716 Shares 4291 views

Mogę pić piwo bezalkoholowe za kierownicą? Test alkohol

Większość ludzi w ustalonych tradycji wierzą, że piwo bezalkoholowe jest nieszkodliwy napój. Jest pijanych kierowców, dzieje się na drodze, kobiet w ciąży, matek karmiących. Również zatrzymać swój wybór na tego napoju, którzy chwilowo nie może być alkohol. Na przykład, gdy stopa przeciwwirusowe odbiór lub środki przeciwbakteryjne. Ale co się stanie, jeśli pić piwo bezalkoholowe, konieczne jest, aby zająć się oddzielnie.


bezpieczeństwo urojony

Wielu wierzy, że w czasie upałów, można poddać się butelką chłodnym drinku. Często jest to wybór nie jest korzyść kwasu chlebowego lub mineralną wodą, a na korzyść piwa bezalkoholowego. Jednak opinia, że jest nieszkodliwy, jest błędne.

Zastanawianie się, czy można pić piwo bezalkoholowe podczas jazdy, należy pamiętać, że nadal zawiera około 0,5%. Możliwe, że butelki szklane lub 1, nie wpływa na dobre samopoczucie i reakcji, lecz znacząca ilość może wpływać na dowolną osobę.

Konieczne jest również, aby zrozumieć, że piwo bezalkoholowe jest różny od samego alkoholu, który jest podwójnie filtrowany. Jest to negatywny wpływ na organizm pozostaje. Wśród najczęstszych powikłań entuzjazmu piwo o nazwie pogrubienie ściany serca i ekspansji swoich jamach, zmniejszając mitochondria, wygląd obszarów martwiczych na mięsień sercowy. Ponadto, w każdym piwie zawiera fitoestrogeny. Miłośnicy tłuszczu napój zaczyna w końcu zostać złożone od rodzaju żeńskiego. Zwiększenie objętości bioder i talii, piersi, biodra i stają się szersze.

Konsekwencje spożycia napojów

Oczywiście, wiele pozytywnej odpowiedzi na pytanie, czy jest możliwe wykorzystanie piwa bezalkoholowego za kierownicą. Ale o tym myśleć, organizacje zaangażowane w walkę z używania alkoholu i innych narkotyków, krytykować tego napoju. On może powodować napady bólów głowy i nudności.

Ponadto, wielu ludzi, którzy piją z powodu pewnych okoliczności, piwo bezalkoholowe, mówią, że mają nieodpartą ochotę na alkohol. Ale jest to szczególnie niebezpieczne dla ludzi. Badania sugerują, że zmniejsza zainteresowanie płci przeciwnej, jak zwykle piwo odurzających.

Czy warto ryzykować?

Ale nawet wiedząc, wszystkie negatywne konsekwencje, które występują w wyniku stosowania wspomnianego napoju, wielu nadal, aby nadać jej priorytet. Jednocześnie zauważają, że istnieje stan łagodnego zatrucia i towarzysząca utrata koncentracji.

Nie zapominaj, że nawet w piwie bezalkoholowym ma alkoholu. Gdy w zwykłym stężeniu 3-6%, przy czym „lekki” postaci około 0,5%. Ale produkty mleczne pochodzące z fermentacji, alkohol jest również obecny.

Jeśli oddychać w alkomat natychmiast po wypiciu napoju, może wykazać więcej niż 0,0 ppm. Wynika to z faktu, że w jamie ustnej są parą od alkoholu, nie mają czasu obniżają. Ale stężenie zmniejsza się po 10 minutach. Należy jednak pamiętać, tym bardziej był pijany, długie oczekiwanie jest pożądane. W każdym przypadku, nawet pić piwo, „0” nie jest warta podczas jazdy.

eksperyment naukowy

Wszystkie rozmowy o tym, co i ile można pić podczas jazdy, są teoretyczne. Alcotester tylko sprawdzenie i ocenę ludzkiej stan neurologa w stanie pokazać, w jaki sposób wpływ na organizm rozmaite napoje.

Test alkohol może dokładnie powiedzieć, czy za kierownicą po piwie bezalkoholowym. Z jego pomocą możliwe jest, aby określić, jak długo dana osoba staje się całkowicie trzeźwy.

