360 Shares 3964 views

VTB 24, refinansowanie kredytów od innych banków: warunków i opinie

Przed zakupem towarów i usług osoba analizuje oferty finansowe na rynku, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Kredyty konsumpcyjne nie są wyjątkiem. Wystarczy poszukać alternatywy wobec innych przyczyn, takich jak problemy ze spłatą długu lub chęć zmniejszenia kosztów utrzymania. Można to zrobić, reissuing dług innej instytucji. Uważamy szczegółowo Jak zorganizować 24 VTB Bank kredytów refinansowych od innych banków.

dla kogo

Bank refinansowania – sposób na przyciągnięcie nowych klientów. Według statystyk, co drugi Rosjanin jest jeden kredyt konsumencki. Wśród nich są na pewno chcemy, aby poprawić warunki pracy. Właśnie dla tych klientów i zaprojektowane usługi refinansowania. W rzeczywistości, mówimy o projektowaniu nowego kredytu na spłatę istniejącego kredytu. W praktyce procedura aplikacji jest taka sama jak w standardowych przypadkach. Tylko dodatkowe klienci muszą dostarczyć zaświadczenie z banku, która podjęła już kredyt, wskazując warunki kredytu i aktualny dług.

wymagania kredytowe

Bank TSWV 24 zaangażowane w udzielaniu kredytów konsumenckich, iptochenyh, kredyty samochodowe i zadłużenia na kartach. Ale stare kredyty muszą spełniać pewne wymagania:

 • reszta okres ważności – więcej niż 3 miesiące;
 • miesięcznej spłaty długu;
 • Karta kredytowa waluty – rubla;
 • regularna spłata długu w ciągu ostatnich 6 miesięcy;
 • brak świeżego przestępczości kredytu.

Wymagania dla kredytobiorców

Niezależnie od programu konserwacji, wszyscy kredytobiorcy Bank tworzy wspólne wymogi:

 • obywatelstwa rosyjskiego;
 • istnienie stałego zamieszkania;
 • oficjalne zatrudnienie w ciągu 1 roku;
 • minimum regularne dochody 20 tys. rub. (Dla mieszkańców stolicy – 30 tysięcy rubli ..);
 • dobra historia kredytowa.

dokumenty

Aby dokonać 24 refinansowanie kredytów od innych banków w banku VTB, musisz podać:

 • Wewnętrzny arkusz;
 • Certyfikat 2-zagłębionym;
 • Certyfikat snils;
 • dokumentuje pierwszy hipotecznych.

Właściciele kart wynagrodzeń wystarczy przedstawić paszport i snils.

programy

Bank VTB 24 kredytów refinansowych konsumpcyjnych innych banków nie prowadzi bezpośrednio. Linia produktów ma tylko program finansowania kredytów hipotecznych. We wszystkich innych przypadkach może być wydane w VTB 24, refinansowanie kredytów gotówkowych od innych banków. Ale kluczowym słowem „refinansowanie” nie pojawi się w tytule programu. oprocentowanie, czas i ilość takich programów kredytowych zawyżona. Wybór klientów są wyposażone w jeden z trzech produktów. wymagana jest gwarancja, poręczenie lub zabezpieczenie.

Warunki kredytów hipotecznych

Uważamy szczegółowo sposobu wdrożenia instytucji finansowej VTB 24 refinansowania kredytów od innych banków. Warunki pracy nie są znacznie różni się od standardowych kredytów hipotecznych. Ale to ma swoje osobliwości.

VTB Group, z wyjątkiem banku VTB 24, obejmuje również takie instytucje: "Summer Bank", "Bank of Moscow" i "TransCreditBank". Dlatego w te banki otrzymały pożyczki, refinansowanie może nie być.

Uzyskać kredyt może być wszyscy obywatele Rosji, którzy mają stabilne źródło dochodów i formalnego zatrudnienia. Limit wieku ustalono normę. Można dostać nowy kredyt w wieku 21 do 70 lat.

Kredyty hipoteczne refinansowane pod warunkiem, że klient zmienia kredytu w rublach lub zmiany kursu waluty z pływających (łączny) na stałe. Przedmiotem transakcji mogą być mieszkania w nowych budynkach jak i na rynku wtórnym.

