137 Shares 6230 views

Ażurowy szalik szydełka, wiązana na widelcu

Nieoczekiwanie lekkich i delikatnych chusty uzyskuje się poprzez szydełkowanie na rozwidlenia lub szpilki. Przez długi czas tego rodzaju robótek został niezasłużenie zapomniane, ale teraz znowu w sklepach są specjalne urządzenia do wyrobów dziewiarskich o różnych rozmiarach i kształtach. Jeśli nie można kupić gotowe narzędzia, można tworzyć własne z drutu lub giętkich ramion.

W rezultacie praca na wtyczce uzyskał taśmy, które są połączone w różny sposób do gotowego produktu. Możliwe jest więc, aby zawiązać chustę i poncza, szale i delikatny szal. Taśma hak jest wystarczająco szybki i tworzenie wzorców lub pasków zależeć będzie wyłącznie od Twojej wyobraźni. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się!

Nie dotykać bezpośrednio za dużym i technicznie skomplikowanej pracy, link, aby rozpocząć ażurowe hak szalik.

Schemat działania w tym przypadku jest bardzo proste, a przeanalizujemy go dokładniej.

Przede wszystkim, trzeba wybrać odpowiedni przędzy, która jest korzystna dla pokazują cechy anteny koronki dziewiarskich.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby przędzy z piór lub moher będzie świecić ażurowe szydełka szalik. Dla bardziej gęsty i ciepły szalik odpowiednim trawie z dość krótką drzemkę.

Szerokość gotowej taśmy zależy od wielkości korka, tak cienkiej przędzy lepiej jest wziąć to nie jest zbyt obszerna, trzy do czterech centymetrów. Ponadto do rozwidlenia, trzeba podłączyć №2 do 100 gramów przędzy moher.

Jak ażurowe dzianiny szalik – technika wydajność

Wykonać obcasy kilka pasów o równej długości, zwykle 300 wystarczająco długie pętle. Połączyć je ze sobą, mogą być różne. Najprostszym sposobem, aby połączyć pętle na grupy 3-4 kawałki i skręcać ze sobą tworząc warkocz hak większych liczb. Najpierw się 2 wstążki connect kolejno zbierając DP (długa pętla) audio, a po drugie do końca wiersza. Podobnie dodać następujące zespoły aż szalik nie będzie wystarczającej szerokości. Z zewnątrz wiąże produkt, zachowując ten sam wzór, w którym jest wykonana cała szalik. Krawędzi w razie potrzeby, dokonać się szczotek.

Zbierz szydełkowe ażurowe szalik może być inny sposób. W tym przypadku, długie pętle są grupowane przez 2-3 i zabezpieczone prętów bez sc w górę, Pętle antenowe realizowane są między nimi. Każdy pas wykończone wiąże blisko arochek ściegów w następnym rzędzie wykonać pręty łączące w łuku. Nasz produkt jest gotowy, teraz trzeba zwilżyć szpilki i szpilek krawieckich do gęstej podstawie do sucha.

Jeśli masz ładne i zadbane szydełkowe ażurowe szalik, ma sens, aby spróbować swoich sił i Tie kamizelkę koronki lub spódnica z przędzy taśmy, która jest również idealny do pięt dziewiarskich. Wątki produktu lepiej wziąć naturalny, gładsze wiskoza znacznie opóźniony, gdy taśma. Łączą szeregi spódnica siebie, skręcając DP w warkocze lub naprzemiennie z rzędami kolumn z SC. Asocjacji z odpowiednią sprawność sieci twarzy związanego z igłami i taśm uformowanych na wtyczce, stanowi zaskakujący wynik, który symuluje haftowania ażurowej.