452 Shares 7302 views

Ćwiczenia oddechowe dla oskrzeli

Często dziecko w oddychaniu oskrzeli staje się trudne, husky lub gwizdanie. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o to, że zwężone drogi oddechowe. Dlatego, aby to naprawić, aby pomóc odzyskać szybko zwolnić oskrzeli przez śluz i zmniejszyć stan zapalny, potrzeba oddychania ćwiczenia na zapalenie oskrzeli.


Ćwiczenia można podzielić na trzy etapy: wstępnego lub przygotowawczego podstawowego i ostatnim etapie.

Faza przygotowawcza.

Aby rozpocząć, należy piętnaście głębokich wdechów nosem. Następnie zrobić to samo, tylko usta. Ćwiczenie należy powtórzyć trzy razy, co pięć-sekundową przerwę. Kolejny krok – to cichy i spokojny oddech wydech. Jeśli podczas tego zaczniesz kaszleć, należy podjąć następujące działania. Opuść głowę i rozluźnić mięśnie szyi. Połóż ręce na brzuchu tak, że pępek został złapany między dłońmi. Następnie naciśnij swoje ręce na brzuchu i kaszel w podłodze. Działania te przyspieszają proces odkrztuszanie.

Oddechowego gimnastyka oskrzeli obejmuje fazę główną. Stań prosto, umieścić swoje ręce do góry, a następnie przeciągnij w górę tak, aby być na palcach. Weź głęboki oddech. Na wydechu, upuścić na ziemię, wydając dźwięku „Y”. Powtórz ćwiczenie pięć razy, ile jest to konieczne.

Poniższe ćwiczenia oddechowe na zapalenie oskrzeli.

Krok na miejscu. Trzeba iść dwie minuty i powoli, nie spieszyć się gdziekolwiek. Rytm podbiciem kroku i rasy w boku strony, jednocześnie oddychać w nosie. Wydech powinien być silny ponownie z dźwiękiem „Y”.

Weź pozycji lotosu. Ściskać dłonie w pięści i podnieść je do góry. Powoli wdychać powietrza i wydech powoli jak jego wydając dźwięk „x”.

Do następnego ćwiczenia trzeba siedzieć na podłodze. Ugnij nogi i pociągnąć je do przodu. Ręce samej rasy w różnych kierunkach, robiąc wdech i opuść je, dzięki czemu wydech. W tym przypadku, usta powinny być zamknięte przez cały czas, należy wymawiać dźwięk „F”.

Ćwiczenia oddechowe dla oskrzeli zawiera kilka ćwiczeń, które powinny być wykonywane w pozycji stojącej. Stopy rozstawione na szerokość ramion. Mashite ręce iz powrotem, dzięki czemu oddechów w czasie z ruchami. Oddechów zrobić jamy ustnej, nosa i wydechu.

Innym ćwiczeniem na stojąco. Nogi razem. Podnieść jedną rękę, a drugi ma bok. Oddychaj w nosie. Podczas zmiany położenia ręki sprawia, że powoli spokojny oddech usta.

Ćwiczenia oddechowe dla zapalenia oskrzeli: załączając krok

Stoi w miejscu, to znaczy, nogi powinny być razem, a ręce są opuszczone. Powoli zaczynają się wyginać na bok prywatnie, robiąc nos oddech. Następnie, powrót do pozycji wyjściowej. Przechyla się w kierunku przeciwnym, zrób spokój i powoli wydech przez usta. Ćwiczenie należy wykonać sześć razy w obu kierunkach.

Były to ćwiczenia, które wykonują wystarczająco, aby uczynić życie łatwiejszym z zapaleniem oskrzeli.

Istnieją ćwiczenia oddechowe z astmą oskrzelową. Teraz opiszę jeden dla Ciebie, najbardziej popularne ćwiczenia. Jego trzeba zrobić po uruchomieniu ataku. Stanąć na baczność i patrząc do przodu, ale jeśli okaże się, że trudno wstać, po czym można usiąść na łóżku lub krześle. Następnie lekko pochylić się do przodu, ramiona powinny być swobodnie wiszące, szyi złagodzone. Lekko przechylić głowę i wziąć ostry wdech jednocześnie. Wydech, powrót do pozycji wyjściowej. ponownie ćwiczenie czterdzieści osiem razy. Następnie, dwie godziny później, powtórz kroki ponownie.

Jeśli za pierwszym razem nie można było powstrzymać atak, nie martw się. Powtórz ćwiczenie ponownie w innych ataków, a wszystko potoczy. Jeśli nie stale ćwiczenia oddechowe, a łącząc je z leczeniem przepisanym przez lekarza, to na pewno do odzyskania. Pacjenci, którzy są stale zaangażowani w gimnastyce, postęp bardziej widoczne niż inne, i mają zmniejszone dawki potrzebne leki.