Obecność ostatnich naruszeń dłużnych harmonogramami spłat nie są mile widziane. Mimo opóźnienia jednorazowym, które wystąpiły więcej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosku są dozwolone.

Wznowiony hipotecznych w VTB 24 może być w następujących warunkach:

 • Oprocentowanie – 15,95%, z zastrzeżeniem podpisania umowy ubezpieczenia mienia, życia i zdrowia;
 • Oprocentowanie – 16,95%, z zastrzeżeniem jedynie do rejestracji ubezpieczeń majątkowych.

rejestracja

Aplikacje na refinansowanie kredytu w innym banku VTB 24 otrzymuje drogą elektroniczną. Aby to zrobić, na stronie banku w specjalnej formie, aby określić dane dotyczące pierwotnej punktacji: imię, informacje na temat pracodawcy, poziom dochodów, dane kontaktowe i paszport.

Aplikacja może również zastosować dzwoniąc na infolinię. Pracownik będzie wybrać produkt kredytowy, opowiedz nam o wszystkich warunków współpracy i zwraca klientowi wszystkie informacje o aplikacji. Po przetworzeniu danych dokonuje się wstępnej decyzji. Następnie należy podać w dowolnym oddziale oryginały wszystkich dokumentów i czekać na ostateczną decyzję. Można zmniejszyć czas i natychmiast odwiedzić oddział banku, dostarczając kompletny pakiet dokumentów.

taryfy

Instytucja finansowa VTB 24 kredyty refinansowe z innymi bankami prowadzi takich planów taryfowych:

 • „Close” – jest przeznaczony dla klientów, którzy potrzebują dużej sumy na dłuższy okres. Kredyt dostępny jest w 36-60 miesięcy 18,5% rocznie. Maksymalna kwota jest ograniczona do trzech milionów rubli.
 • „Speed” – niższa stawka próg ograniczone 18,5% rocznie. Kwota pożyczki waha się od 100 tys. Rub. do 3 mln rubli. Okres kredytowania wynosi od sześciu miesięcy do 3 lat.
 • „Easy” Kredyt udzielony jest na okres od sześciu miesięcy do trzech lat w wysokości 100-600 tys. RUB. Kredyt jest obsługiwany przez 22% rocznie.

W takich warunkach niesie VTB 24 refinansowania kredytów od innych banków. Komentarze użytkowników potwierdzają, że warunki trzeciego programu są najbardziej atrakcyjne dla odnowienia kredytów konsumpcyjnych. Klient może wybrać wielkość płatności.

Jeżeli wniosek o przedłużenie kredytów konsumpcyjnych rozpatrywanych indywidualnie, a potem cała reszta serwowane są w ogólnych warunkach. Sprawdź wykorzystanie funduszy bank nie będzie. Klient może uzyskać środki pieniężne w banku i wydać je na cele osobiste.

etapy

Uważamy szczegółowo sposobu wdrożenia instytucji finansowej VTB 24 refinansowania kredytów od innych banków. Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, pierwszy przekład długu wyemitowanego przez VTB 24, perepodpisanie kontrakty na zastaw nieruchomości. Dopiero wtedy bank przekazuje środki na rzecz wierzyciela w pierwszej kolejności. Maksymalna kwota kredytu nie przekracza wartości rynkowej nieruchomości, dostosowane do wydajności. Jednocześnie, bank ma swoje własne ograniczenia. Jest 30 milionów rubli. Umowa na refinansowanie kredytu hipotecznego może być zarejestrowany na maksymalny okres – 30 lat.

Aby spłacić dług, można:

 • Pobranie rozdzielania ręcznego;
 • środki przenoszące na wspomnianych szczegółów;
 • w terminalach z funkcji odbioru gotówki;
 • w urzędach pocztowych o „rosyjskiej Post”.

wniosek

procedury w banku VTB 24 różni się minimalny pakiet dokumentów i atrakcyjnego oprocentowania refinansowania. W tym samym czasie, gdy instytucja nie określa jasnych wymogów dotyczących rejestracji kredytów konsumpcyjnych. Aby zaoszczędzić czas, lepiej zastosować w trybie online, a jedynie za uprzednią zgodą zebrać dokumenty. W tym przypadku przedmiotem transakcji musi spełniać pewne wymagania. Renew VTB 24 kredytów zalega nie będzie działać.