83 Shares 6738 views

Keygen – co to jest? generator klucz

5-10 lat temu kupić licencjonowany program lub grę, trzeba było szukać oryginalnych płyt. To z kolei, było dość trudne, ponieważ rynek został wypełniony niskiej jakości pirackich towarów. Z rozprzestrzenianiem Internet, wszystko zmieniło się na lepsze. Teraz, aby pobrać licencjonowane oprogramowanie, wystarczy zakupić specjalny klucz i wprowadzić go na oficjalnej stronie internetowej. Po tym, system wygeneruje weryfikacji online klucz i daje możliwość, aby pobrać oprogramowanie.


Pomimo tej dostępności licencjonowanego oprogramowania, wielu użytkowników nadal odmawiają płacenia za nią. Internet użytkownicy korzystają z różnych programów mających na celu ominięcie systemu bezpieczeństwa. Jednym z takich programów – pęknięcie. Co to jest i jakie są zasady jej funkcjonowania? Wszystko to można dowiedzieć się czytając ten artykuł.

legalność

Ale zanim mówimy o zasadach pracy generatorów kluczy, należy rozważyć stronę prawną wydania. Od generatorów kluczy może być przypisana do programu do zgryzienia, ich stosowanie jest niezgodne z prawem. Istnieje kilka praw autorskich, które zakazują obchodzenia technicznych środków ochrony. W Stanach Zjednoczonych, to prawo istnieje od 1998 roku (opisanej w „prawem autorskim w erze cyfrowej”), oraz w Rosji, taki dekret ukazał się w 2008 roku (udokumentowanej w Kodeksie cywilnym Federacji Rosyjskiej).

Teraz porozmawiajmy o tym, co rodzaj programu o nazwie „pęknięcie”. Oznacza to, jak one działają i co jest używany. Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w tym artykule.

Spolszczenie: co to jest?

Teraz nie było masa terminów komputerowych, które są czasami bardzo trudne do zrozumienia. Jeden z tych terminów – „crack”. „Co to jest, skąd pobrać, jak to działa?” – takie pytania często zadawane przez użytkowników. Ten artykuł ma na nie odpowiedzieć. Chcesz dowiedzieć się więcej o programach ominąć system ochrony praw autorskich? To ten artykuł jest dla Ciebie!

„Keygen” (generator klucz skrót, który można przetłumaczyć jako „generator klucza”) – są to specjalne programy, które są zdolne do tworzenia kluczy kryptograficznych do szyfrowania danych. Ale częściej generatorów kluczy używany do generowania kluczy dla psevdopodlinnye aktywacja licencjonowanych gier, antywirusowe i inne oprogramowanie.

Jak to działa?

Aby zrozumieć, jak generatorów kluczy, należy rozważyć proces klucz aktywacyjny w sposób bardziej szczegółowy. Zazwyczaj kod wprowadzone bezpośrednio podczas instalacji. Instalator (program instalacyjny) używa specjalnego obliczenia algebraiczne w celu sprawdzenia jego autentyczności. Na przykład, weź klucz, który zawiera numery 5 i 3 litery. Aby uruchomić algorytm powinien określić wprowadzone cyfry. Aby to zrobić, instalator dodaje liczby. Suma tych pięć liczb jest równy wartości, która jest wskazana w algorytmie. Z listów, wszystko jest dokładnie taka sama. Litery mają swoje odpowiedniki numeryczne. Algorytm przekłada szereg liter, a następnie dodaje się na nim i sprawdzić autentyczność.

Na pierwszy rzut oka ten system wydaje się być nieprzenikniona, jak średniowieczny zamek. Ale to nie jest przypadek. Dowiedz się algorytm instalator jest bardzo proste. Te i cieszyć krakersy (ludzi, którzy włamanie do systemu ochrony). Przy pomocy specjalnego programu o nazwie deasembler, wyglądają na kodzie źródłowym instalatora. Z dostępem do kodu źródłowego krakingu jest funkcją, która jest odpowiedzialna za uwierzytelnianie klucza wejściowego. Uczenia się, na jakiej zasadzie funkcji pracy, cracker może bez większych problemów, aby napisać algorytm, który będzie wybrać klawisze robocze.

Generatorów kluczy we współczesnym świecie

Wcześniej generatorów kluczy często wykorzystywane do omijania systemu ochrony. Przypomnijmy, przynajmniej firmę Alawar że poniosła ogromne straty ze względu na fakt, że większość użytkowników korzysta z generatorów kluczy. Teraz sytuacja zmieniła się całkowicie. generatory kluczy nie jest już tak istotne jak to było kiedyś. Powód – teraz kody aktywacyjne są sprawdzane przez Internet i związane z kontami użytkowników.

Keygen do gier

Nikt nie chce wydać swoje pieniądze na gry. Z tego powodu użytkownicy szukają wielu kluczowych generatora do gier na Steam i Origin. Ale jesteśmy zmuszeni do ich zawieść: takie generatorów kluczy nie istnieje. Fakt, że te usługi są powiązane z kluczowymi klientami, z tego powodu dwukrotnie aktywować kody nie będą działać. Ponadto dla każdej gry w Steamie i pochodzenie ma swoją własną funkcję do rozwiązania, które nie wyjść z kodem zamkniętym.

Jeśli uda Ci się znaleźć pęknięcia dla pary lub pochodzenia – nie powinien się radować. Najprawdopodobniej jest to oszustwo, i tzw trzask – to jest regularny złodziej lub wirus, który będzie przechwytywać dane. W rezultacie, można stracić nie tylko „Para” – „lub” Oridzhdin -akkaunt, ale jego strony na portalach społecznościowych. W celu zabezpieczenia się przed takimi, tylko nie pobierania plików z niezaufanych lub podejrzanych źródeł.