445 Shares 1513 views

Problem z lenistwa i braku woli. Co jest brak woli

Problem z lenistwa i braku woli jest szczególnie ważne dziś, gdy rytm życia, w porównaniu z poprzednimi latami, znacząco wzrosła. Wydawałoby się paradoks: większość ludzi dążenie do sukcesu i budowanie swojego biznesu. Ale powinien niezwłocznie dokonać rezerwacji: praca sama w sobie nie czyni człowieka szczęśliwym. Musimy uświadomić sobie sami – tylko wtedy, gdy żyjemy życie nie jest na próżno, wygrać lenistwo i bezczynność. Ale nie wszyscy ludzie rozumieją, czego potrzebują w życiu, a to jest duża wada osobowość, która utrudnia jej rozwój.


Co jest brak woli

Większość ludzi nie myśleć o tym i wolą „po prostu żyć”, bez obciążania się zbędnymi odbiciami, analiza uczuć, powoduje co szczególnie nie szukają. Jadąc do domu z pracy, to położyć się na kanapie przed telewizorem i tak relaksujące. Oznacza to, że ludzie myślą, że reszta, ale w rzeczywistości są zanurzone w leniwe śnie.

Weekendy są skierowane w tym samym niebieski ekran lub monitor komputerowy. Nawet na ulicy czasami zbyt leniwy: mróz, burzy lub deszczu. Dlaczego musimy przejmować się? Lepiej odpocząć, ukrywa się od życia, w stanie kojącego snu.

Dlaczego ludzie stają się leniwi

Wielu ludzi, którzy chcą wygrać leniwy początek, tak, aby pomyśleć o kwestii pochodzenia początków bezczynności. Zamiast wykonywać zadania życia, ludzie wolą stłumić głos sumienia i dalej spać. Przyczyny lenistwo jak cechy osobowości są zakorzenione w braku zrozumienia ich celów w życiu. Kiedy osoba ma globalne cele, których realizacja sprawia, że jego dusza drżą z podniecenia, nic innego nie może naprawdę urzekają, pobudzać.

Innym powodem może być to, że osoba ta została po raz zmuszony porzucić swoje marzenia i osiągnąć od godziwe życie kogoś innego. Ale życie na zasadach cudzego, nie można czuć się samowystarczalny i zadowolony. Że człowiek jest rozdarty przez wewnętrzne rozpaczy rośnie niezadowolenie z siebie, wzmocnić złe nawyki, rosnące poczucie bezsensu dzieje się z każdym rokiem.

Bezczynność – trochę śmierć

Zatrzymanie, przerywają wszelkie działania zagrażające człowiekowi, że nigdy nie wróci do niej. Dlatego zaleca się wykonać ważną sprawę do końca. Lenistwo lub brak zatriumfuje występuje wtedy, gdy nie ma się czego dążyć, nic nie podoba, nie określają cele. Z jednej strony, takie życie może wydawać się wygodne nie będzie musiał odpowiedzieć, nie trzeba zobowiązać się. Ale może takie nudne życie nieszczęśliwy istnienie uznane w pełnym znaczeniu tego słowa?

Problem z lenistwa i braku woli, na tyle dziwnie, częściej dotyka młodych ludzi, którzy nie chcą podejmować żadnych prób, aby znaleźć swoje miejsce w świecie. A młodzi ludzie żyją przez bezwładności, spędzając wieczór w hałaśliwym firmy z butelką piwa. Czy nie lepiej przyjść dorosłych, którzy już mają zawód. W rzeczywistości wydaje się, po co się męczyć? Dostał pracę gdzie płacą więcej (bez względu na to stanowisko nie przeznaczone do własnych upodobań), pracowałem umieścić osiem lub dziewięć godzin i, proszę, masz prawo do odpoczynku. Tylko siły każdego roku jest coraz mniejsze, a chęć coś zmienić, too. Najgorsze jest to, że jest to normą. Ponieważ ludzie żyją przez wiele lat, nawet nie myśląc, że niszczą duszę, zdradzając siebie. Okazuje się, że żywotność stopniowo zmarnowany, lecz przychodzi tylko pustka.

negatywne emocje

Co jest brak woli w najczystszej postaci? Jest to nieświadome pragnienie pokoju, niekończące rekreacji, zapomnienie. Zaobserwowano, że osoba o ograniczonej zasobu energii bardziej zmęczony, spanie, jedzenie, mniej wysiłku. On może dostać się do sklepu, kupić produkty na tydzień, aby zrobić wszystko, co było wymagane od niego. Ale był zawsze zajęty pracach domowych, zanurzone w postulatów społeczeństwa. To właśnie jest problem z lenistwa i braku woli. Silne ludzie są zawsze proste faktycznie. Każdy, kto chce kultywować, zawsze znajduje czas dla swoich hobby, nowych i ciekawych pomysłów i obiecujące zatrudnienia. Pracuje też, ale inaczej: praca dla niego to nie tylko źródło dochodów, ale sposób, aby zmienić siebie, aby pokazać swoje najlepsze cechy charakteru, aby pielęgnować talenty i zdolności.

