527 Shares 5195 views

Jako modlitwa o wypełnienie woli?

Jednym z Naib olee zamówione i popularna modlitwa jest modlitwą w wypełnianiu woli. Jego wymawiane w świątyni, patrząc na Świętego Oblicza, w domu, przed pójściem do łóżka, w przerwach roboczych i podczas podróży, w dowolnym punkcie każdego życia może zwrócić się do Boga z ich wniosek. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że modlą się, a tym samym pytaniem Wszechmogący pożądane, inne celowo przeprowadzić ten rytuał. Ale najważniejsze jest to, że modlitwa o spełnienie woli jest zawsze ważne, ale pod jednym warunkiem: że twoje aspiracje mają być bezgrzeszny.


Czasami jakiś sen czy celem jest znalezienie czegoś, aby osiągnąć coś zjada nas od wewnątrz. Często ludzie są napiętnowany przez fakt, że widzą sposoby rozwiązywania problemów, które doprowadziły ich do realizacji, co chcą. W takiej sytuacji może pomóc modlitwę za wykonanie pożądania, która jest prosta i dostępna dla każdego z nas. Pożądane jest, że odwołanie się do Pana odbyła się zgodnie z zasadami, ale wniosek może być dostarczone w domu i innych ustawień, najważniejsze – szczere, z serca.

Zasady są następujące :. Z różnych wniosków częściej ludzie zwracają się do św Nikolayu Ugodniku, Wonderworker, którego obraz jest obecny w każdej cerkwi. Rzadziej odwołać się do Męczennika Tryphon lub Matki Bożej Kazańskiej. Kiedy modlitwa o spełnienie woli, nie ma nic wokół nie powinno rozpraszać cię, musi być całkowicie skupiony na żądanie i skierowane do kanonizowany święty. W słowach skierowanych do ikony, należy uwzględniać fakt, że Mikołaj Ugodnik gdy życie nie jest możliwy dla tych, którzy cierpią, a nawet po tym, jak pomógł potrzebującym. Nie zapominajcie, że wszyscy wolą Pana, dlatego wymagają szybkiej realizacji pożądana nie jest konieczne.

Ponieważ chrześcijaństwo siłą również anioły. Że mogą one być dostępne z prośbą, życząc jej szybką realizację. W modlitwie do Boga w spełnieniu woli, wniosek aniołom musi być szczera, bezinteresowna i nie mają złych intencji. Pożądane jest, że odwołanie zostało wydane przed snem, gdy jest cicho i nikt nie zatrzyma cię.

W celu zwiększenia modlitwę można również zorganizować ceremonię religijną, który przyniesie wam to, co chcesz. Aby to zrobić, należy zakupić 7 ikony:

  • Ikona „Wszystkich Świętych”;
  • Nikolaya Chudotvortsa;
  • Kazan Matką Boga;
  • Ikona Zbawiciela;
  • Serafima Sarovskogo;
  • Matki Bożej „Pocieszenia”;
  • ikona odpowiadająca swoim nazwiskiem.

Dokonaj 7 notatki z pragnieniem, aby ustawić tam, dołączyć je woskiem do twarzy każdego świętego i zorganizować ikony na pulpicie, ustelennom biały obrus. Teraz zapalić świecę przed każdą ikoną, a dopóki ten ostatni nie palić, prosić Boga o to, co chcesz.

Istnieją również inne religie modlitwy, które pomagają realizować swoje marzenia, na przykład w islamie. Jak stwierdza Koranie Allah lubi, gdy jego ludzie czcili go, a w tym przypadku, gotowy do wykonywania wszystkich swoich żądań. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni czas, aby odnieść się do niego. Tak, pierwsza noc w piątek miesiąca Rajab każdy, kto popiera tę wschodniej religii, modlitwa jest do spełnienia życzenia. Muzułmańska tradycja mówi również, że dzień przed odwołania do Boga obserwować ścisły post. Sama modlitwa powinna mówić 70 razy.