291 Shares 8186 views

portu Noworosyjsk: fotografie, VAT Noworosyjsk komercyjny port morski

Największy w Federacji Rosyjskiej i piątą co do wielkości obrotów w Europie jest port Noworosyjsk. Firma ta zajmuje około dwadzieścia procent całkowitej objętości towarów wysyłanych lub wysłanych przez kordon domowych na morzu. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodnim wybrzeżu Morza Czarnego w Bay Tsemes. Workflow NCSP prowadzi przez cały rok.

informacje ogólne

Na terenie jednostki sprawozdawczej z ponad 80 rodzajów działalności. Wśród nich:

 • Stevedoring i przedstawiciel firmy.
 • Bunkering firma.
 • Badanie i innych firm.

OAO „Noworosyjsk portem handlowym morze” – społeczeństwo tak bardzo jak to możliwe przy użyciu części cumowniczych.

Łączna powierzchnia przedsiębiorstwa obejmuje ponad 230 akrów. Prichalnaya część składa się z 88 nabrzeżach różnych kierunkach i ma długość 15 kilometrów. portu Noworosyjsk dostarcza najbardziej pełną gamę usług dla przetwarzania masowych, drobnicy, ładunków masowych i kontenerów.

Nawigacja trwa przez cały rok, przejdź do zatoki statków o zanurzeniu do 19 metrów. Na wag stacji / d codziennie wysyłane około osiemset samochodów. Portu i dworca prowadzony jest w wiązce, przeprowadzić obsługę cargo i wspólne planowanie ogólną funkcjonalność.

Aby uzyskać więcej informacji,

Poniżej znajduje się dodatkowa informacja o obecnej spółki akcyjnej:

 1. Noworosyjsk komercyjna Sea Port – INN (2315004404).
 2. BIN – 1022302380638.
 3. OKPO – 1125867.
 4. CAT – 997 650 001.
 5. Obrót – 117 mln ton.
 6. Rezerwa przepustowości – 152 mln ton.
 7. Przekazywanie w / dworca – Novorossiysk.
 8. Gelendzhik – blisko lotniska.

przepustowość pojemnik, który ma Noworosyjsk port morski, jest nie mniejsza niż 600 tysięcy TEU. Liczba ta jest osiągnięty dzięki korzystnej lokalizacji przedsiębiorstwa, co znacznie skraca czas dostawy towarów z krajów azjatyckich.

specyficzność

Port służy głównie sądowi drobnicowych, które są pod różnymi banderami. Stali klienci firmy są okręty tureckie i maltańskie. Nie tak wielki zestaw kontenerowy, ale dynamika ich usługi rośnie z każdym rokiem. Na koi №16 i 17 jest usługa sądy, transport nawozów sztucznych i wyrobów stalowych. Na molo iść №18 największe kontenerowce (całkiem możliwe, aby służyć statek 280 metrów długości, o łącznej masie ładowności ponad 58 ton).

Open Joint Stock Company „Noworosyjsk portem handlowym morze” jest wyposażony w nowoczesne instalacje żurawia samojezdnego ładowności 40-125 ton, mechanizmy bramowe (pod wpływem siły, która ładuje z 10 do 60 m) i typu dźwig mostka (10 ton). Przedsiębiorstwo działa około setki specjalnych ciężarówek. Średni czas rozładunku przewozu węgla z zakresów od jednej godziny do 90 minut. Ponadto, obsługa wytwarzane rudy, cukier, produkty ropy naftowej i inne luzem i drobnicy.

Historia wychowania

W 1838 Noworosyjsk powstała jako port. Że handel morski stał się decydującym czynnikiem w rozwoju gospodarki miejscowości. Na początku był tylko jeden pomost z drewna, nie było żadnych urządzeń. Znaczący impuls dla rozwoju portu związanego z zakończeniem połączenia kolejowego Noworosyjsk – Tikhoretsk. Współzałożycielami do Władykaukaz S / G połączony z budową portu, planuje zakończyć swój układ do odkrycia stacji.

W tym czasie główny ładunek obsługiwane było ziarno, które zostało przetransportowane z różnych części Rosji. Aby zoptymalizować obsługę surowców, kamienne i metalowe stodoły zostały zbudowane. Ułatwia linię bagażnika przepływu pracy z przenośnikami zaczerpniętych z windą na molo. W kolejnych latach portu Noworosyjsk nadal szybko się rozwijać, opanowanie obsługi różnych towarów, w tym produktów ropopochodnych.

era Soviet

W 1920 roku firma została znacjonalizowana. Przez port były ładunki dla regionu Wołga, które następnie brakowało żywności. W tym okresie firma otrzymała dwa rzędy Czerwonego Sztandaru Pracy. Pod koniec lat dwudziestych obrotu towarowego wzrosły filarów przeznaczonych do 400 lub więcej statków. Przez czterdziestych Noworosyjsk komercyjny port morski został wyposażony w cztery obszary do załadunku i rozładunku, linia kabotażu, imporcie i części cementu.

Podczas II wojny światowej firma otrzymała znaczne szkody, zniszczył większość magazynów i urządzeń. Ale w 1944 roku było praktycznie przebudowany po decyzji Państwowego Komitetu Obrony oddziale intensywnej terapii pierwszego etapu portu Noworosyjsk. Dwadzieścia lat później, została uruchomiona na drugim szerokim łukiem, a zakończyła budowę „Sheskharis” w 1978 roku – port przeładunku produktów naftowych. Ten budynek jest ogrodzony molo molo i oleju, aby maksymalna głębokość sięga 14 metrów wokół niego.

nowoczesność

Noworosyjsk komercyjny port morski po rozpadzie Związku Radzieckiego przeszedł poważną reorganizację w ułożeniu stosunków rynkowych.

administracja publiczna, gwarantując bezpieczne środowisko pracy, nadzór nad realizacją przepisów i dokumentacji regulacyjny spełnia federalną agencję, określane jako „Administracja Noworosyjsk portu morskiego”. Ponad 80 podmiotów gospodarczych na terenie zakresu organizacji.

działalność produkcyjną prowadzi grupę „Noworosyjsk portu morskiego”, który składał się z następujących spółek:

 • "NLE";
 • Port on wzdłuż portu Noworosyjsk „Sheskharis”;
 • Statek Zakład naprawczy;
 • "IPP";
 • Terminal ziarna;
 • "Fleet NCSP".

Ponadto, aktywne prowadzenie firmy „Caspian Pipeline Consortium”, „Stroykomplekt”, „utrzymanie baza” firma spedycyjna i inne organizacje.

wniosek

portu Noworosyjsk, którego zdjęcia są prezentowane w tym artykule, jest uważana za jedną z renomowanych firm, dla przeładunku towarów, dostarczanych drogą morską. Korzystne położenie geograficzne, wysoka zdolność produkcyjna dla każdego roku w celu zwiększenia obrotów towarów i wydajność firmy.

Port trwają prace, rozładunek, załadunek, manipulacje cumownicze wykonywane podczas ostrzeżenia burzy lub zawiesinie, z uwzględnieniem warunków pogodowych i zgodności z przepisami bezpieczeństwa. Duma i jeden z najbardziej skutecznych jest terminal portowy blok olej „Sheskharis”, który podczas operacji przetwarzane ponad 1,2 mld ton ropy (około 25500 cysterny). Dodatkowo, port aktywnie prowadzone przeładunku luzem masy cieczy, zbiornika i drobnicy.