661 Shares 3336 views

Hotel „Kreml” w Turcji. opis

Okazały hotel „Kreml” w Turcji znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w miejscowości wypoczynkowej Aksu, około trzydziestu kilometrów od centrum turystycznego – Antalya. Hotel zajmuje rozległy obszar 75.000 metrów kwadratowych. W budynku głównym kompleksu hotelowego, zbudowana przez analogię ze strukturami Kremla, według wszelkiego przepychu i luksusu tego wspaniałego kompleksu. Tu i Plac Czerwony i Zmartwychwstanie Brama i Muzeum Historyczne, a nawet apartamenty królewskie. Otwarte dla zwiedzających w 2003 roku hotel „Kreml” w Turcji zorganizował cały rekreacji i rekreacyjnych z komfortem i wielką troską o gości. Na etapie luksusowych spektakli teatralnych marmur współczesnych artystów, wieczorów muzycznych i teatralnych.


pokoje

Hotel Fundacja składa się z 837 elegancko i komfortowo wyposażonych apartamentów z tarasami lub balkonami następujących kategoriach: Bliźniak, standard, deluxe, junior suite i Royal Royal. Są pokoje dla niepalących.

W apartamencie znajduje się toaleta, łazienka, suszarka do włosów, prysznic, kosmetyki, klimatyzacja (centralna), TV z telewizją trzydzieści satelitarną, sejf, mini-bar oraz Internet.

żywność

Hotel „Kreml” w Turcji oferuje wczasowiczów żywności, zarówno menu jak i na formie. Główna restauracja „Capital” biegnie rano, po południu i wieczorem posiłek. Również tutaj służy do nocnego podjadania. Menu oferuje szeroki wybór dań z całego świata dietetyków i posiłki dla dzieci, a także dania dla wegetarian. Odwiedzenie restauracji a la carte jest możliwy po wcześniejszej rezerwacji. Należą do nich: „Pasza” – kuchni tureckiej, „La Gondola” – kuchnia włoska, „El Sombrero” – meksykańskie przekąski „Marin” – przysmaki śródziemnomorskie „Grill Park” – potrawy gotowane na grillu. Jest też bar sushi. Każda z restauracji są wolne, aby odwiedzić tylko raz na siedem dni. Również na terenie kompleksu przekąskę: snack bar „Aurora” i Pasha House. Turyści mogą również odwiedzić kawiarnię: „Divo” (otwarty całą dobę), „Star”, „Elegia”, „Arbat”, „Aurora”, dyskoteka i bar witaminowy.

plaża

Hotel „Kreml” w Turcji ma piaszczystą plażę. Ma łóżka, materace, parasole, ręczniki i prywatne namioty.

rozrywka

W hotelu znajduje się ogromny basen i park wodny dla dorosłych, zjeżdżalnie dla dzieci. Dodatkowo, hotel w Turcji „Kremlin Palace” oferuje następujące rozrywka: aerobik wodny, windsurfing, banan, nurkowanie, parasailing, pierścień. Na pozostałej części hotelu są zmotoryzowane i niezmotoryzowanych łodzi, nurkowanie, kajaki, bieg na nartach, skuter wodny, skuter. Wczasowicze mogą również skorzystać z sauny, spa, gabinet masażu, jacuzzi, fryzjer, sauna, centrum fitness, skorzystać z usług medycznych. Dla rozrywki turystów są: wieczór i animacji dnia, amfiteatr, diskoprogramma, automaty do gier, muzyka na żywo, karaoke, gry, lekcje tańca, kawiarenka internetowa. Miłośnicy sportu mogą korzystać koszykówka, aerobik, siatkówka plażowa, kręgle, łucznictwo, tenis, squash.

usługi dodatkowe

Hotel „Kreml” w Turcji, którego zdjęcie jest przedstawiony powyżej, oferuje wszystko, czego potrzeba na romantyczny wypad nowożeńców: kwiaty, owoce i wino w pokoju, uroczyste śniadanie w restauracji, książka „a la carte”, etc.