196 Shares 9834 views

Projektowania paznokci rozszerzeń: szczególnie interesujących pomysłów

procedurę budowy pozwala każdej kobiecie osiągnąć pewną długość paznokci i uczynić je bardziej piękne i trwałe. Ma sztuką, ponieważ istnieje bardzo wiele sposobów budowania, a proces ten jest ciągle ulepszane. Projekt paznokci rozszerzeń jest najbardziej zróżnicowana. Brak jasno określonych granicach. I to będzie wyglądać paznokci zależy od woli kobiety, od porad ekspertów. Ale bez obecny proces budowlany projekt jest niezwykle trudne, ponieważ małe paznokcie dać żądaną długość, ważne jest, aby upewnić się, że są miłe dla oka i przyciągnąć na siebie uwagę. Zatem proponujemy rozważyć kilka sposobów projektowania naraschonnyh paznokcie.


akwarium projekt

Być może jedną z najciekawszych metod. Jej istota polega na tym, że obraz, który został wybrany do projektu „ukrywa” pod warstwą żelu akrylowego. W końcu, to wygląda tak, jakby się pod szkłem. Paznokcie akrylowe projekt rozbudowy przebiega dość skomplikowane i wymaga specjalnego przeszkolenia. Ale wygląda bardzo ładny i ciekawy, ale jego główną zaletą – rysunek dłużej pozostaje nienaruszona, niż gdyby zastosowano do ostatniej warstwy. Korygowanie to wymaga znacznie rzadziej, można bezpiecznie przejść przez trzy miesiące i nie trzeba się martwić, że skórki wzoru i tracą swój urok.

Malowanie artystyczne

Prostszym rozwiązaniem. Rysunek sama jest stosowane bezpośrednio na płytkę paznokcia, pod którym dźwięk nie jest ukryty, a więc znacznie szybciej rannych. Tymczasem on również wygląda bardzo ładnie, a lot of kreatywność jest nieograniczona. Na zdjęciu widać kilka opcji malarstwa artystycznego. Nawiasem mówiąc, ostatnio bardzo popularne tzw chińskie malowanie. To nie jest wykonywana lakiery, gdyż jest to dość trudne, i akryle. Zgłosił się sam rysunek uderzeń, które wymaga pewnych umiejętności. Ten piękny projektowania paznokci rozszerzeń jak dekoracyjnego malowania, jest szczególnie korzystne, aby spojrzeć na długie paznokcie o dowolnym kształcie.

kurtka

Klasyczna wersja, najprostszy, ale nie mniej atrakcyjne. Nic zbędny, wszystko jest zarezerwowane i lakoniczne. Jeśli potrzebujesz prostego projektu przedłużenia paznokci, francuski staje się najlepszym rozwiązaniem. Nie rzucać, ale nadaje się na każdą okazję. Cóż, można nauczyć się wykonywać samodzielnie.

projektowania przestrzennego

Aby utworzyć objętościowy wzór na paznokciach użyć różnych specjalnych żeli i akrylu, kulki, sztras „bulonki”, a nawet glinki polimerów. Takie materiały są dobrze zachowują swój kształt, nie rozprzestrzenia, co pozwala na specjalnej konstrukcji. Dimensional projektowania paznokci rozszerzeń bardziej ekstrawagancki wygląd znacznie różni się od malarstwa. Trzymać go rozwiązać kilka, tak jak radzić sobie ze konieczne jest dokładniejsze. Głośniki rysunków utworzonych na paznokciach mogą być łatwo uszkodzone.

Jak widać, projekt paznokci rozszerzeń mogą być bardzo zróżnicowane. Jest to sztuka, dzięki czemu można łatwo stworzyć taką postać, która nie będzie nikogo innego.