592 Shares 4497 views

Teatr Lalek (Murmańsk): o teatrze, repertuar, artystów, opinie, jak dojechać

Dziecięcy Teatr Lalek (Murmańsk) istnieje od 1933 roku. Dziś jego repertuarze spektakle przeznaczone tylko dla młodych widzów. Zespół jest bardzo popularne wśród chłopców i dziewcząt.

O teatrze

teatr lalkowy dla dzieci Murmańsk rozpoczął karierę w mieście Kirovsk. To właśnie tam, że został stworzony przez aktorów z Leningradu. Po sześciu miesiącach w repertuarze trzy występy. W 1938 roku teatr stał się regionalnym.

войны труппа работала на прифронтовой территории . Podczas wojny firma działa na obszarze linii frontu. давали концерты и спектакли для защитников Родины , чтобы поднимать их боевой дух . Artyści dali koncerty i występy dla obrońców ojczyzny, aby podnieść ich morale. И. В. Сталин объявил коллективу благодарность . W tym I. V. sam Stalin ogłosił zbiorową wdzięczność.

в город Мурманск . Wkrótce lalkarzy przeniósł się do miasta Murmańsk. актёры выступали на чужих площадках . Po pierwsze, aktorzy byli na rynkach zagranicznych. определено собственное здание . W 1972 roku stwierdzono, własny budynek. сцена , удобные гримёрные и всё прочее, что необходимо для плодотворной работы . Duża scena, wygodne szatnie i wszystko inne, co jest konieczne dla owocnej pracy.

стали активно гастролировать. Następnie w latach siedemdziesiątych lalkarzy Murmańsk zaczął zwiedzać. Nieśli swoje występy niemal w całym Związku Radzieckim.

были сложными для страны . Lata dziewięćdziesiąte były trudne dla kraju. трудностей и театр . Nie uniknąć trudności i teatru. жить , радовать зрителей , ставить новые спектакли и всеми силами старался выстоять . Ale on nadal żyje, by zadowolić publiczność, wprowadzić nowe dramaty i wszystko może stanąć.

был одним из организаторов фестиваля . W 2001 roku teatr był jednym z organizatorów festiwalu. участие страны Баренц-региона . Wzięło w nim udział krajów regionu Barentsa. участвовал в различных конкурсах . A także zespół wziął udział w różnych konkursach. актёры привозили в Мурманск награды . Często aktorzy przedstawia nagród Murmańska.

Stopniowo wzrosła popularność lalkarzy. Zwiększenie liczby występów one produkowane w sezonie. Widzowie coraz bardziej zaczyna interesować się teatrem. W rezultacie, nie było pytanie o to, co aktorzy muszą być oddzielnym budynku. W 2005 roku region Murmańsk odwiedził Minister Kultury. в том, чтобы труппа обрела новое жильё. Obiecał dostarczyć pomoc do trupa znalazł nowy dom. Odpowiednie lokale stwierdzono jedynie w roku 2012. Jest to dawny Dom oficerów. Teraz teatr czeka na remont budynku.

repertuar

Teatr Lalek (Murmańsk) zawiera w swoim repertuarze spektakli dla dzieci i dla starszych dzieci. Oto najlepsze historie, które dorastały więcej niż jedno pokolenie widzów – autora i ludowej.

W 2017 roku, chłopcy i dziewczęta mogą zobaczyć następujące oświadczenie tutaj:

 • „Jodełkę igłami”.
 • "Mitten".
 • "Mother Hulda".
 • „Matka dziecka mamuta”.
 • „Sami baśń”.
 • „W lesie Urodziłem jodełka”.
 • "Gingerbread man".
 • „Zima w Maślanka”.
 • „Dziadek do orzechów”.
 • „Gorzki pamięć o wojnie.”

I wiele innych.

projekty

Teatr Lalek (Murmańsk), oprócz występów, realizuje coraz szereg projektów.

 • "Złoty Ant".