W celu ustalenia, w jaki sposób organizm dotkniętych tych lub innych napojów, konieczne jest przeprowadzenie odpowiedniego eksperymentu. Dla tych celów muszą 2 wariant „lekki” piwo (o wskazanym stężeniu od 0,5 do 0,34% alkohol), sok jabłkowy, chlebowego i klaczy. W tych ostatnich, przez sposób, w zależności od producenta, zawiera 3% alkoholu.

Eksperyment udział pięć osób, wśród nich napoje są rozmieszczone losowo. Przed rozpoczęciem badania wszystkim zbadano w celu potwierdzenia absolutnej trzeźwości.

Pierwsza część eksperymentu

Aby dowiedzieć się, czy możliwe jest, aby pić piwo bezalkoholowe koła, dwóch uczestników był pijany do 1 litra napoju w stężeniu 0,5 i 0,34%. Ponadto w eksperymencie osoba trzecia pił kumys 0,5 l, 0,5 litrowej czteroszyjnej jabłkowy, piąty – 0,7 kwas L wcześniej nabytych.

Pomiary wykonano 10 minut po spożyciu tych napojów. Zgodnie z oczekiwaniami, którzy pili sok kwas chlebowy i były absolutnie trzeźwy. Ale nawet w tych uczestników, którzy spożywanych 1 litr piwa i 0,5 litra kumys, test alkoholu wykazało 0 ppm.

Ale wykończenie to doświadczenie nie jest konieczne. Mimo wszystko, wiele osób woli ugasić pragnienie prawo „lite” piwo podczas jazdy samochodem. Dlatego należy również uwagę na fakt, że można bezpiecznie usiąść zaraz po piwie bezalkoholowym za kierownicą. Można użyć prostego eksperymentu do ustalenia, czy reakcja będzie gorzej i koordynacja.

eksperymenty kontynuowane

Po pierwszej części eksperymentu, uczestnicy mieli okazję odpocząć przez około godzinę. Następnym krokiem wykonywane w ten sposób. W ciągu godziny badani musieli wypić wszystko, co pozostało. Wynik pito: litrów soku z jabłek, ta sama ilość kumys, kwas 1,5 litra i 2 litry piwa z różnymi stężeniami alkoholu.

Dla czystości eksperymentu i ocenić, czy możliwe jest, aby pić piwo bezalkoholowe podczas jazdy, stan pacjentów badano bezpośrednio po pili drinki. Ci, którzy powoływać sok i kwas chlebowy, i pozostał trzeźwy. To było do przewidzenia.

U ludzi, pije się łącznie 2 litrami alkoholu piwo o stężeniu 0,34%, co jest analizator gazów wykazała 0,09 ppm. Drugi najwyższy stopień zatrucia udowodnił, że uczestnik, który polegać pić 2 litry piwa o zawartości alkoholu 0,5%. Analizator gazu wykazała 0,11 ppm. Najbardziej pijany pojawił amatorskie kumys. Jego świadectwo znacząco różnił się od innych. Po wypiciu zaledwie litr mleka kwaśnego napoju uzyskanego przez fermentację, był pijany. Test wykazał, że alkoholu w wydychanym pary zawierał 1,05 ppm.

finał

stwierdzono w trakcie eksperymentu, że zastosowanie podczas jazdy, nawet wirtualnie napoje bezalkoholowe nie są tego warte. Po tym wszystkim, analizator gazowy może pokazać, że masz coś do picia. Ponadto, jest prawdopodobne, że inspektor będzie usłyszeć i zapach monituje zdać egzamin. Być może będzie to pokazać, że jesteś trzeźwy, ale stracił czas i zniszczone komórki nerwowe ty nikt nie będzie powrotu.

Eksperymentatorzy ważne, aby dowiedzieć się nie tylko tego, czy można pić piwo bezalkoholowe podczas jazdy, ale także wtedy, gdy znika z organizmu. W związku z tym, ostatni etap badania przeprowadzono nawet po upływie pół godziny. W rezultacie okazało się, że ci, którzy pili piwo bezalkoholowe, według analizatora gazów, wytrzeźwiał, ale ludzie, którzy używają Mare, był nieco „pijany”. Przyrząd wykazały 0,15 ppm. Narkologii potwierdzić, że obraz kliniczny pasuje do opisu lekkich stadiach zatrucia.

listy uwierzytelniające

Aby ocenić uzyskane wyniki, konieczne jest, aby zrozumieć, nie tylko wtedy, gdy piwo bezalkoholowe jest złe. Ppm zawarte w tym napoju jest również ważna. Stwierdzono, że stosowanie piwa z niższym stężeniu alkoholu ludzi pozostać trzeźwy. Ale różnica nie była istotna statystycznie. Eksperci mogą stwierdzić, że nie są dobrze zdefiniowane stadia zatrucia, które zależą od wykrytego stężenia alkoholu.

