642 Shares 2224 views

Biografia Irina Dubtsova: praca i życie osobiste

Młody, jasny i piękny współczesny piosenkarz, poeta i kompozytor Irina Dubtsova dobrze znane w rosyjskich show-biznesu dzięki jego niezwykłym artystycznym i muzycznym talentem i niezwykłą charyzmą. Pierwsze z tematem „Irina Dubtsova: Biografia, życie osobiste”, należy zauważyć, że jej kariera rozpoczęła się twórcza niegdyś bardzo popularnego programu „Star Academy 4”, a następnie stał się jego zwycięzcą. W nagrodę dostała samochód „Peugeot”, nakręcony trzy klipy wideo, nagrać solowy album, zatytułowany do udziału w konkursie „Nowej Fali 2004”, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce.


Singer Irina Dubtsova: biografia

Irina urodziła się 14 lutego 1982 w mieście Wołgograd. Dorastała w środowisku muzycznym. Jej ojciec, Victor pracował w zespole jazzowym Dubcoff zespół, który był w tym czasie bardzo popularnym w swoim mieście. Niemal natychmiast poczuł, że jego córka będzie połączyć swój los z muzyką. Irina dzieciństwa był obdarzony wieloma talentami. Biografia Irina Dubtsova mówi, że szkoła jest dobrze czytać wiersze, potem nawet skomponowane piosenki i śpiewał je pięknie. Jednak szybko okazało się, że ona ma pasję nie tylko dla muzyki, ale również do rysowania. Potem moi rodzice wysłali ją do szkoły podstawowej w klasie artystycznej i architektonicznej. Ale rok później Irina rysunek rzucony.

Początek jego kariery twórczej

Jej kariera muzyczna rozpoczęła się dość wcześnie. Biografia Irina Dubtsova zawiera informacje, które przyczyniły się do tego jednego przypadku. Gdy w mieście przyszedł do jego grupy „klasa” Andrew Pryazhnikova. Zaczęli występować w lokalnej scenie teatralnej, gdzie rodzice Irinin pracował. Byli tak zadowoleni z wyników tego zespołu, że zdecydowali się stworzyć dla jego jedenastoletnia córka grupy „Dżem”, gdzie została solistką, dwie kolejne dziewczyny stojącej na wokalu.

Prowadził zespół mama Irena Natalia Dubtsova i produkować zespół wziął ojca – Victor Dubtsov. W swoim arsenale było około 40 piosenek, a autor wielu z nich była Irina sama.

nauka

Po ukończeniu szkoły średniej, Irina nie wahali się iść do nauki Wydziału Wokalnego w School of Arts. Serebryakov. Irina był bardzo zdolny student, a zatem zewnętrznie ukończył go w 2001 roku. Gdy dziewczynka miała 15 lat, jej ojciec usytuowane w prestiżowej restauracji, gdzie pracowała z profesjonalnymi muzykami. Jest tam krótki czas zdobył uznanie i sukces, w rzeczywistości wykonywane najpopularniejsze utwory sławnych śpiewaków. Głównym trampoliną do świata show-biznesu był występ w 1999 roku, piosenka Hijo de la Luna w języku hiszpańskim.

I ten egzamin stał ojciec dziewczyny, a potem zdecydował, aby jego córka prawdziwa gwiazda. Ale po pierwsze, Victor wziął płytę z jej piosenek na kapitał do najbardziej Igor Matwijenko. Był w tym czasie szuka wokalisty dla swojego nowego projektu, który został nazwany „Girls”. Casting Irina przeszła i została natychmiast przyjęta.

Grupa „Dziewczyny” i „Star Fabryka”

Irina przeniósł się do życia w Moskwie i mieszka w mieszkaniu w Moskwie Matwijenko. Debiut nowego zespołu była piosenka „Chcę być ptakiem.” Ich pierwszy teledysk wydany w 2000 roku. Był najlepszy na MTV za rok. Jednak zespół trwała tylko dwa lata i zakończył się rozwodem. Dziewczyny rozpocząć karierę solową. Irina kontynuował pracę w branży muzycznej i został dyrektorem pracowni SBS-rozrywkowym.

Została zaproszona do projektu „The show dla szkła”, ale odmówiła z powodu swojej negatywnej postawy wobec niego. Szczyt popularności piosenkarza Irina Dubtsova był jego udział w projekcie muzycznym „Star fabrycznie 4”. Dowiedziawszy się, że jego własna produkcję Igor Krutoj, zdecydowała się zostać członkiem. Zwycięzcą konkursu ogłoszono Irina.

Jej muzyczna kompozycja „Na nim” stał się jednym z najbardziej popularnych w całej historii projektu. Piosenka natychmiast zakochał się z milionami słuchaczy. W 2005 roku wydał debiutancki album.

Irina Dubtsova – biografia, życie osobiste

Podczas swojego pobytu w Irene „Fabryka” miała romans z solistką grupy Plazma Roman Chernitsyn. Podczas jednego z estrów zaproponował do niej. Ślub grał 29 maja 2004. Biografia Irina Dubtsova niestety wskazuje, że małżeństwo trwało tylko 4 lata, para miała syna Artem. Następnie Irina zaczęła spotykać DJ Leonid Rudenko, a teraz ona jest szczęśliwa z muzykiem Marcel.

Rozwój kreatywności

Po „Fabryka” Dubtsova rozpoczął tournee i angażować kompozytora. Wtedy ona napisać piosenkę o nazwie „Serce 1000 świece» rosyjski pop króla muzyczny Olympus Filippu Kirkorovu, kto wygra «Złoty Gramophone».

W 2008 roku, Irina Dubtsova utworzyć następny przebój „Kto? Dlaczego? „I wykonuje ją ze swoją dziewczyną na” fabrykę „Polina Gagarina. Ta piosenka zdobyła czołową pozycję w rosyjskiej wykresów i zdobył liczne nagrody i wyróżnienia.

W 2012 roku uczestniczył w Irina ukraińskiego programu „X-Factor” z showman Igor Kondratyuk białoruscy kolczyki raper i krytyk muzyczny Sosedova.

W 2014 roku rozpoczął się program telewizyjny „szerokość włosa”, Irina natychmiast stał się jego liderem. Choć miał pewne wady i chropowatości, ale sędziów i publiczność obchodzony jej ciężkiej pracy i chęć wygrania, więc palmę Dzieliła z Nikita Presnyakov.

Biografia Irina Dubtsova zawiera zupełnie świeżych faktów, które w 2015 roku na 10-lecie swojej pracy twórczej, wydała nową płytę i dał wielki solowy koncert, który odbył się przy pełnej sali. Natychmiast oczywiste, że Dubtsova nie spocząć na laurach i jest pełna życia i wspaniałych planów twórczych.