zalecane) są nie tylko zatwierdzanie ale negatywną opinię. Wadą tego narzędzia, według niektórych rodziców jest to, że w ramach obecnej alkoholu. A to, w zależności od matek i ojców, to jest nie do zaakceptowania, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Zauważa również dorosłych populacji w instrukcji dla leku nawet podkreślić, że ze względu na brak danych klinicznych nie można przypisać „Iberogast” osoby poniżej 18 roku życia. Ale dlaczego wielu pediatrów i gastroenterologii pediatryczne nadal przepisać ten lek? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć poniżej.

Pozytywne informacje zwrotne od lekarzy dziecięcych

Oznacza „Iberogast„opinie lekarzy – pediatrów, gastroenterologii – Pobiera mieszane. Niektórzy eksperci zalecają ten lek, podczas gdy inni go krytykować i nie zaleca się zakup. Po pierwsze, skupić się na zwolenników leku i będzie zrozumieć, dlaczego dla nich „Iberogast” krople są dopuszczalne.

  1. Skuteczne rezultaty. Doświadczeni lekarze, nie tylko poradzić sobie z faktem, że im przyjść do rodziców odbiorczych z dziećmi, którzy mieli bóle żołądka, kolki, wzdęcia, zauważył: żadnych narkotyków, takich jak „Espumizan” nie pomaga radzić sobie z powyższymi problemami. I warto powołać lekarze medycyny „Iberogast”, później mama i tata przyszedł i podziękował za skuteczne leczenie.
  2. naturalny skład. Jest to kolejny plus tego leku. Choć wielu rodziców i skupić się na tym, że w kroplach „Iberogast” zawartego alkoholu, ale lekarze pośpiechu, aby uspokoić. Ze względu na fakt, że dawki, która pisze pediatra lub gastroenterologa chłopcy i dziewczęta, jest tak mała, że odbiór na jednym leku dziecko pije sumie do 0,24 g etanolu. Ta niewielka, więc rodzice nie muszą się obawiać, że kompozycja zawiera alkohol.
  3. Brak efektów ubocznych. lekarze dzieci również nie brakowało, a ten punkt. Ze względu na fakt, że lek złożony z naturalnych składników, ryzyko działań niepożądanych u dzieci minimum.

Negatywnych odpowiedzi pediatrzy, gastroenterologii pediatryczne

Ale nie wszyscy lekarze tak pozytywne nastawienie na temat stosowania leku w stosunku do Iberogast dzieciaków”. Opinie lekarzy krytykują lek, również dostępna. Niektórzy lekarze mają zakaz korzystania z tych kropel, koncentrując się na instrukcji. Po tym wszystkim, to wyraźnie stwierdza, że środki są zabronione przyjąć osobę poniżej 18 lat ze względu na brak danych naukowych. Okazuje się, że lekarze po prostu ubezpieczone. Chociaż środki „Iberogast” w Europie jest powszechna, w Niemczech, we Francji, to może zabrać nawet niemowlęta (jak nie ma informacji w instrukcji). A nasze krajowych producentów jakoś zakazać jego stosowania.

Niektórzy lekarze nie bezpośrednio zaprzeczyć możliwości korzystania z tych kropel, ale nie je przepisać. Ich zdaniem, najlepszym sposobem radzenia sobie z kolką i bólu brzucha u dzieci jest odpowiednia dieta, codzienne i odpoczynku, a także dieta. Te trzy części, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

wniosek

Z artykułu dowiedziałeś skład, wartość „Iberogast” recenzje leków. Dla niemowląt, lek ten należy stosować tylko po konsultacji z lekarzem, ponieważ opinie specjalistów na temat leku w stosunku do dzieci podzielone. Jak dla dorosłej populacji sytuacja jest jednoznaczna: gastroenterologii polecam tego leku w leczeniu różnych problemów przewodu pokarmowego u kobiet i mężczyzn.