Na łagodnym powiedzieć, kiedy analizator gazowy pokazuje 0,2-1,2 ppm. Należy pamiętać, że osoba, która wypiła mleko klaczy, była prawie w górnej granicy tego przepisu. Ale ci, którzy pili piwo, nie trwało trochę. Należy jednak pamiętać, że dane te subtelne człowieka mogą się różnić, ponieważ mają mniejsze ilości alkoholu, aby osiągnąć stan łagodnego zatrucia.

Na średnim stopniu świadczą wyniki w 1,2-2,2 ppm. Po wykryciu 2,7 ppm mówić o dużym stopniu. Ciężkie zatrucie potwierdzają z szybkością do 4,7 ppm. Jeśli są wyższe, istnieje ryzyko śmierci.

Badanie niuanse

Dla czystości eksperymentu, zanim zostały sprawdzone rozpoczynające się wszyscy uczestnicy, psychiatra musiał upewnić się, że są one całkowicie trzeźwy. Ponadto, w trakcie eksperymentów, ludzie nie wolno było palić i jeść. Wiadomym jest, że analizator gazowy reaguje negatywnie na nikotynę.

Aby ocenić stan uczestników stosowanych test alkoholu, który analizuje treść par alkoholu w wydychanym powietrzu. są one również sprawdzane przez niezależnego eksperta w narkologii. On ocenia stan każdego i przetestowany odruchów ustalonymi procedurami.

Nawiasem mówiąc, nawet w przypadkach, gdy analizator gazowy pokazał 0,09 i 0,11 ppm, lekarz nie był zadowolony ze stanu badanych. Narkologii badania oraz szybkość reakcji zdiagnozowany krok zatrucie płuc. Szacuje się, że spójność mowy, wyglądu, testów i błon śluzowych i skóry, puls, częstotliwości chodu, drżenia, źrenicy reakcję na światło do oddychania.

Jak ubezpieczyć?

Jeśli czujesz się niepewnie, nawet po wypiciu piwa bezalkoholowego, spróbuj zrezygnować z korzystania z tego napoju. Może być bezpiecznie zastąpić soda z wodą lub kwas chlebowy. Uwaga do kogoś 1 butelkę „światło” napoju nie działa, a drugi naruszył koordynacji i reagowania. To zależy od konstytucji i podatność na alkohol.

Sprawdzić jego stan, można użyć zwykłej alkomat. Kup teraz jest to łatwe. To urządzenie pomoże Ci określić, czy można dostać za kierownicą, mógłby naruszać jeśli cały alkohol. Nawet jeśli nie jechać zaraz po świętach kibiców, to urządzenie może być przydatna w godzinach porannych. Nie wszyscy po obfitych libacji do następnego dnia czuć się dobrze. Może to być spowodowane tym wpływu nie zwietrzałych alkoholu z organizmu.

Mogę dostać za kierownicą?

Większość kierowców uważa, że to absolutnie bezpieczne piwa bezalkoholowego. Opinie ludzi sugerują, że nawet po zastosowaniu takiej „wersji light” pochodzi poczucie zabawy. Człowiek nie pije, wydychanym wykazuje nie więcej niż 0,11 ppm, nawet jeśli 2 litry zostały zużyte. Ale zaczyna zachowywać się inaczej, zmieniając łączność mowy, istnieją oznaki kliniczne łagodnych stadiach zatrucia.

Zgodnie z tym, takie sterowniki redukuje reakcje stają się nieuważny i rozrzucone na kole. Ponadto, jeżeli od zwykłych napojów alkoholowych jesteś upojenia pojawiają się szybko, a potem być przygotowany na to, że poczujesz się zmieniać, nawet butelkę piwa bezalkoholowego.

Jeśli zatrzymany przez inspektora i podejrzewa coś było nie tak, to ma on prawo do wysłania na badania lekarskie. Narkologii na podstawie danych klinicznych można stwierdzić, czy zostały picia napojów zawierających alkohol. Aby określić stopień może być stosowane metody diagnostyczne wyraźne (samo Analyser) lub testy krwi przeprowadzone, mocz lub ślina.