160 Shares 1903 views

„VKontakte”: problemy z dostępem i ich rozwiązania

„VKontakte” – najpopularniejszy serwis społecznościowy w rosyjskim segmencie Internetu. stosuje się go codzienie dziesiątki milionów ludzi z całego świata, ale większość to rosyjskojęzycznych użytkowników. Projekt powstał w 2006 roku jako sieci społecznej dla studentów. Obecnie „VKontakte” przyszedł pod pełnym grupie kontrolnej Mail.ru.


Pomimo bogatej funkcjonalności i ciągłego doskonalenia, portalu „VKontakte” Problemy z platformą deweloperską dla użytkowników nadal występuje. Większość z nich są związane z błędnymi działaniami osoby lub blokad nałożonych przez administratorów sieci. Rzeczywiście poważne usterki techniczne wystąpił tylko kilka razy w historii projektu.

rejestrowanie problemów

Najczęstszym użytkowników „VKontakte” problem z zalogowaniem się do sieci społecznych doświadczeń na własnej zapomnienia. Błędnie wpisane dane rejestracyjne nie pozwalają wejść na stronę. Aby rozwiązać ten problem może być całkiem proste, korzystając z funkcji przypominania hasła, można również przywrócić skonfigurowane konto aby mieć dostęp do witryny, jeśli to konieczne.

Istnieją sytuacje, w których hasło jest stracone, a dostęp do telefonu używanego podczas rejestracji nie. Potem będę musiał skontaktować się z Pomocą „VKontakte”. Problemy mogą być rozwiązane tylko wtedy, gdy istnieją osobiste zdjęcia użytkownika na stronie. trzeba będzie tracić czasu czekając na odpowiedź od specjalistów firmy i wysłać do nich kilka zdjęć i tak dalej. Jednakże, jeśli na stronie „VKontakte” wymienionych nie są rzeczywiste dane użytkownika, nawet ta opcja nie działa, trzeba będzie zapomnieć o stronie.

Problemy związane z kradzieżą konta

Globalnej sieci roi się od ogromnej liczby różnych złośliwych stron internetowych i programów. Wiele z nich mają na celu kradzież danych osobowych użytkownika. Ze względu na popularność sieci społecznych „VKontakte” hasło to ukraść czas koncie. Wiele skradzionych dostępów są następnie wykorzystywane do wysyłania spamu lub innych nielegalnych działań. Naturalnie, że administracja stara się radzić sobie z tych stron i blokuje zainteresowanych użytkowników.

W większości przypadków, „VKontakte” z zamrożonych stron rozwiązuje problemu zmiany hasła i dodatkowe wsparcie numer telefonu przez SMS. W rzadkich wyjątków, to również trzeba skontaktować się z obsługą techniczną i przedstawić dowód własności strony. Niekoniecznie musi sprawdzić wszystkie urządzenia, z którego dostęp do sieci społecznej zostać zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.

Problemy z dostępem do serwisu

Globalne problemy z pobieraniem stronę „VKontakte” są na tyle rzadko. na największych witryn z wiadomościami Runetu pojawi się ten komunikat. Najczęściej użytkowników portalu VKontakte „problemy” z dostępem do zasobów doświadczenia podczas próby połączenia się z komputerem stacjonarnym. Administratorzy systemu wielu przedsiębiorstwach okazja do blokowania w celu zminimalizowania możliwości dostania złośliwego oprogramowania lub po prostu poprosić kierownictwo organizacji. Aby rozwiązać ten problem, można, przy użyciu różnych Anonimizery lub wtyczek przeglądarki. Należy pamiętać, że naruszenie zasad może spowodować wystarczająco surowe kary.