Jest to konkurs, który odbywa się wśród widzów. W ciągu pierwszych 9 miesięcy należy zbierać bilety odwiedzanych występów. Osoby z największych kolekcji zostaną zaproszeni na ceremonię zamknięcia sezonu.

Jest to prawdziwa uczta. Laureaci konkursu otrzymają nagrody dla widzów. Inni uczestnicy, którzy nie zatrudnić dużą liczbę biletów, zachęcani zaproszenia do każdej wystawie w przyszłym sezonie.

 • "Jesters grochu".

Projekt ten jest częścią obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. Aktorzy biorą udział w imprezie zabawy. Uczą się na oczach publiczności bycia klaunów. Osoby, które pomyślnie przejdą konkurs, wyróżniony prestiżową „dyplom”. Jak również z nasadki dzwonów – ten sam atrybutu clownish.

W teatrze odbywają się odczyty literacki salon, muzyki i poezji.

Artyści

Teatr Lalek (Murmańsk) – jest to niewielka kreatywny zespół. Artyści są trochę więcej niż tuzin. Ale mają do czynienia z żadnym z występów złożoności. Ten utalentowany ludzie w miłości z ich pracy i dać sobie zawód bez reszty.

Trupy:

 • Tatiana Smirnova.
 • Ekaterina Boyarskih.
 • Siergiej Repin.
 • Nikita Chesnokov.
 • Denis Dmitriev.
 • Ivan Pesnev.
 • Ekaterina Efremova.

I innych artystów.

Zakup biletów

Teatr oferuje kilka sposobów, aby kupić bilety do swoich występów. Można je kupić w kasie. Jest on otwarty codziennie od 10:00 do 19:00. Dla tych, którzy chcą zamówić w zaciszu domu, to jest możliwe, aby skorzystać z rezerwacji online. Na miejscu trzeba zaznaczyć interesujący spektakl. Następnie, za pomocą karty kredytowej, aby zapłacić za zakup. Formularz zamówienia zostanie wysłany na adres e-mail kupującego.

Niektóre kategorie obywateli – osób niepełnosprawnych, rodzin wielodzietnych i rodzin o niskich dochodach mają możliwość, po przedstawieniu odpowiednich dokumentów na stronie teatru lalkowego (Murmańsk) na korzystnych warunkach. Cena biletu jest niska – 200 rubli do nabycia w kasie. W przypadku zamawiania przez Internet kosztuje 220 rubli.

Zmniejszone bilety można kupić tylko w kasie teatru.

opinie

Mieszkańcy i goście miasta Murmańsk bardzo ciepło o teatrze lalek. Piszą, że są tam wspaniałe występy. Nawet niespokojne dzieci oglądanie bajek z przyjemnością i zainteresowaniem, siedzieć cicho i z zapartym tchem, obserwując, co dzieje się na scenie.

Aktorzy teatralni wspaniałe. Są w stanie inspirować i prowadzić do całkowitego uciesze publiczności w każdym wieku z jego gry. Prawdziwi profesjonaliści.

Nie tylko dzieci, ale również dorośli lubią iść do teatru lalkowego (Murmańsk). Harmonogram występów jest tak, że użytkownicy komfortowo. na niskich cen biletów. Stroje i zestawy, które biorą udział w produkcjach – jasne. Bardzo piękne lalki. Wszystko to jest definitywna teatr plusem.

adres

Teatr Lalek (Murmańsk) znajduje się w centralnej części domu na ulicy Sophia №21A Perovskoy. Tutaj można jeździć na dowolnym transportu publicznego. Idź do numerów teatr autobusowych 16, 75, 10, 52, 18, 71, 55. wózku jak №6, 3, 10, a autobusy №11, 27, 10, 29, 18.

W pobliżu znajdują się: Obszar pierwszy nauczyciel, szkoła, Plac Centralny, Filharmonia, Pałac Kultury nazwane Kirowa.