109 Shares 5644 views

Uszczelnić pod ramieniem dziecka

Guzek pod pachą dziecka pojawiają się z różnych powodów. Często jest to dowód zapalenie węzłów chłonnych. Najczęstszym powodem, że uszczelka jest ukształtowana pod pachą, postać choroby ropne w apokrynowych gruczołów potowych. Znajdują się one głównie pod pachami. Takie uszczelnienie pod ramię zwane gidradenity.


Pierwsze oznaki wystąpienia choroby jest pojawienie się dyskomfortu jest przekształcany następnie do pieczenie i świąd. Kid cały czas próbuje otworzyć pachy, zadrapania, pocierać swędzącą miejsce. Z tego dyskomfortu tylko wzrosła. W wyniku tego, że dziecko staje się drażliwy, często niegrzeczne, płacze.

Po pewnym czasie, istnieje niewielkie zaczerwienienie i piłka pod pachą. Przy bliższym badaniu to małe gęste kępki widoczne. dotykając ich, powodować ból dziecka.

W trakcie choroby guzków wzrost wielkości ponad wybrzuszenia skóry, obrzęk. Uszczelka pod ramię staje się bardziej bolesne, w wyniku którego dziecko jest zmuszony trzymać palec stale podniesione.

Główną przyczyną choroby jest brak higieny. W przypadku braku kąpieli codziennie pod pachami zaczyna gromadzić się brud, stosuje się komórki skóry, pozostałości potu. W takich przypadkach, korzystne rośnie aureus. W procesie wzrostu drobnoustrojów, obejmującą dużej powierzchni skóry uderza kanałów w gruczołach potowych. To przyczynia się do rozwoju stanu zapalnego.

Gidradenity są dzieci, które nie lubią myć ręce. Wynika to z faktu, że Staphylococcus aureus na dłoniach i życiu. Drapanie pod pachą z brudnymi rękami, dziecko ułatwia mikrobów ich wnikania do organizmu.

Uszczelnić pod pachą na tle hidradenitis SUP- często mogą być spowodowane przez noszenie zbyt ciasnych ubrań. W tym przypadku rzeczy są szczelne i wcierać, jak wynika z skóra jest uszkodzona. Mikroby również przenikać przez te mikrourazy swobodnie.

Bardzo narażone na rozwój choroby nieutwardzonych dzieci i obniżonej odporności. Gdy przeciążenie fizyczne, zaburzenia odżywiania, a także brak w organizmie A, witaminy E, C często rozwijają hidradenitis.

Po manifestacji pierwszych objawów choroby wymaga zbadania przez lekarza. Specjalista dokładnie zdiagnozować choroby i przepisać niezbędnego leczenia.

Pacjent jest zalecany pełny odpoczynek, kompletną dietę zawierającą witaminy. W leczeniu dużą wagę świeżym powietrzu. Jeśli stan pozwala dziecku z nim, ale codzienne spacery.

Przebieg terapeutyczna obejmuje leki sulfonamidowe, niektóre antybiotyki. Leki są powoływani wyłącznie lekarz w zależności od wieku pacjenta.

Są one wykorzystywane w trakcie leczenia i fizjoterapii, UFO, UHF i innych solljuks. Korzystne jest użycie suchego ciepła (grzejniki). Działka skóry koło uszczelki z węzłów każdy dzień powinien być smarowane ducha kamfory. Dopuszczalna stosuje i alkohol salicylowy lub dwa procent alkoholu borowy. Stosowany jako bandaż impregnowany maści Wiszniewskiego. W niektórych przypadkach, wyznaczony przez gorączka, ból leki.

podawanie leku może być przeprowadzane w połączeniu z tradycyjnymi metodami.

Jedną z takich metod jest leczenie aloesu. Aby to zrobić, należy wziąć liściach roślin z cierni cięcia. Zgniotu go w dłoniach, a następnie wyciąć wzdłuż. Stosując niezbędne do obszaru dotkniętego przez dwadzieścia minut cztery do pięciu razy dziennie.