518 Shares 9133 views

„Harry Potter i Insygnia Śmierci”: aktorzy i fabuła

Końcowa część „Harry Potter” serii filmów o czarodziejów były szczęśliwe i smutne wydarzenie dla milionów fanów na całym świecie. Dlaczego ten obraz zebrał tylu widzów na ekranie? Wiele składników sukcesu filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. Aktorzy włącznie.


Film

Druga wojna Magia nabrała rozpędu. A teraz zaangażowany nie tylko kreatorów, ale także zwykłych ludzi, chociaż ten ostatni nawet nie wiedzą. Harry Potter być ostatnim walczyć jego nemezis Lord Voldemort, który zabił rodziców młodego maga. Harry pomaga jego wierni przyjaciele – Ron i Hermiona.

To nie jest tylko opowieść o kreatorach, ale także opowieść o dorastaniu młodych ludzi, którzy mają do czynienia z dorosłym strachu przed tym bólem i uczuć z utratą bliskich.

Harry Potter

Rola Chłopca, Który Przeżył grany przez brytyjskiego aktora Deniel Redkliff. Młodzieniec z wczesnym dzieciństwie marzył o zostaniu aktorem raz spróbował swoich sił na scenie rodzimej szkole. Rodzice pozwolił mu spróbować swoich sił. Pierwsza rola odgrywana przez Dan stał David Copperfield w tytułowej powieści Dickensa. Następnie były w castingu do roli młodego czarodzieja z ciężkim życiu.

Dan był dużo konkurencji. I w ostatniej chwili, że prawie ulegli tej roli do innego aktora, który przybył ze Stanów Zjednoczonych. Ale Dzhoan Rouling się, aby powiedzieć o czarodziejskim świecie, podkreślił uczestniczący w strzelaniu tylko aktorów brytyjskich. Więc Deniel Redkliff wylądował roli Harry'ego Pottera.

Pierwsza rola tej wielkości młodego aktora przyniósł zarówno radość i frustrację. Ze względu na filmowanie Dan nie mógł uczyć się w dawnym reżimem. I relacje z kolegami stał się niespokojny, ponieważ były one o niego zazdrosny.

Jednak rola Garri Pottera pomogło Radcliffe stał się sławny na całym świecie. Nie zatrzymał się w rozwoju jego kariery po zakończeniu serii filmowej. A jego sukces, gdyż tylko ją zwiększyć. Wciąż przypomina Denga w wywiadach na temat roli maga, a zwłaszcza do filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. Aktorzy musieli stać dobrych przyjaciół podczas wspólnej pracy, bo zapomnieć tę stronę życia jest po prostu niemożliwe.

Ron Uizli

Rudowłosy chłopiec z dużej rodziny – jedna z najbardziej uroczych postaci w serii książek. W roli nastoletniego czarodzieja również twierdził, wiele dzieci. Wśród nich był i Rupert Grint.

Roop urodził się w rodzinie, która była daleko od świata sztuki. Jednak jest we wczesnym dzieciństwie pokazał się jako młody człowiek o wielu talentach. Miłość do teatru i kina obudził go z gry na scenie szkolnej. I Rupert roku studiów nie mógł przejść obok książek o Harrym Potterze, które stały się bardzo popularne. Przede wszystkim lubił Ron Uizli. Ponieważ, kiedy to został ogłoszony przed nadchodzącym adaptacji casting, Roop zdecydowała nie tylko spróbować swoich sił, ale dostać tę rolę.

Talent młodego aktora nie mógł zwyciężyć. On parodiował swojego nauczyciela i wykonywane przez sam wymyślił rap, co wyjaśnia, dlaczego zasługuje grać Rona. Więc w kaście filmu jest inny aktor.

Udział w serii zatwierdzony Rupert w pragnieniu zostać aktorem. Otrzymał całą nową rolę i podczas kręcenia filmu Harry i jego przyjaciele, i po. On jest odnoszącym sukcesy aktorem dzisiaj. Najczęściej wybiera Rupert kina autorskiego, które nie mają takich ścisłych ograniczeń, co otwiera drogę do tworzenia śmiałą i ciekawą historię.

Germiona Greyndzher

Po premierze „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, aktorzy dali sporo wywiadów, w których mówił o procesie produkcji filmowej i o tym, co rośnie na ekranie. Wielu z nich również mówił o pierwszych uczuć migotał na planie. Okazało się, że wiele złamanych serc młoda utalentowana aktorka Emma Watson. Nie jest to zaskakujące.

Emma urodziła się w Paryżu w rodzinie emigrantów z Wielkiej Brytanii. Gdy miała zaledwie pięć lat, rodzice zdecydowali się wrócić do ojczyzny. Tam Watson rozpoczął naukę w szkole i naukę w miejscowym teatrze szkolnym. Jej talent, zakochała się z szefem studia teatralnego, który zaprosił dziewczynę do spróbować swoich sił w castingu. I Emma udało.

Pod wieloma względami, Emma jest podobna do jej charakteru. To jest tak poważny i zamyślony młoda damo. Emma postanowiła wykorzystać swoją sławę ze względu na dobre cele. Ona poświęca dużo czasu na cele charytatywne, działa z motywujących przemówień i chroni prawa kobiet. Pomimo tego, że pozostaje czas nagrywania filmów.

Emma jest z powodzeniem w wielu dziedzinach. W późniejszych latach mogła stać się przykładem dla wielu dziewcząt i kobiet.

Po zwolnieniu ostateczną franczyzy film – „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, aktorzy i fani nie mogli powstrzymać łez. Był to obraz, który dla wielu oznaczało koniec dzieciństwa.