846 Shares 3056 views

Orzechy ( „Nuts”) – Czekolada z firmy Nestle, który „ładuje mózg”

Bar orzechy ( „Nuts”) – czekolada, która zyskała popularność na całym świecie. Składa się on z prostych składników, takich jak czekolada mleczna, nugat, karmel, orzechy i naturalnych aromatów. To przyciąga uwagę jako owijki, żółtego i czerwonego koloru z prosty i zwięzły projektu. Wygląda to bardzo kuszący czekoladowy z całymi kawałkami orzechów laskowych wewnątrz.


Orzechy – czekolada, znany na całym świecie

Czekolada mleczna z firmy Nestle różni delikatny smak i przyjemną kombinację składników. Jednym z takich kombinacji fantastyczny kawałek stali i nugat bary, orzechy laskowe na orzechy ( „Nuts”). Czekolada jest uzupełniony przez ostry orzechowy smak i miękką teksturę żucia i jest to super miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Skład pasku

Jaka jest struktura (czekolada) bar "Nuts"? Cukierków zawiera następujące składniki: cukier, syrop glukozowy, orzechy laskowe (), uwodornione tłuszcze roślinne, masło kakaowe, sucha serwatki, odtłuszczone mleko, odtłuszczone mleko skondensowane, fruktoza, laktoza, bezwodny tłuszcz mleka, albumina jaja kurzego, emulgator (lecytyna sojowa), E476, aromaty.

Charakterystyka i historia

„Nuts” – czekolada, cechą charakterystyczną, która jest obecność całych orzechów laskowych. W Rosji, pasek pojawił się w ubiegłym wieku, w latach 90-tych. W 1997 roku rozpoczęto produkcję fabryki cukierniczej w mieście Samara. W 2008 roku został nieznacznie zmieniony skład barze „NAT”. Czekolady Dodano większą ilość pasty z orzechów, które nieznacznie poprawiło indeksy smak.

zapas remis z „Nestle” spółka została uruchomiona w 2004 roku. Konsumenci, którzy znaleźli się z tyłu opakowania specjalny kod mógł wygrać cenne nagrody. Ta interaktywna gra z kodem deszyfrowania nazwano „Natsomaniya”. W związku z tym, że został zmieniony projekt otoki które zaangażowane firmy Depot WPF i tożsamość.

Kalorii i przechowywanie

Kaloryczny pasek jest 488 kcal na 100 gramów produktu zawiera 5,3 g białka, 23 g tłuszczu i 64 g węglowodanów. Zaleca się, aby utrzymać czekolady w temperaturze około 18 stopni Celsjusza, odpowiednio plus lub minus 3 stopni. Względna wilgotność powietrza nie powinna być większa niż 75 procent. Na opakowaniu trwałość jest zwykle mniej niż dziesięć miesięcy od daty produkcji.

Wczytaj się mózgi – jeść orzechy!

Marka „Nuts” (czekolada, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule) wykorzystuje jeden z największych producentów w branży spożywczej – „Nestle” spółka. Rywale w sklepie promowane są takie marki jak „Snickers”, „Mars”, „Drogi Mlecznej” i inne.

Bar „Nuts” (czekolada): Przegląd formatów

Obecnie cukierki wytwarza się w trzech kategoriach wagowych, a mianowicie 50 gram, 66 g, a także w dużym formacie (zestaw z pięcioma 5 cukrowej 30 g każdy). Pyszne bar słynnej marki obejmuje całość, nie pokruszone orzechy, a jak wiadomo, zawierają one dużą ilość składników odżywczych, które, zdaniem naukowców, aktywnie wpływają na mózg, ładowanie go energią. Dlatego hasło „jeść orzechy – Naładuj mózgi” – mogą być brane dosłownie. W połączeniu z pysznym mlekiem orzechy czekoladowe są doskonałe Fed przed każdym obciążeniem psychicznym. Bar może również służyć jako dobry przekąskę, ponieważ przez pewien czas w stanie zaspokoić swój głód.

smaczne przekąski

Bardzo smaczne karmelowego batonu z wypełnieniem, nugat powietrza i pasty z orzechów, pokryta cienką warstwą czekolady mlecznej ma niepowtarzalny kremowy aromat wanilii. Punktem kulminacyjnym produktu są orzechy laskowe. Doskonale nadaje się jako niedrogi sposób do uzupełnienia rezerw energetycznych. Może to być doskonały deser herbata, pożywne przekąski między głównymi posiłkami.

Podobnie jak wszystkie czekolady, bar Orzechy jest słodka pigułka zwiększa aktywność umysłową, każdy szanujący się student musi zaopatrzyć się ulubiony smakołyk przed egzaminami, kontroli i obronie pracy magisterskiej. Żadna sesja, co do zasady, nie odbędzie się bez czekolady. Nazywa ten produkt dietetyczny, oczywiście, jest to niemożliwe, ponieważ zawiera tłuszcz i cukier, ale od czasu do czasu, można zafundować sobie szkodliwych cukierki figur.