Żadne zwierzę śpi dłużej niż 6 rano

Uwaga: świt obudzi wszystkie rzeczy żyjące: rośliny, zwierzęta. Kwitną kwiaty, trawa zaczyna się ledwo zauważalny wymieszać. I tylko człowiek, król charakter, marzenia. Dowodem na to jest Oleg Gadetsky w jego szkolenie „Laws of Destiny lub sztuki życia.” To jest prawdziwy mistrz psychologii życia i wie, jak to jest zorganizowane. dłużej niż 8:00 snu jest szkodliwy dla człowieka. Jednak musimy pamiętać, że sen jest konieczne ustanowienie w pewnych okresach, a nie na woli. Najbardziej produktywny sen dla osoby występuje między 22 a 24 godzin. Jeśli regularnie iść do łóżka w tym czasie, można w pełni odzyskać, aby poczuć przypływ siły.

Często ludzie bezcelowo spędzić wieczór spać iść do nocy i po prostu wstać późno. Jeśli nie dla pracy, którą trzeba się spieszyć rano, niektórzy z nas są przyzwyczajeni spać do południa, a nawet więcej. Nawyk iść do pracy, a nawet uczynić nas roboty, ale nadal w niektórych dyscyplinach stopni.

Negatywne emocje 2

Problem lenistwo i brak woli Zajmuje korzenie ludzkiego charakteru. Uczucia takie jak strach, goryczy, rozczarowania, przeprowadzić działanie destrukcyjne. Człowiek, w konsekwencji, nie tylko przestaje wierzyć we własne siły, ale także pozbawione możliwości, by coś zmienić. Praca na niekochanej pracy, człowiek stopniowo traci swoją pozytywną energię twórczą potrzebną do skutecznego poruszania się do przodu. On jest już zmęczony znacznie szybciej, ponieważ codziennie musi pokonać opór wewnętrzny, który rośnie jak na śnieżki. Przypomina to przemoc wobec siebie. Okazuje się, że wiele osób nieświadomie cierpi, a tym samym skazując się do pewnych granic i stereotypów myślenia.

Moje codzienne

Każdy, kto chce stać się naprawdę samowystarczalny człowiek musi wyznaczyła sobie konkretne cele i dążyć do ich osiągnięcia. Tajemnicą jest to, że jest to konieczne do czynienia na co dzień, a nie od czasu do czasu.

I potrzebuje bardzo wyraźnie jasne, co chcesz osiągnąć za rok, dwa, trzy, pięć, dziesięć lat. Jeśli mieszkasz „tylko” z pominięciem sobie jasne cele, a potem nic nie będzie kiedykolwiek zmienić w swoim życiu. Dlatego warto pamiętnik – można zaplanować sprawę przez kilka tygodni lub nawet miesięcy wcześniej, co jest bardzo wygodne i efektywne dla osobistych osiągnięć.

Sloth: wada, diagnoza lub możliwość

Jeśli mówimy o naturze lenistwo, to wynika z ludzkiej niedopasowania twój wewnętrzny predestynacji. W tej samej chwili, kiedy człowiek uświadamia sobie, że zaczyna właśnie umiera z powodu braku perspektyw, wybór opcji, powinien zadać sobie pytanie: co on ma, co powinien zrobić? Wszelkie „choroba” może okazać się perspektywa, jeśli dana osoba w czasie, aby dokonać odpowiednich wniosków. Należy zauważyć, że tylko świadomy wysiłek woli może przezwyciężyć lenistwo. Kiedy zrozumiemy, że nie możemy żyć dłużej, to pojawiają się i mocy do zaradzenia tej sytuacji.

Zatem problem lenistwo i brak woli Występuje wtedy, gdy człowiek traci wiarę w siebie, nie wiem dlaczego on żyje. Powrót do miejsca docelowego, aby znaleźć prawdę w ten sposób jest możliwe tylko dzięki owocnej i żmudnej pracy nad sobą. Musisz być w stanie być interesujące dla siebie, bo w przeciwnym razie prawdopodobieństwo, że nasza osobowość zainteresuje kogoś innego, jest niewielka.