765 Shares 1773 views

Filipiny. Lotniska – po co czekać?

Czy wiesz, że wyspy, które znajdują się na Filipinach, istnieją 7000? A spośród nich tylko 2000 są zamieszkane! Archipelag została odkryta Fernand Magellan. Można go osiągnąć przez wodę lub powietrze. Pierwsza metoda jest odpowiednia dla turystów z krajów sąsiednich: Kambodży, Wietnamie, Malezji, Indonezji i na Tajwanie. Wszyscy pozostali turyści muszą brać samolotu. Istnieje około 260 różnych lotnisk. Stan planuje budowę nowych i rozwijających się komunikat starych węzłów. Twarda powłoka ma tylko 76. tak więc Filipiny, lotniska … dyskutować międzynarodowy i krajowy.

Głównym miastem Filipin – Manila

Główne lotnisko międzynarodowe „Ninoy Aquino” znajduje się w stolicy państwa wyspie – Manila. Niestety, to lotnisko jest w pierwszej dziesiątce najgorszych na świecie, więc nie należy się spodziewać wysokiej jakości usług, infrastruktury i imponujący wygląd zewnętrzny. Posiada cztery terminale. Pierwsze prace otrzymywać lotów międzynarodowych, drugi – wewnętrzne (Philippine Airlines). Trzeci terminal przeznaczony do lądowania międzynarodowych firm, czwarty – wewnętrzny. 90 km od Manili, nie ma innej lotnisko – „Clark”. Filipiny są znane startujący tutaj zawsze brać opłaty (wewnętrzne – 200 pesos, międzynarodowe – 600 pesos). Leć do tego lotniska nie jest opłacalna, tak jak dostać się do Manili, mają zbyt długo (1,5-2 godziny, a może wszystko 5).

lotniska Filipiny. Cebu, Zamboanga, Davao

Cebu jest drugim na znaczeniu i wielkości portu lotniczego „Mactan Cebu”. To przybywających tu samoloty wielu krajach azjatyckich. Lotnisko „Zamboanga”, znajduje się w tym samym mieście na wyspie Mindanao – Filipiny, innym międzynarodowym porcie lotniczym. Często jest niespokojny. portu lotniczego, który otrzymuje głównie loty z Singapuru – „Davao Francisco Bangui”. Znajduje się w południowej części kraju, w pobliżu miasta Davao. Służy swoją firmę SilkAir.

Otwórz Filipiny! Lotniska wewnętrzne

Bez ogromnego marnotrawstwa czasu i pieniędzy, aby przejść z jednej wyspy na drugą jest możliwe przy użyciu lokalnych usług lotniczych. Pięć z nich:

  • ZestAir.
  • Philippine Airlines.
  • PAL.
  • Airphil Express.
  • Cebu Pacific Air.

Zgromadzeni w taką podróż, być gotowy do lotu w małych samolotów o maksymalnej pojemności – 15-20 osób. Widok z okna uderzy najbardziej bujną wyobraźnię! Warto pamiętać „zły nawyk”, które mają na Filipinach – Lotniska są często opóźnione loty. Więc nie zapomnij dodać dodatkowy czas do przybliżonych lotu.

Filipiny, Boracay. Airport "Kalibo"

Jeśli chcesz odwiedzić ten raj, wyspa ta – dla Ciebie! Jego powierzchnia wynosi zaledwie 10,32 mkw. m, a długość – 7 km. Główną atrakcją – biała jak mąka, plaży. Okresowo dodany do listy najlepszych na świecie. Lotnisko na wyspie działa wyłącznie z krajowych linii lotniczych. W związku z tym, można się tam dostać tylko przesiadać w Manili. Od „Kalibo” zapłacił autobus do promu (650 pesos). Koszt ucieczki kapitału na lotnisku w 2 razy tańsze niż w mieście Caticlan (stąd też można dostać się do Boracay Island). Łatwe lotu i pamiętną podróż na Filipiny! Lotniska wyspy czekają na Ciebie!