135 Shares 8764 views

„Biały Kruk” (teatr): informacje, wydarzenia, opinie

Teatr „Biały Kruk” (Moskwa) – niezwykły i różni się od innych. Tutaj występy są w nietypowym formacie – strona teatr. Teatr odbyła zabawa zakończeniowa i inne uroczystości.

O teatrze

„Biały Kruk” – teatr, który ukazał się w Moskwie w ostatnim czasie. Znajduje się on w „Moscow City” centrum biznesu, 59 piętrze. Adres go – Presnenskaya nasyp, numer 6, budynek №2.

Zespół pozycjonuje się jako najbardziej niezwykłe. Jest to klub teatralny. Istnieją strony dla dorosłych i dzieci, które obejmuje program rozrywkowy, Bufet, dyskoteka, muzyczny show, oglądając film, loterii.

Ceny biletów dla programu – od 2500 rubli. Cena obejmuje wypłatę wszystkich rozrywek, w tym napojów i smakołyków.

„Biały Kruk” – teatr, który oferuje nowy format przyjemności. Tutaj można się dobrze bawić, odpocząć, smaczne przekąski i zaznaczyć dowolną uroczystość.

sala teatralna o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych. Sala może pomieścić do 200 gości.

Teatr Wydarzenia

„Biały Kruk” (teatr) oferuje gościom ciekawe programy, takie jak festiwal dla dzieci „The Bremy”. Obejmuje ona pokazuje muzyczne, teatralne i stół słodki warsztaty tytułowej dzieci.

Strony teatralne:

  • „Mistrz i Małgorzata”.
  • "Beatlemania".
  • "Paganini".
  • "Iisus Hristos – Superstar".

Program partii – z samych musicali nazwa, bufet i muzyki jazzowej na żywo.

"Graduation – 2016"

„Biały Kruk” (teatr) oferuje maturzystów świętować na najwyższym poziomie na początku dorosłego życia. Przyjęcie planowane jest na 24 czerwca o godzinie 20:00. Graduation Party odbędzie się w „Złotej” wieży, wśród nocnych świateł na najwyższym piętrze w jednym z najwyższych budynków. Program festiwalu obejmuje spektakularne show, niespodzianki, konkursy, nagrody i dyskoteka do białego rana.

Przy wejściu na teren klubu absolwentów ich nauczycieli i rodziców spotka się z menedżerem piłki i kwartet smyczkowy.

Program obejmuje również bufet i pracę fotografa. Przykładowe menu można obejrzeć na stronie internetowej teatru.

Ukończony łyżwach program w limuzynach w Moskwie o świcie!

To święto będzie pamiętany zarówno dla dzieci jak i rodziców na całe życie.

Na spotkaniu jest dress code. Wszyscy powinni być ubrani odświętnie. Pożądane jest, że panie były sukienki, a panowie – garnitury.

cena biletu za osobę – 10 tysięcy rubli.

Recenzje teatrze

Różne widoki można znaleźć na imprezach organizowanych przez Teatr „Biały Kruk”. Opinie i entuzjazmu, jak i negatywne. Wiele osób pisze, że oczekuje od teatru czegoś wyjątkowego i ciekawego, ale nic takiego nie widziałem. Występy to zbiór piosenek, które są wykonywane, mogą towarzyszyć ruchy niejasne. Nic nie niezwykłe, a nazwa „Biały Kruk” teatru nie nadaje. Wydaje się, że to nie od serca, a „tylko do zarabiania pieniędzy.”

Inni widzowie napisał, że program teatru im bardzo dużo, i podziękować pracownikom za dużo pozytywnych emocji. Pochwalił artystów za ich wspaniałej gry. Napisać, że bardzo godne przyjęcia, warsztaty dla dzieci – ciekawe. Rozważyć wizytę do „białej wrony” niezapomniane wakacje.